Kālija hlorīds

 Kālija hlorīds

Kālija hlorīds - līdzeklis ietekmēt audu vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Kālija hlorīds televizoriem ķermeņa ūdens un elektrolītu līdzsvaru.

Lielās devās, tas nozīmē mērenu diurētisku efektu, sašaurina asinsvadus, mazās devās - paplašina asinsvadus.

Kālija hlorīda šķīduma piedalās vadītspēju nervu impulsiem, palielina ražošanu virsnieru epinefrīns uztur intracelulāro osmotisko spiedienu iesaistīts transporta aminoskābju, lai stimulētu muskuļu kontrakcijas myasthenia gravis muskuļu distrofija.

Palielināta koncentrācija narkotiku samazina risku toksisko iedarbību sirds glikozīdiem.

Produkta veids

Izgatavošanas infūziju šķīdums, kālija hlorīds 5, 4, 10%, pulveris tā sagatavošanā un risinājumu tablešu iekšējai lietošanai.

Indikācijas Kālija hlorīds

Kālija hlorīds ir parakstītas hipokaliēmiju, ārstēšanai, profilaksei, glikozīdu intoksikāciju, profilaksei aritmiju pacientiem ar akūtu miokarda.

Mode piemērošanas

Ārstēšanai hipokaliēmiju, kopā ar traucējumiem, sirds ritma piešķirts 1-1 5g par narkotiku 4-5r dienā. Kad jūsu sirdsdarbība atgūst, deva tiek samazināta.

Ja Digitalis intoksikācija 2-3gr zāles katru dienu, smagos gadījumos, ievada kālija hlorīds 5 g.

 Kālija hlorīda šķīduma
 Lai apturētu uzbrukumus paroksismālo tahikardiju jo 1.dienas administrēto 8-12gr pēc pakāpeniski samazinātu devu, lai 3-6gr.

Ārstēšanai, profilakse, aritmijas, miokarda ārpusdzemdes injicēt polarizācijas maisījums: kālija hlorīda šķīdumu un dekstroze risinājumu 5-10% (insulīna piebilda, paļaujoties uz sausas dekstroze 3-4gr 1U).

Visbiežāk izmanto medicīnas praksē kālija hlorīda 4%. Tās dienas deva iekšējai lietošanai, ir 50-100mekv kālija. Viena deva nedrīkst pārsniegt 25-50mekv. Devas un intravenozas ievadīšanas kālija hlorīds 4% parasti aprēķina pēc izskatīšanas pacientam.

Blakus efekti

Kālija hlorīds var izraisīt vemšanu, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, sāpes vēderā, caureja, asiņošana no gremošanas trakta, čūlas uz ĢIN gļotādā, obstrukcija, zarnu perforāciju, myasthenia, parestēzija, apjukums, samazināsies spiediens, aritmijas, sirdsdarbības apstāšanās un blokādes, alerģijas, hiperkaliēmijas (gadījumā pārdozēšanas).

Kontrindikācijas kālija hlorīda

Jūs nevarat ordinēt pacientiem ar pilnīgu blokādes AV, hiperkaliēmijas, virsnieru mazspēja, hronisku nieru mazspēju, vienlaicīga terapija kāliju aizturošiem diurētiskiem līdzekļiem laikā, ar erozijām, čūlas gremošanas trakta, vielmaiņas traucējumi, grūtniecības, zīdīšanas.

Arī zāles ir kontrindicēta bērniem līdz 18L.

Яндекс.Метрика