Kodīgā gundega

 Kodīgā gundega - augs gundega ģimene
 Kodīgā gundega - augs, kas pieder pie gundega ģimenei. Ir daudz cilvēku vārdiem gundega hidroksīds, to vidū - ziedu eļļa, podagrovaya zāle un zāles dedzināšanu. Aptiekās pārdod ar nosaukumu "Grass gundega kodīgais."

Bumbuļaugi ir augs - īss un sabiezē, un no tā attīstīt uzcelt kātiem, kas var sasniegt augstumu 30 līdz 100 cm Šie augi ir filiāles, slaboopuschennymi dobi.. Spilgti zelta dzelteni ziedi sakārtoti galos filiāļu. No gundega lapas var izskatīties dažādi.

Pie stumbra atstāj struktūra vairāk vienkārši, tie ir mazkustīgs un ir lineārs cilpas. Periods ziedošs augs - maijs-jūnijs.

Bazālo lapām "sēdēt" uz gariem kātiem un ir 5-7 palchatorazdelnymi. Īpaši izplatīta Buttercup pļavas. Starp citu, viņa spilgtas krāsas nav apmierināti ar zemniekiem, jo ​​augs ir indīgs, kas ir īpaši slikts liellopu ganībām.

Viņa kodīgus vielas zaudē spēku tikai sausā veidā, tāpēc siena ar saturu nātrija gundega liellopiem ir droša.

Nātrija Buttercup izmantošana

Izmantot tikai antenu iekārtas daļu, kas ir efektīvs tikai tad, svaigi iegūtu formā. Ir vērts atzīmēt, ka tautas medicīnā nav atšķirt dažāda veida gundegas, kurām ir līdzīgs izskats.

Svarīgākais aktīvā sastāvdaļa, kas ir Buttercup kodīgais ir protoanemonin, kas izraisa kairinājumu gļotādu un ādu. Starp var minēt citas noderīgas vielas Šā auga C vitamīnu, miecvielas, asponiny, arginīns un asparagīna. Šīs vielas ir atrastas ne tikai kaustiskās gundega, bet arī visu augu veidu.

Kodīgā gundega netiek izmantots oficiālajā medicīnā!

Gundega ir atradis pieteikumu homeopātiju. Piemēram, sīpolu instruments, kas tiek gatavots no gundega, dod labu efektu kairinājumu mutes, deguna un acīm, kā arī par sāpēm krūtīs (tā var būt jebkura veida sāpēm - no tirpšanas līdz elpas trūkums). Gundega lieto, lai atvieglotu sāpes muskuļos. Tas tiek galā arī ar ādas izsitumiem, pat ar pustulām.

Visi dzeltenās gundegas veidi tiek plaši pieņemts tradicionālajā medicīnā. Slavenākais ir dedzināšana efekts šīs herb. Pat ja jūs vienkārši paņemt ziedu var runāt burbuļi uz viņas rokām. Diemžēl, netradicionālā joprojām konstatē lietot svaigas lapas gundega kodīgais, taču eksperti iesakām izmēģināt vismaz vienu veidu, kā valsts režīmu.  Kodīgā gundega

Tradicionālā medicīna izmanto kodīgā gundega, lai ārstētu neiroloģisko un galvassāpes, brūces, vārās, podagra, reimatisms, apdegumus. Lai gan galvenā viela, kas ir atrodama Buttercup kaustiskās (protoanemonin) un ir toksisks mazās devās tas var stimulēt nervu sistēmu un palielināt skaitu sarkano asins šūnu.

Piemēram, plānās šķēlēs gundegas, ievadīts ar pienu, ar spēcīgu slēdzenēm var būt labs caureju.

Pat Francijas tiesa ārsts saskaņā Ferdinands I identificēti ārējo un iekšējo izmantošanu ziediem kārpas.

Kaitējums, izmantojot nātrija Buttercup

Kā minēts iepriekš, svaiga zāle acrid gundega ir indīgs. Kodīgas vielas, kas ir daļa no auga, ja lokāli var kairināt gļotādu un ādu. Nokļūst zāli aizkaitina kuņģa un zarnu, kas izraisa kolikas un caureja. Lai kaut kā tikt galā ar negatīvo ietekmi saindēšanās, ir nepieciešams vispirms izraisīt vemšanu, un tad pārliecinieties, lai ņemtu aktivēto ogli. Visa turpmākā inde rūpēm tiek uzticēta pie ārsta. Starp citu, ārējās ādas bojājumi var nodot bez pēdām.

Яндекс.Метрика