Ketanov

 Ketanov tabletes
 Ketanov - nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - ketorolaku, kas ir pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, kavē trombocītu agregāciju.

Pieteikums Ketanov, atšķirībā no narkotisko pretsāpju līdzekļiem, nav nekādas ietekmes uz sirds muskuli, psihomotorās funkcijas, tas nenomāc elpošanas centru.

Produkta veids

Tabletes Ketanov risinājums, ziede Ketanov.

Indikācijas

Tabletes Ketanov, injekcijas tiek izmantots, lai atvieglotu smagas īsu un mērenu sāpju: pēcoperācijas pēc ginekoloģiskā, uroloģiskā, LOR, ortopēdijas, zobu, vispārējās ķirurģijas; izraisītas sāpes akūtu traumu muskuļu, mīksto audu, kaulu.

Palīdz Ketanov zobu sāpes, sāpes sakarā ar vidusauss iekaisumu, kolikas aknām, nierēm (vienlaicīgi ar spazmolītisku narkotikām), fibromialģiju, išiass, hroniska audu patoloģiju. Zāles var izmantot, lai mazinātu pēcdzemdību, vēža sāpes, un tiem, kas izraisa atsaukšanu narkotikas.

Ketanov ziede var piemērot, lai mazinātu sāpes, kas saistītas ar osteoartrītu, radikulītu, osteohondrozi, osteartroze.

Lietošanas instrukcijas Ketanova

 Ketanov risinājums
 Intramuskulārai Ketanov saskaņā ar norādījumiem sākt ar devu 10 mg un pēc tam ievadot 10-30mg katru 4-6ch. ja nepieciešams. Pieļaujamais dienas deva pieaugušajiem, nedrīkst pārsniegt 90 mg un 60 mg uz gados vecākiem pacientiem. Ilgums Ketanov nedrīkst būt vairāk kā divas dienas. Ja nodošanas pacientam saņemt dienas devu tabletes Ketanov arī ne vairāk kā par 90 un 60 mg.

Tabletes Ketanov paredzēts veikt viena lieta katru 4-6ch. Ārstēšana ilgst ne ilgāk par nedēļu. Pacientiem, kas sver mazāk par 50 kg, pacientiem, vecākiem par 65l. un pacienti ar nieru slimību, ir jāņem narkotiku mazākās devās.

Ziede tiek piemērots vairākiem Ketanov p / dienā sāpīgas jomās, nepārsniedzot pieļaujamo dienas devu.

Zobu sāpes Ketanov uzņemt apmērā vienā tabletē. Caur 6-8ch var veikt vēl vienu tableti.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Ketanov var parādīties slikta dūša, sāpes vēderā, miegainība, caureja, galvassāpes, gremošanas traucējumi, reibonis, nervozitāte, aizcietējums, svīšana, sausa mute, murgi, mialģija, astēniju, hiperkinēzija, sirdsklauves.

Intramuskulāra injekcija narkotiku iet parasti sāpīgi.

Kontrindikācijas Ketanova

Ketanov apmācības ir kontrindicēta: deguna polipozes sindromu, tūska angionevroticheskom, bronhiālo astmu, hipovolēmiju, dehidratācija, čūlas kuņģī, pārkāpumus asins koagulācijas sistēmas, nieru mazspēju, mērenu un smagu, paaugstinātu jutību.

Nelietojiet zāles bērniem līdz 16 litriem, grūtniecēm, māsu.

Яндекс.Метрика