Klimalanin

Klimalanin - zāles, ko lieto, lai samazinātu smagumu simptomiem, kas saistīti ar menopauzes ("karstā mirgo", sajūta, drudzis, galvassāpes).

Farmakoloģiskā darbība

 Klimalanin - zāles, ko lieto, lai samazinātu simptomu smagumu, kas saistītas ar menopauzes
 Aktīvā viela Klimalanina (β-amino alanīns) pārtrauc pēkšņi histamīna izdalīšanos, kas ir protivoklimakterichesky efektu.

Turklāt Klimalanin iedarbojas tieši palielināt ādas asinsvadus, kas izraisa veģetatīvās reakcijas menopauzes laikā un radīt sajūtu siltumu un siltuma, pietvīkumu, galvassāpes, pateicoties vazomotoras reakcijas termoregulācija centrus hipotalāmu kā rezultātā nelīdzsvarotība smadzeņu neirotransmiteru.

Produkta veids

Klimalanin ražot kā balts tapa tabletes katrs satur aktīvo vielu (β-alanīna), kuras apmērs ir 400 mg. Palīgmateriāli sastāvdaļas - mitrināta silīcija dioksīds, glicerīns, palmitilspirta stearāts, magnija stearāts, un kviešu cietes. Par plāksnītēs pa 10 un 15 gab.

Analogus Klimalanina

Analogi Klimalanina no aktīvās vielas netiek atbrīvots. Analogi Klimalanina Darbības mehānisms medikamentu ir dažādās zāļu formu:

  • Pilieni iekšķīgai homeopātisko - Ginekohel, Gormel CH Mastodinon;
  • Maksts tabletes - Gynoflor E, Triozhinal;
  • Pilieni ieplūdes - Klimadinon, Mastodinon;
  • Tabletes - Klimadinon, Mamoklam, Saguenay, Chi-Klim;
  • Homeopātiskās tabletes lietošanai zem mēles - Klimakt Khel, Remens;
  • Elixir - Kliofit;
  • Kapsulas - Mammoleptin, Saguenay, Indinol forts Femaflor;
  • Šķīdums lokālai aplikācijai - Mardi Cinka Solkovagina;
  • Šķīdums zemādas injekcijām - Melsmon.

Indikācijas Klimalanina

Klimalanin Apmācības noteiktā sievietēm menopauzes laikā, lai samazinātu izpausmēm "plūdmaiņām."

Kontrindikācijas

Klimalanin kontrindicēta izmantot tikai tad, ja paaugstināta jutība pret aktīvo (β-alanīnu) vai papildu sastāvdaļas narkotiku.

Dozēšanas Klimalanina

 Klimalanin Apmācības noteiktā sievietēm menopauzes laikā, lai samazinātu izpausmes "plūdmaiņu"
 Klimalanin parasti ievada dienas deva ir no viena vai divas tabletes. Dažos gadījumos devu var palielināt līdz 3 tabletēm dienā.

Klimalanin veikti katru dienu līdz pazušanu "plūdmaiņas", parasti 5-10 dienas. Tā Klimalanin nav atkarību, to var izmantot visos laikos klīnisko vazomotorajiem traucējumiem.

Gadījumā, ka atsākas simptomus, kas saistīti menopauzes traucējumi, tas ir nepieciešams, lai veiktu otru terapijas kursa. Dati par pārdozēšanas Klimalaninom instrukcijas netiek dota.

Zāļu mijiedarbība ar citām zālēm Klimalanina

Norādījumus Klimalanina mijiedarbība ar citām zālēm, ieskaitot hormoni, nav aprakstīts.

Blakus efekti

Pamatojoties uz šiem pārskatiem, Klimalanin panes sievietes vairumā gadījumu labi dokumentētu blakusparādības un nav iemesls, lai samazinātu devu un atcelšanu narkotiku.

Visbiežāk bojājumi, kas izraisa Klimalanin, atsauksmes nav izteiktas alerģiskas reakcijas. Arī dažos gadījumos var būt īslaicīgs tirpšana un durstīšana augšējo un apakšējo ekstremitāšu.

Uzglabāšanas nosacījumi Klimalanina

Klimalanin attiecas vairākas recepšu medikamentu protivoklimaktericheskih ar derīguma termiņu uz trim gadiem, ievērojot nepieciešamo glabāšanas apstākļiem (temperatūra līdz 25 grādiem pēc Celsija).

Яндекс.Метрика