Ketokonazols

 Ketokonazolu tabletes

Ketokonazols - pretsēnīšu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Ketokonazols ietekmē sistēmu, virspusējas sēnīšu infekcijas.

Efekts no narkotiku tiek parādīts maksimāli iekšējai lietošanai, tas ir labi uzsūcas, iznīcinot vielas, kas nepieciešami paaudzes šūnu membrānas sēnītēm.

Produkta veids

Ražošana tabletes, ketokonazols ziede, sveces, šampūns ketokonazols.

Indikācijas

Ketokonazols ir parakstītas ārstēšanai sistēmisku instrukcijas un virspusēja mycoses: nagu sēnīte, ādas sēnīšu Blastomyces, sēnīšu skalpa blastomitsetozov kuņģa-zarnu trakta, mutes dobuma, urīna orgānu, iekšējos orgānus.

Ketokonazolu lieto, lai novērstu infekcijas sēnīšu dabas pacientiem ar pazeminātu imunitāti pretestību.

Sveces ketokonazols paredzēts, lai ārstētu hronisku, akūtu maksts mikozes profilaksei sēnīšu maksts infekciju ārstēšanai.

Lietošanas instrukcijas par ketokonazola

Ketokonazolu tabletes kopā ar ēdienu. Pieaugušie ar ēdes uzņemties vienu tableti uz 1. p / dienā 2-8ned. Lai ārstētu hronisku kandidozi, onihomikoze ņem tādu pašu devu tik daudz, cik nepieciešams, lai pilnībā atveseļošanās (aptuveni 4-6ned).

Ārstēšanai bojājumu, kuņģa-zarnu trakta, mutes dobuma, urīna sistēmas veikt viena vai divas tabletes / diena 2 nedēļas, pēc tam pāriet uz izmantošanai vienā tabletē / dienā līdz atgūšanas (arī par 4-6ned).

Ārstēšanai sistēmiskas sēnīšu infekciju par norādījumiem ketokonazola administrēto divas tabletes / dienā 2 nedēļas, tad - viena tablete / dienā vairākus mēnešus.

Kā preventīvs pasākums ketokonazola tabletes iecelt viengabala / dienā.

Bērni pēc diviem gadiem ir 0, 05gr / dienā, ja to svars nepārsniedz 20 kg, un 0 1g, ja to svars - 20-40kg.

Lai ārstētu sēnīšu slimībām, acs ir paredzēta, lai vienu tableti / dienā. Ja konstatēts smagi bojājumi radzenes, piemērot pilieni ketokonazols gatavots no tablešu formā, kas izšķīdināts 5 ml borskābes 4 līdz 5%. Drops bija jāiepilina 5-6 reizes / dienā konjunktīvas maisiņā.

Ketokonazols ziedi uzklāj p / dienā uz skartajā zonā, pārstrādes un veselīgu daļu no apmēram 2 cm. Ārstēšana parasti ilgst vairākas dienas.

Ārstēšanai kandidozes, sapelējis sēnīte ketokonazolu ziede izmanto 2-3ned. ārstēšanai kode - 2-6ned.; ārstēšanai seborejisko dermatītu, - 2-4ned. Ziede ir piemērota, lai vienu vai diviem p / dienā.

 Ketokonazolu šampūns

Ketokonazols Šampūns 3-5min uzklāt uz matiem, galvas ādu, pēc mazgāšanas. Ārstēšanai seborrheic ekzēma, blaugznas šampūns tiek lietots divas p / nedēļā 3-4ned. Ārstēšanai kode liedzot ketokonazola šampūnu lieto katru dienu 5.d.

Kā preventīvs pasākums, lai novērstu seborrheic ekzēma, blaugznas šampūns tiek izmantots p / p nedēļā vai vienu / divām nedēļām.

Vaginālās svecītes ketokonazols ievadīts viens gabals / dienā 3-5dn. Ja nepieciešams, pirms atgūšanas atkārtot kursu.

Blakus efekti

Parasti ketokonazols tas ir labi panesams, bet dažreiz, kad piemēro ārēji, tas var izraisīt ādas kairinājumu, dermatīts kontaktu, nieze, pastiprināta sausumu, oiliness, zudums, izmaiņas krāsas (pelēka pacientiem ar ķīmiski bojātiem matiem) matiem.

Iekšējai lietošanai ketokonazola var izraisīt vemšanu, caureja, slikta dūša, izraisīt galvassāpes, miegainība, sāpes locītavās, reibonis, ginekomastija, libido, alopēcija, aknu darbības pasliktināšanās, ādas reakcijas neiecietības.

Sveces ketokonazols var izraisīt dedzināšanu, niezi, un dažreiz reibonis, slikta dūša.

Kontrindikācijas ketokonazolu

Saskaņā ar norādījumiem ketokonazola nevajadzētu lietot zīdīšanas, grūtniecība, nieru darbības traucējumi, aknu funkcija, paaugstināta jutība laikā.

Jūs nevarat vienlaicīgi ar ketokonazola tabletes lietot narkotikas, ka zemāks kuņģa skābes, cimetidīns, un viņu kā antiholīnerģiskie nozīmē.

Terapijas laikā ir jākontrolē stāvoklis asinīs un aknās. Esiet piesardzīgs iecelt Ketokonizol pacientus ar patoloģisku funkciju hipofīzes, virsnieru garozā.

Bērni līdz divu gadu ketokonazolu ir paredzēta tikai tad, ja ir nopietnas norādes.

Šampūns nedrīkst lietot jutīgumu pret tā sastāvdaļām. Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā var lietot šampūnu, jo šādā formā, tas nav iekļūt asinsritē.

Яндекс.Метрика