Kālija jodīda

 Kālija jodīda tabletes
 Kālija jodīda - Narkotikas ietekmē vairogdziedzeris.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku ietekmē sintēzi vairogdziedzera hormoni, palielina sekrēciju bronhu dziedzeru, sašķeļ olbaltumvielas piemīt antiseptiskas īpašības, ja lokāli.

Svarīga iezīme ir spēja kālija jodīda aizsargāt vairogdziedzeris pret radioaktīvo darbībām, lai novērstu uzkrāšanos radioaktīvā joda tajā.

Produkta veids

Tabletes kālija jodīda, kālija jodīda pilieni, kālija jodīda.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Kālija jodīda ir parakstītas endēmisks kāksli, hipertireoze, iekaisums elpceļos, bronhiālo astmu, acu slimības (radzenes apduļķošanās, acu pārredzamā čaumalu, stiklķermeņa, kataraktu, asiņošana acī korpusa), ar sēnīšu infekciju acs un radzeni, sagatavošanās periodā pirms operācija smagas formā hipertireoze.

Kālija jodīds ir efektīvs, lai novērstu starojuma saindēšanās vairogdziedzera, jo tā ir iekļauta kompleksā terapijā sifilisa.

Lietošanas instrukcijas kālija jodīdu

Tabletes kālija jodīda, kas endēmisko kāksli iecelt vienu veikt p / nedēļu līdz 0, 04gr.

Kad difūzi Goiter tabletes noteikti dzēriens trīs p / 0 dienā, 04gr, un tad pāriet uz 0, vienu vai divas 125g p / dienā. Veikt narkotiku divdesmit dienu kursus ar pārtraukumu 10d.

Retināšana krēpas iecelt veikt kālija jodīda šķīdums 3-4 p / dienā divas līdz trīs ēdamkarotes ēdamkarotes (0, 3-1, 0gr).

Pacienti ar sifilisu rezorbcijas plombu un atvieglojot sāpes kā papildu līdzekļu izraudzītas dzert pēc ēšanas risinājumu viena karote trim p / dienā.

 Kālija jodīda pilieni
 Sēnīšu plaušu slimība izrakstīt dzeramo risinājumu 4 p / dienā karoti.

Kā atrisināšanas līdzekli pilienu kālija jodīda izmanto oftalmoloģijā. Kapaa 3% šķīdums konjunktīvas sac 3-4 p / dienā divus pilienus nekā 10-15dn.

Noteiktās lai novērstu draudus radioaktīvā joda iedarbības tabletes: pieaugušajiem un bērniem, pēc diviem gadiem, ir 0, viens 125g p / dienā, bērniem līdz diviem gadiem - 0, 04gr / dienā. Par bērnu, jūs varat sasmalcināt tableti un sajaukt ar tēju vai želejas. Veikt kālija jodīda jābūt katru dienu līdz pazušanu briesmām radioaktīvā joda uzņemšanu organismā.

Blakus efekti

Tas var izraisīt iodism, kas izpaužas kā nātrene, rinīta, angioedēma. Norīšana zāles var izraisīt diskomfortu pakrūtē reģionā.

Kontrindikācijas kālija jodīda

Saskaņā ar norādījumiem kālija jodīda ir kontrindicēts: nefrīts, plaušu tuberkuloze, nefroze, nobrāzumi, pinnes rētas, piodermas, hemorāģisko diatēzi, ir paaugstināta jutība pret jodu, nātrene.

Kālija jodīda ir kontrindicēta grūtniecības laikā, bet ārkārtas uzņemto radioaktīvo izotopu joda, administrē līdzekļus sasniedz 0, 125 grami kopā ar 0, 75 g kālija perhlorāta.

Яндекс.Метрика