Klonidīnu

 Klonidīnu
 Klonidīns - hipertensiju zāles lieto, lai atvieglotu hipertensīvo krīzi, hipertensijas ārstēšanai un glaukomu.

Darbības veids klonidīna

Aktīvā viela Klonidīnu ir spēcīga hipotensijas un nomierinoša iedarbība.

Klonidīna darbība notiek vienlaikus ar samazināšanos perifēro asinsvadu pretestības, ieskaitot nieru kuģiem, pazemina acs iekšējo spiedienu un samazinātu sirds produkciju. Dažreiz izturīgs spiediena samazināšanās var pirms īstermiņa (dažas minūtes) hipertensiju efektu.

Klonidīns ir spēkā ļoti mazās devās, tas ātri un ilgi darbojas. Ilgstoša iedarbība izpaužas vairākas stundas pēc lietošanas, un to ilgums - līdz astoņām stundām. Klonidīns var pastiprināt savu hipotensīvo efektu un izraisīt diezgan smagas blakusparādības, ieskaitot nāvi, kombinācijā ar dažām narkotikām un alkohola, saistībā ar to, ko Klonidīnu bez receptes neatbrīvo.

Produkta veids

Klonidīns ražots veidā:

  • Šķīdumā no 0, 01%, 1 ml ampulas;
  • Tabletes un tabletes ilgstoši iedarbojoties uz 0, 15 un 0 mg, 075 mg;
  • Šķīdumā 0 5% 0 25% un 0% līdz 125 caurulēm dozatora pieteikusies kā eyedrops.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām klonidīns plaši izmanto dažādu formu hipertensiju, kā arī lai atvieglotu hipertensīvās krīzes.

In oftalmoloģijas Praksē Klonidīnu lieto ārstēšanai pacientiem ar primāru atvērta kakta glaukomu.

Klonidīns ir arī par norādījumiem, ko izmanto, lai mazinātu simptomus alkohola vai narkotisko vielu izdalīšanās dēļ izpaužas sedatīvu un pretsāpju iedarbību. Narkotiku samazina sajūtu bailes un citi traucējumi, ko izraisa atturību.

Norādījumi par lietošanu un devu klonidīnu

Saskaņā ar instrukcijām Klonidīnu tiek izmantota zem ādas, iekšķīgi, intravenozi un intramuskulāri. Oftalmoloģijā - formā iekārtu tieši acī.

Par klonidīnu devas tiek izvēlēti stingri individuāli.

Kā antihipertensīvu līdzekli parasti ievada tablešu formā, ar 0, 075 mg no 2 līdz 4 reizes dienā. Ar maz ietekmē vienas devas klonidīns var palielināt ik pēc 2 dienām 0, 0375 mg līdz 0, 15-0, 3 mg per saņemšanas, daudzveidība līdz 3-4 reizēm dienā.

Dienas devu no klonidīns var būt robežās no 0 līdz 1 līdz 3 mg, 5 mg, atkarībā no slimības. Lai uzlabotu efektu, nereti vienlaikus ņemot klonidīns saluretikami, metildopu, rezerpīnu un citi antihipertensīvie narkotikas.

Pacienti vecāka gadagājuma cilvēkiem un pusmūža pie displejiem sklerozes smadzeņu kuģiem, sakarā ar iespējamu paaugstinātu jutību pret klonidīns, ārstēšana tiek uzsākta ar zemāko devu - 0, 0375 mg. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no efektivitātes ārstēšanas un var svārstīties no dažām nedēļām līdz gadam, un dažos gadījumos pat ilgāk.

Gadījumos, kad hipertensijas krīzes un augstspiediena pieteikumi iekšā nav efektīva, klonidīns lieto subkutāni, intramuskulāri vai intravenozi.

Kad ievada intravenozi, zāles tiek ievadītas lēni 3-5 minūtes. Šajā gadījumā, hipotensīvo efekts ir gandrīz uzreiz, pēc 3-5 minūtēm, sasniedzot maksimumu 15-20 minūtes.

Smagos gadījumos pacients ārstēšanas apstākļi klonidīns parenterālai Risinājums 3-4 reizes dienā, ievērojot gultas režīms vismaz 2 stundas pēc lietošanas.

 Klonidīnu tabletes
 Klonidīns ir arī dažreiz lieto sirds mazspējas un par sāpju akūtu miokarda infarktu.

In glaukoma, zāles tiek izmantots kā aktuālu pilināšanu acī, 0, 5%, 025%, vai 0 125% šķīdumu līdz 4 reizes dienā. Ar efektīvu ārstēšanu, un stabilu stāvokli redzes laukā klonidīna var izmantot ilgu laiku, vairāk nekā vienu gadu. Tā kā nav ietekmes pirmajās ārstēšanas dienās, Klonidīnu apgāza.

Kontrindikācijas

Klonidīns, lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts veidā acu pilienu pacientiem ar smagu smadzeņu aterosklerozes un hipotensija.

Piemērojot klonidīns nevar veikt darbības, kas prasa uzmanību un ātru reakciju.

Neizmantojiet šo klonidīnu ar alkoholu. Ar vienlaicīga lietošana narkotikas izraisa strauju spiediena, miegainība un padziļina traucējumus sirds. Šīs reakcijas uz kombinētu lietošanu klonidīns ar alkoholu ir labi zināma un bieži izmanto kriminālās pasaules personīgā labuma gūšanai. Virknē saindēšanās, kas 90s no pagājušā gadsimta, klonidīns saindēšanās ieņēma vadošo vietu prātā pieejamības, izmantošanas vieglumu un zemas izmaksas narkotiku. Noteiktos apstākļos Klonidīnu ar alkoholu var izraisīt nāvi. Tāpēc Klonidīnu counter aptiekās netiek atbrīvota.

Blakusparādības klonidīnu

Saskaņā ar instrukcijām Klonidīnu var izraisīt miegainību un nogurumu, sausa mute.

Kad lielas devas klonidīnu var būt aizcietējumi un straujš asinsspiediena pazemināšanās, mainot pozu no ķermeņa. Straujo spiediena bieži redzams ar asu atcelšanu narkotiku.

Lietojot šķīdumu klonidīnu oftalmoloģiskos praksē var rasties arī samazināšanos spiedienu un lēns pulss.

Uzglabāšanas nosacījumi

Klonidīns bez receptes neatbrīvo un ir saistīts ar narkotikām B sarakstā

Яндекс.Метрика