Klopiksol

 Klopiksol tabletes.
 Klopiksol - ārstēšanai psihisku traucējumu.

Farmakoloģiskā darbība

Klopiksol - ir antipsihotisks ar antipsihotisks un inhibitora efekts.

Atkarībā no devas sākumā ārstēšanas strauji attīstās nomierinošu efektu, kas tiek izmantoti, lai ārstētu subakūtu un akūtas psihozes.

Ir novērots, ātri un izteiktāka vājināšanās psihotiskiem simptomiem pēc vienas injekcijas klopiksol un šis efekts saglabājas vēl 2-3 dienas.

Ir atsauksmes par klopiksol, ka tās nomierinošs efekts attīstās divu stundu laikā pēc injekcijas, tas sasniedz maksimumu pēc 8 stundām, un pēc tam samazinās, atkārtoti lietojot narkotikas ir maz skaidrs.

Produkta veids

Produce risinājumu intramuskulāro injekciju un tabletes klopiksol. Mēs arī esam izstrādājuši īpašu formulējumu klopiksol depo (eļļa šķīdums), lai antipsihotisko ārstēšanu bez pārtraukuma un novērš saistīts ar jebkuru neveiksmi narkotiku pacientu atkārtošanos.

Klopiksol akufaz - eļļas šķīduma, kurā aktīvā viela ir ietverta 4 reizes mazāks nekā formā depo.

Indikācijas

Klopiksol parakstītas hronisku, akūtu šizofrēnijas, citu psihisku traucējumu, jo īpaši tiem pievieno paranojas murgiem, halucinācijām, domāja traucējumi.

Efektīva narkotiku ar paaugstinātu trauksmi, agresivitāte, naidīgums, uzbudinājums, kas valstīs, jo mānijas depresīvās psihozes ar mānijas fāzē, garīga atpalicība, kopā ar uzvedības traucējumiem, uzbudinājums, demences ar paranojas idejām, dezorientācija laikā, telpā, ar apjukumu, pārkāpums rīcību.

Klopiksol depo zāļu forma ir parakstītas hronisku, akūtu šizofrēnijas, korekcijai nosacījumu pavada nemiers, agresija, naidīgums.

Labas atsauksmes par klopiksol akufaz, ko izmanto, lai ārstētu akūtas psihozes, tostarp saasina hroniskas psihoze, mānijas valstis.

Instrukcijas klopiksol: kā izmantot

 Klopiksol ampulas.
 Agrā zāļu terapijas ievadīt mazās devās un ievērot pacientam atkarībā no atbildes reakcijas uz ārstēšanu, palielināt devu pielāgo maksimāli iespējams.

Akūtos šizofrēnijas lēkmes, citi psihiski traucējumi akūtā fāzē, kas apzīmēti ar manuālo uzbudinājums klopiksol iecelt devu 10-50mg / dienā.

Smagas un vidēji smagas psihotiski traucējumi narkotikas ievada sākotnējo devu 20 mg dienā. Ar pārtraukumu 2-3 dienas, ja gadījumā palielināt devu pie 10-20mg vidēji līdz 75 mg / dienā.

Hroniska šizofrēnija, citas psihozes, hroniskas klopiksol tabletes ievadāms devā no 20-40mg / dienā.

Pacientiem, kuri cieš no garīgās atpalicības stāvoklī uzbudinājums tiek noteikts veikt 6-20mg / dienā. Palieliniet devu, ja nepieciešams 20-40mg / dienā.

Kad senils traucējumi, ko pavada apjukums, uzbudinājums, klopiksol atbilstoši noteiktajiem devā 2-6mg / dienā norādījumiem. Veikt narkotiku pacientam vēlams vakarā. Dienas deva, ja nepieciešams palielināt līdz 10-20mg.

Klopiksol depo ievada dziļas intramuskulāras injekcijas veidā. Lai veiktu uzturošā terapija zāles ievada devā 200-400 ik pēc 2-4 nedēļām.

Iet ar tabletēm klopiksol par intramuskulāras injekcijas, dienas deva, noteikumi par mutiskā formā zāļu reizina ar 8. rezultātā summa narkotikas ievada vienu reizi ik pēc 2 nedēļām. Tādējādi tabletes turpināt dzert 1. nedēļas laikā pēc pirmās injekcijas, bet tajā pašā laikā samazināt devu.

Risinājums klopiksol akufaz intramuskulāri devā 50-150mg. Saskaņā ar liecību atkārtoti durt veikt 2-3 dienu laikā. Dažos gadījumos, zāles ievada tajā vai divas dienas pēc pirmās injekcijas. Atbalstoša terapija turpināt lietot tabletes vai klopiksol klopiksol depo.

Lai turpinātu formu akufaz tablešu caur 2-3days pēc pēdējās injekcijas pacientam ievada 40 mg dienā no zāles iekšā, ja iespējams, - vairākos posmos.

Par zāļu forma akufaz iet uz depo, tajā pašā laikā pēdējo injekciju ievada klopiksol akufaz 200-400 depo. Injection tika atkārtots ik pēc 2 nedēļām. Vienā šļirci, lai sajauktu abas formas zāles var būt.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par klopiksol, izraisot ekstrapiramidālus simptomus (kustību traucējumi), kas tiek izvadītas labojot vai deva narkotiku parakstītas zāles pret Parkinsona slimību. Arī tur var būt miegainība, traucējumi naktsmītnes, reibonis, kritums spiediena, aizcietējums, sausa mute, īsi izmaiņas aknu funkciju testos, urīna aizture.

Tā kā ilgstoša ārstēšana tur diskinēzija (traucējumi motorās funkcijas). Šajā gadījumā, samazināt devu vai pārtraukt ārstēšanu klopiksol.

Kontrindikācijas

Klopiksol neņem pacientus saindēta ar barbiturātu vai opioīdu, kādā stāvoklī akūta saindēšanās ar alkoholu komā.

Nursing un grūtniecēm ir kontrindicēts klopiksol instrukcijas.

Iecelšanā narkotiku uzskata, ka tas uzlabo nomierinoša iedarbība barbiturātu, etanola un citām vielām, kas samazinās nervu sistēmu, samazina smagumu levodopas darbību un līdzīgiem paņēmieniem. Ir vēlams apvienot klopiksol ar piperazīna, metoklopramīds.

Spriežot pēc pārskatiem klopiksol, tai jādod piesardzīgi pacientiem, kuri cieš no hroniska hepatīta, sirds slimības, krampji, paaugstināta jutība.

Tas ir iespējams izrakstīt zāles, tajā pašā laikā guanetidinom, narkotikas ar to pašu prasību.

Яндекс.Метрика