Ketotifen

 Ketotifēna Tabletes

Ketotifen ir anti-alerģiskas un anti-astmas zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Ketotifen ir tuklo šūnu stabilizators, kas nomācot kalcija jonu strāvas un samazinājies to skaits, tuklās šūnas neļauj atbrīvošanu histamīna un citu mediatoru alerģiju un iekaisumu.

Application ketotifēna samazina uzkrāšanos eozinofilu šajā elpceļu, kuru saturs ir palielināts alerģisku apstākļos, kā arī, lai apspiestu agri un vēlu astmas atbildes uz stimulu.

Ketotifen spēj novērst attīstību bronhu spazmas, bet nav īpašības bronhodilatatoriem. Pēc iekšķīgas lietošanas maksimālā koncentrācija narkotiku asinīs var novērot 2-4 stundu laikā pēc iepilināšanas acī ātri ketotifēna piemīt savas īpašības, saglabājot prethistamīna efektu 8-12 stundām.

Pilns terapeitiskais efekts narkotiku ketotifēna, atsauksmes apstiprina to izpaužas janvāris 5-02 mēnešus pēc ārstēšanas uzsākšanas.

Indikācijas

Izmantojiet ketotifēna ceļvedis iesaka, lai novērstu alerģiskas slimības, piemēram, alerģisku bronhītu, atopiskais (alerģija) astmas, alerģisku rinītu, siena drudzis, nātrene, alerģiskā dermatīta, alerģisks konjunktivīts.

Lietošanas instrukcijas ketotifēna

Sīrups, kapsulas un tabletes ketotifēna attiecas uz formā preparātiem, kas paredzēti perorālai ievadīšanai.

Pieaugušie veikt Ketotifen ceļvedis iesaka divas reizes dienā ēšanas laikā par 1 mg. Ja Ketotifen ir nomierinoša iedarbība, ārstēšana jāsāk ar 0, 5 mg laikā, pakāpeniski palielinot devu līdz vajadzīgajam zāļu daudzums. Maksimālā dienas deva - 4 mg, kas sadalīta divās Prima.

 Ketotifen sīrups bērniem
 Ketotifen ieteicams dot bērniem kā sīrupu no sešiem mēnešiem līdz trim gadiem, ir noteikts divreiz dienā 0, 05mg, bērni vecāki par 3 gadiem, viena deva ir dubultojies.

Minimālais ilgums izmantošanas ketotifēna - 3 mēnešus, atcelšana narkotiku jāveic pakāpeniski 14-28 dienu laikā.

Ketotifen acu pilieni 0 un 025% bija jāiepilina konjunktīvas maisiņā divas reizes dienā vienu pilienu. Acu pilieni ketotifēna bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, tiek uzlikti. Ārstēšanas ilgums nedrīkst pārsniegt 6 mēnešus.

Blakus efekti

Kaitīgā ietekme narkotiku ketotifēna viedokļos un klīniskajos pētījumos ietver:

  • nogurums, lēns reakcijas ātrums, reibonis, miegainība, nemiers;
  • aizcietējums, gremošanas traucējumi, vemšana, slikta dūša, pastiprināta ēstgriba, sausa mute;
  • cistīts (urīnpūšļa infekcija), pārkāpums urinācijas;
  • svara pieaugums, trombocitopēnija (zems trombocītu skaits), alerģiskas ādas reakcijas.

Kontrindikācijas no ketotifēna

Ketotifen, kuru izmantošana ir jāapstiprina savu ārstu, ja paaugstinātas jutības nav iecelts, kā arī grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Esiet piesardzīgs ketotifēna rokasgrāmatas iesaka aknu mazspēju un epilepsiju.

Papildus Informācija

Ketotifēna tabletes, kapsulas, pilieni un jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 C. sīrups jāuzglabā temperatūrā, kas atbilst 15/05 0 C. Ar pareizu uzglabāšanu ketotifēna iederēsies 3 gadu laikā.

Яндекс.Метрика