Klimonorm

 Klimonorm

Klimonorm - kombinētā hormonālā narkotiku lieto menopauzes traucējumu un normalizēt neregulāras menstruālo ciklu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās sastāvdaļas ļauj Klimonorma kad veikti regulāri instalēt menstruālo ciklu un nodrošināt efektīvu ārstēšanu psiho-emocionālo un veģetatīvo menopauzes simptomus pēc menopauzes - svīšana, uzbudināmība, miega traucējumi, pastiprināta nervu uzbudināmību, muskuļu un locītavu sāpes.

Sakarā ar ciklisku režīma un sastāvu Klimonorm aizpilda trūkumu estrogēna sievietes ķermeni, brīdinot, ka kaulu masas zudumu un palēnina grumbu rašanos.

Produkta veids

Klimonorm sastāvā apaļiem granulu divu veidu:

  • Dzeltenas granulas, kas satur 2 mg estradiolvalerāta;
  • Brown granulas, kas satur 150 UG levonorgestrelu un 2 mg estradiolvalerāta.

Palīgvielas - karnaubas vasks, dzeltenais dzelzs oksīds, želatīns, attīrīts ūdens, talks, kalcija karbonāts, bāziskais magnija karbonāts, dekstroze (glikozes), kartupeļu ciete, saharoze, magnija stearāts, laktozes monohidrāts, povidons, makrogols, titāna dioksīds. 12 tabletes blistera un brūnās 9 dzeltenās tabletes.

Indikācijas Klimonorma

Saskaņā ar instrukcijām Klimonorm izmanto kā hormonu aizstājterapiju dažādiem traucējumiem un simptomi menopauzes estrogēnu deficītu, nogatavināts, kā rezultātā dabas menopauzes, sterilizāciju vai primāro olnīcu disfunkcija sievietēm ar dzemdes unremoved.

Klimonorm izmanto arī, lai novērstu pēcmenopauzes osteoporozes ārstēšanai, pamata vai vidējās amenoreja, un normalizēt neregulāras menstruālo ciklu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Klimonorm ir kontrindicēts:

  • Maksts asiņošana nezināmas izcelsmes;
  • Smaga hipertrigliceridèmijas;
  • Apstiprināts vai aizdomas par krūts vēzi, hormonu-hormonu-atkarīgo vēža vai pirmsvēža slimības;
  • Trombembolija, vai dziļo vēnu tromboze;
  • Akūta arteriāla tromboze, insults vai sirdslēkme;
  • Nopietnas slimības un audzēji (labdabīgi vai ļaundabīgi) aknas.

Zāles netiek izmantota, ja konstatēta pastiprināta jutība pret komponentu Klimonorma un laktācijas un grūtniecību.

Esiet piesardzīgs iecelt instrukciju Klimonorm ar hipertensiju, holestātisku dzelti, ar dzemdes fibroids, endometrioze un diabētu.

Lietošanas instrukcijas Klimonorma

 Klimonorm tabletes
 Katrā iepakojumā Klimonorma paredzētas 21 dienas reģistratūrā.

Pirmkārt, no piektās dienas menstruālā cikla dienā 9 dienas saņem vienu dzelteno granulas, un pēc tam katru dienu 12 dienas - viens brūns granulu. Pēc kursa pabeigšanas saņemt instrukcija Klimonorma veikt pārtraukumu septiņas dienas, kuru laikā (parasti 2-3 dienas) nāk menstrualnopodobnoe asiņošanu.

Pēc pārtraukuma, sākt jaunu iepakojumu Klimonorma līdzīgi.

Dražejas proglatyvayut tajā pašā laikā. Missing tabletes Klimonorma atbilstoši norādījumiem jāņem 12 stundu laikā. Tajā pusslodzi uz ilgāku laiku, var rasties asiņošana.

Ļoti retas menstruācijas, amenoreja, vai menopauzes Klimonorm var sākt lietot jebkurā laikā, pēc tam, kad izslēdzot iespēju grūtniecību.

Blakus efekti

Kā uzskata Klimonorm blakusparādību nav plaši izplatīta. Ir uzpūšanās, gremošanas traucējumi, sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, retos gadījumos - holestātiskais dzelte recidīvu.

Dažreiz, atzinumu Klimonorme, ir sirdsklauves, vēnu tromboze un trombembolija, paaugstināts asinsspiediens. Arī uz viesis Klimonorm var radīt izmaiņas biežumu un intensitāti dzemdes asiņošana, starpmenstruālās smērēšanās, asiņošanas, dismenoreja, un izmaiņas maksts, sāpes, stress, vai krūšu palielināšanās.

Par daļu no centrālās nervu sistēmas Klimonorm saskaņā ar instrukcijām var izraisīt migrēnas galvassāpes, trauksme vai depresija, un nogurums, un iespējams tūska, izsitumi uz ādas, muskuļu krampji, alerģiskas reakcijas un ķermeņa masas izmaiņas.

Saskaņā ar instrukcijām Klimonorm pārdozēšana var izraisīt vemšanu, asiņošana no maksts, un slikta dūša, neriskējot smagas blakusparādības.

Reti, jo atzinuma Klimonorme var parādīties patoloģiskas dzemdes asiņošanu. Palielinot izmēru dzemdes fibroids pieteikuma Klimonorma narkomānijas ārstēšanas jāpārtrauc.

Saskaņā ar instrukcijām Klimonorm nevar veikti vienlaicīgi ar hormonālās kontracepcijas, un, ja nepieciešams, tie jāaizstāj ar nehormonāls.

Pieteikuma Klimonorma un alkohola lietošanas laikā palielina saturu estradiola līmenis asinīs. Kā uzskata Klimonorme retos gadījumos, bet tika novērota samazināšanās izmantošana dažām antibiotikām tetraciklīna un penicilīna in estradiola līmeni.

Uzglabāšanas nosacījumi

Klimonorm saistīti ar narkotikām B sarakstā, un ir atbrīvota saskaņā ar ārsta recepti.

Uzglabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика