Klamin

 Klamin
 Klamin pieder uztura bagātinātāju, kas iegūti no jūras aļģu Laminaria kategorijā un koncentrāts vielu dabiskas izcelsmes. Šis ir viens no pirmajiem vietējiem ražojumiem šī veida, tā tika izstrādāta ar SIA "Fitolon" kopā ar institūta Onkoloģijas. N.N.Petrova un reģistrēta 1993. gadā.

Aktīvā viela

Pie sirds Klamin ir atvasināts no lipīdu frakciju brūnaļģes kāpostu ekstrakts, kopā ar pārtiku enterosorbent (KC).

Arī, tas ietver saharozi, laktozi, kalcija stearāts.

Indikācijas Klamin

Klamin ieteicams lietot gadījumos, kad ir deficīts joda uzturu.

Narkotiku kavē organisma dažādu joda deficīta traucējumu un traucējumu gadījumos.

No narkotiku īpašības

Vairumā joda preparātus lieto neorganisko joda savienojums. Atšķirībā no tiem, tas ir avots joda Klamin organiskas izcelsmes.

Jods - ir būtisks mikroelements, kas ir saistīts ar pārtiku dienā. Tas regulē ražošanu vairogdziedzera hormoni, kas veicina normalizēt vielmaiņas procesus organismā, sintēzes olbaltumvielu un asins veidošanos. Dienas deva joda bērniem līdz 10 gadiem 50 līdz 120 mg, vecākiem bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem ir nepieciešams, lai saņemtu ikdienas 150 mikrogramus mikroelements.

Ja organisms sāk sekot hronisku joda deficīts, tas var novest pie traucējumiem un attīstības aizkavēšanos bērniem, samazinājās garīgās spējas, izlūkošanas vājināšanos, samazina efektivitāti, attīstību aptaukošanās un endokrīnās sistēmas slimībām, palielina risku saslimt ar vēzi.

Kad jūs saņemat 3 tabletes vai kapsulas Klamin 6 dienā ir 100% kompensēta ar ikdienas cilvēka vajadzību pēc joda.

Ceļvedis Klamin apstiprina priekšrocības salīdzinājumā joda uzņemšanu bioloģiskajā formā kā jods ir mikroelements, kas neuzkrājas organismā. Starp priekšrocībām ir šādi:

 • Jods var uzglabāt ilgu laiku bez tās īpašības zudumu;
 • Jods ir viegli dozēt reģistratūrā;
 • Atšķirībā uzņemšanai kālija jodīda izmantošanā joda organiskā veidā samazina risku nelabvēlīgas blakusparādības uz organismu;
 • Drošība joda organiskā formā pārdozēšanas ievērojami augstāka nekā tad, kālija jodīda;
 • termiņu šāda narkotiku nav ierobežots termiņu (Klamin var ņemt regulāri).

Ietekme uz ķermeņa

Medicīnas ziņojumi un pārskati par Klamin saņemti no vadošajiem ekspertiem un medicīnas centriem Krievijas Federācijā, liek secināt, ka zāles ir labvēlīga ietekme uz ķermeni riskam pakļauto cilvēku attīstībai slimības, ko var novērtēt kā pirmsvēža izmaiņām.

Pozitīvā ietekme no Klamin ietver arī:

 • normalizācija vairogdziedzera;
 • uzlabošanās vispārējā stāvokļa pacientu ar hronisko slimību, kuņģa-zarnu trakta;
 • uzlabošanās vispārējo stāvokli pacientiem ar hronisku plaušu slimību;
 • pazemina holesterīna līmeni asinīs;
 • uzlabošana vispārējā stāvokļa un lipīdu vielmaiņas, sirds un asinsvadu slimībām;
 • uzlabošana krūts un normalizēšanai menstruālā cikla sievietēm;
 • normalizācija seksuālo funkciju vīriešiem;
 • stiprinot ķermeņa kopumā.

Instrukcijas Klamin: Course pieteikums

Klamin ieteicams izdzert 3 tabletes / 6 kapsulas dienā: 1-2 gab. 15 minūtes pirms ēšanas trīs reizes dienā. Narkotiku kursu var būt no viena mēneša līdz sešiem mēnešiem. Kursi atkārtots ik pēc viena līdz trim mēnešiem. Klamin - papildinājumi jūraszāles brūnaļģes

Kontrindikācijas Klamin

Saskaņā ar instrukciju Klamin to nevar tikt piešķirts, ja ir individuāla jutība pret kādu no sastāvdaļām vai nepanesamība.

Tas ir arī kontrindicēta pacientiem Klamin ir valstis, kurās joda saturoši uztura bagātinātāji un medikamenti ir aizliegti.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Klamin reti izraisīt negatīvas blakusparādības. Dažreiz alerģiskas reakcijas, grēmas (tā var izvairīties, ja esat lietojis zāles pēc ēšanas), palielināts vēdera pūšanos. Gadījumos, kad ir simptomi caureju veicinoša iedarbība, ieteicams pazeminot dienas devas uztura bagātinātājiem.

Glabāšana

Zāles uzglabā vietā, sargājot no tiešas saules gaismas temperatūrā, kas nepārsniedz 25 grādus. Uzglabāšanas laiks 2 gadi.

Яндекс.Метрика