Kokkulin

 Kokkulin

Kokkulin - homeopātiskās sagatavošana, palīdzēt ar nelabumu.

Farmakoloģiskā darbība

Homeopātiskās aizsardzības līdzekļiem Kokkulin palīdz ar nelabumu (ietekmē veģetatīvo sistēmu, nomāc rīstīšanās), ir spirdzinošs efektu dēļ, kas ir daļa no sastāvdaļām vienādās daļās: Naftas, Nux Vomica, Cocculus indicus, tabacum.

Palīgvielas sagatavošana Kokkulin - laktoze, saharoze, magnija stearāts.

Produkta veids

Kokkulin tabletes. Atļauts bez recepšu medikaments.

Indikācijas Kokkulina

Kokkulin Instrukcijas norādīja, ka zāles ir efektīvs gaisa, jūras slimības.

Labas atsauksmes par Kokkuline izmantoti, lai novērstu, likvidētu simptomus nelabumu automašīnā (slikta dūša, rīstīšanās, vājums).

Kontrindikācijas

Kokkulin Instrukcijas norādīja, ka līdzekļi nodarbināti individuālās jutības aģentam, laktāzes deficītu nevar. Zīdīšanas, grūtniecības laikā, zāles lieto tikai pēc ārsta norādījuma, ir gadījumi, veiksmīgu narkotiku lietošanu, lai atvieglotu simptomus toksicitātes grūtniecības laikā.

Bērni līdz trīs gadu laikā nevar piešķirt Kokkulin.

Dati par zāļu mijiedarbība ar citiem medikamentiem, kam nav negatīvas ietekmes, to var veikt vienlaicīgi ar citām farmakoloģiski grupām. Kokkulin izraisa miegainību dienas laikā, neietekmē veiktspēju, nepalielina darbību nomierinoši līdzekļi.

Uz spēju vadīt satiksmes, psihomotorās, fiziska reakcija nozīmē nav spēkā.

Lietošanas instrukcijas Kokkulina

 Kokkulin efektīvi novērš simptomu nelabumu
 Tabletes Kokkulin veikti ne norīt un izšķīst. Ārstēšanai kinetoses (nelabumu - slimības) būtu jāveic katru stundu uz divām tabletēm. Ārstēšana ilgst līdz brīdim uzlabojumu.

Lai novērstu nelabumu Kokkulin veikt trīs p / dienā divas tabletes pirms un brauciena laikā.

Blakus efekti

Atsauksmes Kokkuline pārsvarā pozitīvas. Retos gadījumos, paaugstināta jutība uz sastāvdaļām var rasties alerģiskas reakcijas.

Dati par narkotiku pārdozēšanu nav noteikts.

Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības ir jānomaina, ja nepieciešams, meklēt medicīnisku palīdzību, ja Kokkulin vairākiem braucieniem celta nekādu rezultātu. Tiek atzīmēts, ka blakusparādības ir drīz pēc lietošanas pārtraukšanas narkotiku.

Яндекс.Метрика