Keto Plus

 Keto Plus - pretsēnīšu aktuāls
 Keto, kā arī ir saistīts ar kombināciju ir pretsēnīšu vielas uzklāšanai uz ādas.

Produkta veids

Keto plus šampūns pārdod plastmasas pudelēs ar ietilpību 60 ml, ievietots kartona kastē. Sagatavošana sastāv no divām aktīvām sastāvdaļām: ketokonazols un cinka piritiona (loma katrs no tiem tiks aplūkoti turpmāk), un visa depozītu palīgvielas, kas, patiesībā, dot Keto Plus šampūns formas rozā krāsā un patīkama smarža

Ražoti narkotiku Indijas farmācijas uzņēmums "Glenmark Pharmaceuticals Ltd.".

Keto Analogs Plus

Ja mēs runājam par Keto analogiem plus pilnā vārda nozīmē, kas nozīmē, precīza spēles farmakoloģiski aktīvas sastāvdaļas, tie, šodien Krievijas aptiekās tur. Ir šampūni, kas satur ketokonazolu vienskaitlī: Indijas Perhotal, Latvijas Mikanisal Beļģijas Nizoral un iekšzemes Sibazol un Mikozoral. Šīs zāles var arī uzskatīt par analogu Keto Plus. Ir vērts pieminēt vēl vienu narkotiku: iekšzemes ādas vāciņu, satur struktūrā otro komponentu Keto plus cinka piritiona. Tomēr šis šampūns ir grūti pamatoti piedēvēt vienaudžiem ketogrupas plus, jo akcijā šo ķīmisko savienojumu ir vairāk izteikts antibakteriāls komponents, nevis antifungal.

Farmakoloģiskā darbība

Ketokonazols palēnina veidošanos strukturālo elementu šūnapvalka sēņu - policiklisku alkohola ergosterola un tauku triglicerīdu ar fosfolipīdu - izraisot to zaudē spēju veidot micēliju pavedienus un apvienoties plašos kolonijās. Bez tam, ketokonazols samazina caurlaidību kameras sienā. Aktivitāte ketokonazolu attiecas uz vairākiem pārstāvju grupas dermatofīti (epidermofiton, microspore, trihofītiju) un rauga līdzīgu sēnītes (Candida, malasseziya).

Otrais komponents Keto Plus - cinka piritiona - novērš izplatīšanos epitēlija šūnās un ir pretsēnīšu rīcību pitirosporum (sēnītes, kuru iztika provocē pārmērīgi zvīņošanās ādas).

Zāles ir tīri vietējo efektu, jo tā absorbcijas pie aplikācijas nedaudz vietas. Sistēmas darbība nav.

Saskaņā ar patērētāju pārskatus par Keto Plus, šis šampūns ir spējīgs ātri novērst zvīņošanās un niezi skalpa, kas parasti ir saistīta ar blaugznas veidošanās un tik izplatīta ādas slimība seborrheic dermatīts.

Indikācijas

 Šampūns Keto Plus
 Zāles ir salīdzinoši šaurs terapeitiskais specializāciju. Saskaņā ar instrukcijām Keto Plus lieto, lai ārstētu sēnīšu infekcijas ādas (ieskaitot galvas ādu), un izraisīja malasseziey pitirosporumom, tai skaitā:

  • kode versicolor (hroniska infekcija, kas skar epidermas raga slāni uz ādas);
  • jau minēts seborrheic dermatīts, lokalizēts uz skalpa;
  •   visi blaugznas veidi.

Atsauksmes ketogrupas, plus pierādījumus par panākumiem tās izmantošanas novēršanā iepriekš minētajiem apstākļiem.

Noteikumi izmantošanas Keto Plus

Atbrīvošana zāļu veidā veidā šampūna neatstāj citas iespējas tā izmantošanai, bet uz ārpus. Saskaņā ar norādījumiem, ko piemēro plus Keto pakļauta sēnīšu uzbrukuma ādas, vecumā no 3-5 minūtes un tad noskalo pilnīgi ar tekošu ūdeni.

Biežums un ilgums izmantošanu līdzekļu pretsēnīšu terapiju Pityriasis versicolor un seborrheic dermatīts attiecīgi ir 1 reizi dienā nedēļas laikā un 2 reizes nedēļā vienu mēnesi. Preventīvie kursi vairāk piedošanu: reizi dienā 3-5 dienas (Pityriasis versicolor), un reizi nedēļā uz mēnesi (seborrheic dermatīts).

Kontrindikācijas

Īsākais nodaļa šajā rakstā: vienīgā kontrindikācija līdzekļu izmantošanā ir individuāla nepanesība kādu no zāļu sastāvdaļām. Citas negatīvas atsauksmes par Keto Plus nav noteikts.

Blakusefekts

Atšķirībā no masu citām narkotikām, plus Keto nav kontrindikāciju grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Tas ir saistīts ar jau minēto trūkumu absorbcijas, un tāpēc - un sistēmisku ietekmi uz ķermeni.

Spriežot pēc pārskatiem Keto Plus, zāles ir labi panesams. Vienīgais jābaidās, jo tas ir vietējas reakcijas: nieze, kairinājums, sausums vai pārmērīga tauku mati, pastiprināta matu izkrišana. Dažos gadījumos (piemēram, pelēka vai pārāk mīl krāsošana savu matu cilvēku), izmaiņas to krāsu.

Brīdinājumi

Neaizsargātība, izmantojot šo šampūnu, ir acis. Ja tur bija nolaidība saskare ar acīm, tās nekavējoties rūpīgi izskalot ar ūdeni.

Keto Plus var lietot kopā ar ārējām formām kortikosteroīdu ar tālāku pakāpenisku izņemšanu pēdējo 2-3 nedēļas.

Instrukcija Keto plus uzglabāšanas

Prasības uzglabāšanas nosacījumus narkotiku standarta: līdz 25 ° C, novēršot iespēju piekļūt maziem bērniem šampūnu. Noteikt ražotājs derīguma termiņš ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика