Kindinorm

 Kindinorm
 Kindinorm ir sarežģīts homeopātiskās zāles, ko lieto, lai novērstu uzvedības un kognitīvās (izziņas) traucējumi pieaugušajiem un bērniem.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Kindinorma ļauj atvieglot simptomus, piemēram, uzbudināmība, traucētas koncentrēšanās spējas, nemiers, stāvokļa vispārējs vājums, bezmiegs, grūtības mācībās.

Turklāt, stabilizējot un nomierinošas īpašības Kindinorma normalizēt pacienta garīgo stāvokli.

10 grami narkotiku iekļauta 16 67 mg kumelītes, baldriāna, Cuprum, Kalium fosforikum, stafizagrii, kalcija gipofosforozuma un 10 mg saharozes.

Indikācijas

Kindinorm, atsauksmes apstiprināt efektīvs, lai ārstētu uzvedības traucējumu, kas ir pievienots ar miega traucējumi, hiperaktivitāte, uzbudināmība, traucētas koncentrēšanās spējas, vispārējo vājumu.

Lietošanas instrukcijas Kindinorma

 Kindinorm granulas
 Kindinorm ražots granulu veidā, kas paredzētas iekšķīgai lietošanai.

Veikt Kindinorm rokasgrāmatu iesaka 3 reizes dienā 30 minūtes pirms vai pēc tajā pašā laika periodā pēc ēšanas.

Šīs granulas ir jātur mutē, kamēr tas izšķīdis, Kindinorm bērni jaunāki par 3 gadiem, ir par ērtības var izšķīdināt 1 tējkarote ūdenī.

Kindinorm bērni 1 gada līdz 5 gadiem 5 granulu piešķirti vienā reizē, bērni 5-12 gadi - 10 granulas, bija vecāki par 12 un pieaugušie - 10-20 granulas. Vidējais ārstēšanas ilgums - 12 nedēļas.

Blakus efekti

Kindinorm atsauksmes raksturo kā labi panes zāles, bet iezīmēja atsevišķos gadījumos alerģiskas reakcijas, kas saistītas parasti ar individuālo nepanesību uz zāļu sastāvdaļu.

Ar attīstību alerģiskas reakcijas pret Kindinorm rokasgrāmatā iesaka atcelt narkotikas.

Pieteikums Kindinorma agri ārstēšana var pasliktināt stāvokli pacientiem, bet tas ir pagaidu parādība un nav jāpārtrauc terapija. Krasā intensifikācija simptomu ieteicams samazināt devu Kindinorma un palielināt laika intervālu starp devām.

Kontrindikācijas Kindinorma

Iecelt Kindinorm norādījums nav ieteicama cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret aktīvo komponentu narkotikas, kā arī pacientiem ar malabsorbcijas sindromu (nepietiekams absorbcijas) glikozes-galaktozes un fruktozes nepanesību.

Kindinorm bērniem līdz 1 gada netiek piešķirts.

Grūtniecības laikā, lēmums par to, vai šīs narkotikas lietošana jāņem ārsts, salīdzinot paredzamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Papildus Informācija

Gaisa temperatūra nepārsniedz 25 0 C - nosacījums, saskaņā ar kuru Kindinorm būs spēkā 4 gadus.

Яндекс.Метрика