Koenzīms Q10

 Koenzīms Q10 - zāles ir antioksidantu iedarbība
 Koenzīms Q10 - narkotiku ar antioksidantu darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Koenzīms Q10 - vitamīnu līdzīga viela, kas stimulē šūnu vielmaiņu un atjaunot tos, ir antioksidanta iedarbība - aizsargā šūnas no negatīvajām sekām brīvajiem radikāļiem.

Galvenais ieguvums no Koenzīms - piegādes šūnas ar enerģiju, un ir īpaši svarīgi būtību sirds muskuli. Ir atsauksmes Koenzīms Q10 par pacientiem, kuri bija pie sirds transplantāciju: pabraucot garām Ārstēšanas nosacījuma kursu uzlabota, un darbību var atlikt.

Tika konstatēts, ka persona, kas nav Koenzīms jūtas letarģija, apātija, paliek nomākts. Ietekme narkotiku attīstās pakāpeniski, bet pēc pagājušo profilaktisku protams, pacientiem, ņemiet vērā, ka atgriežas vitalitāti, uzlabo garastāvokli.

Produkta veids

Kapsulas.

Indikācijas izmantošanas koenzīma Q10

 Koenzīms Q10 kapsulas
 Zāles tiek parādīts veikt, lai papildinātu šūnu enerģijas miokarda, sirds slimības, sirds mazspēja, išēmija, hipertensija, ateroskleroze un citām kardiovaskulārām slimībām, kā arī diabēta, aptaukošanās, hronisks nogurums, muskuļu distrofija, elpošanas ceļu slimības, astmas, hroniskas infekcijas.

Instrukciju Koenzīms Q10 arī norādīja, ka to var izmantot, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos, ārstējot stomatītu, periodonta slimības, periodonta slimību, periodontīts, asiņošana smaganas.

Zāles ieteicams lietot tos pacientiem, kuri lieto statīnus (zāļu, kas samazina holesterīna līmeni), jo tie traucē dabisko attīstību koenzīms organismā.

Gados vecāki cilvēki būtu jāņem koenzīms par profilaksi, kā galu galā tas viela organismā sāk ražot nepietiekamo apjomu vai pārtraukt ražošanu vispār.

Instrukcijas Koenzīms Q10: kā izmantot

Kapsulas kopā ar maltīti pie 1. lieta divreiz dienā uz mēnesi. Ieteicamā deva koenzīms aizpildīt savu deficītu - 10-90 mg dienā. Vislabāk ir veikt zāles, kas tiek ražots naftas šķīstošā formā.

Par ieteikumu ārsts un veselības stāvokli, jūs varat iet caur kursu vēlreiz.

Blakusparādības koenzīma Q10

Tika atrastas Nopietnas blakusparādības narkotiku.

Ir atsauksmes Koenzīms Q10, kas pacientiem, kuri nepanes antioksidants izraisījis alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Zāles nav ieteicams bērniem līdz 14 gadu vecumam, kā rīkoties, ja konstatēta pastiprināta jutība, grūtniecība, zīdīšanas.

Яндекс.Метрика