Kofeīns nātrija benzoāts

 Tabletes kofeīns nātrija benzoāts
 Kofeīns nātrija benzoāts - līdzeklis stimulēt nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Kofeīns nātrija benzoāts ir tieša stimulējoša ietekme uz garozā smadzenēs, stimulē elpošanas, vazomotoros centri serde oblongata, stiprina refleksi nodrošina interneuronal vadāmību muguras smadzenes, palielina motora darbību, stimulē garīgo aktivitāti, novērš miegainību, palīdz tikt galā ar nogurumu.

Nozīmē mazās devās stimulē nervu sistēmu, un lielās devās var kaitēt - nātrija benzoāts kofeīns spēj izdarīt samazinoša ietekme uz nervu sistēmu.

Saskaņā ar rīcības sirds un asinsvadu mehānismu ietekmi kofeīna mainās asinsspiediens: ja spiediens ir normāls, narkotiku ievērojami pieaug, vai tas neietekmē to vispār, un, ja spiediens ir samazināts, tas palielina kofeīnu.

Tiek arī norādīts, ka kofeīns stimulē ražošanu kuņģa sulas ir diurētisku efektu, samazina trombocītu agregāciju.

Produkta veids

Tabletes Kofeīns nātrija benzoāts.

Indikācijas

Nātrija benzoāts saskaņā ar norādījumiem, kas norādīti uz: palielināta miegainība, galvassāpes, ko izraisa asinsvadu patoloģijas, tai skaitā migrēnas, mērena hipotensija, samazinājums fizisko, garīgo sniegumu.

Norādījumi par lietošanu kofeīna nātrija benzoāts

Tabletes ar kofeīnu var lietot neatkarīgi no ēdienreizēm visas dienas garumā. Pirms došanās gulēt labāk neņemt kofeīns, jo Bezmiegs var notikt.

Lai uzlabotu efektivitāti, novērst miegainību bērnus 12L. un pieaugušajiem ir 50-100mg narkotiku divas vai trīs rindas / dienā. Ārstēšana var ilgt vairākas nedēļas vai mēnešus.

 Kofeīns nātrija benzoāts
 Lai ārstētu galvassāpes pēc bērnu 12L. un parādīts ņemt 50-100mg pieaugušie ir divas vai trīs p / dienā vairākas dienas.

Ārstēšanai neizpaudušās hipotensiju bērniem pēc 12L., Adult iecelt 2-3r veikt 50-100mg / dienā. Pazemināts spiediens ārstēšana ilgst vairākas nedēļas.

Terapijas laikā, jāatzīmē, ka maksimālā pieļaujamā viena deva nātrija benzoāts - 300 mg, un ikdienas - 1000mg.

Blakus efekti

Harm nātrija benzoāts kofeīns ir narkotika nepanesības gadījumā vai neievērošanu medicīnas ieteikumiem par to, kā piemērot var izraisīt trauksme, nemiers, satraukums, galvassāpes, krampji, reibonis, paātrināta elpošana, bezmiegs, čūlas pasliktināšanos, slikta dūša, vemšana, aizlikts deguns , narkomānija, tahikardija, paaugstināts spiediens.

Pēkšņa atcelšana kofeīns var izraisīt muskuļu saspringumu, nomācot nervu sistēmas, nogurums, miegainība.

Vai pārdozēšana narkotiku, kas izpaužas paaugstināta trauksme, sāpes vēderā, apjukums, dehidratāciju, sirds aritmija, hipertermija, galvassāpes, uzbudinājums, bieža urinācija, trīce, muskuļu raustīšanās, slikta dūša, vemšana ar asinīm, krampjiem, zvanīšana ausīs.

Harm nātrija benzoāts kofeīns jau ir redzams, kā lietot to devā 300 mg / dienā: var parādīties galvassāpes, trīce, apjukums, sitieni, nemiers.

Pārdozēšanas ārstēšanai, kuņģa skalošana, izmantošanu caurejas, aktivēto ogli. Ja pacientam ir hemorāģisko gastrīts, tas tiek ievadīts antacīdiem narkotikas un mazgāti vēdera nātrija hlorīda šķīdumu 0, 9%, ko veicināja ventilatoru. Ja pārdozēšana kam krampji, diazepāmu ievada intravenozi, fenitoīns, fenobarbitāls, uzturēt ūdens elekrolitny līdzsvaru.

Kontrindikācijas nātrija benzoāta

Nātrija benzoāts saskaņā ar instrukcijām kontrindicēts trauksme, sirds un asinsvadu slimībām, bioloģiskās dabas, ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta, paroksismālo tahikardija, kambaru aritmijas, hipertensija, miega traucējumi, bērnu līdz 12L.

Ar aprūpi izrakstīt tabletes Kofeīns nātrija benzoāts ar veciem cilvēkiem, glaukoma, epilepsiju un tendenci uz krampjiem.

Veikt kofeīna māsu, grūtniecēm var būt tikai uz īpašiem iemesliem.

Ārstēšanas laikā, jāatzīmē, ka vienlaicīga lietošana perorālo kontracepcijas ar kofeīnu, ciprofloksacīnu, disulfirāmu norfloksacīna, cimetidīns var novest pie lēnas likvidēšanu kofeīna aknās un palielinot tās līmeni asinīs. Narkotiku kombinācijā ar dzērieniem un zālēm, kas satur kofeīnu, var izraisīt pārmērīgu stimulāciju nervu sistēmu.

Tāpat ņemiet vērā, ka viela traucē izdalīšanos meksiletīns kofeīna un nikotīna - palielinās. Kofeīns, savukārt, ietekmē kalcija uzsūkšanos gremošanas traktā, samazina efektivitāti miega zāļu, narkotiku, paātrina uzsūkšanos sirds glikozīdi, litija palielina izdalīšanos urīnā.

Яндекс.Метрика