Koldakt

 Koldakt
 Koldakt Klepus ir kombinēts ilgstošas ​​darbības narkotikas.

Farmakoloģiskā darbība

Antihistamīni, antikongistivnye (samazina pietūkumu gļotādu), vazokonstriktors īpašības Koldakt sakarā ar darbības to veidojošo sastāvdaļu.

Viena kapsula satur 50 mg Koldakt fenilpropanolamīna un 8 mg hlorfeniramīnu. Fenilpropanolamīns palīdz novērst stagnāciju augšējo elpceļu infekcijām, bet hlorfeniramīns ir spēcīgs blokators histamīna receptoriem, kas ļauj novērst izpausme alerģisku reakciju.

Koldakt Flew Plus - zāles, ko lieto simptomātiskai ārstēšanai akūtu elpošanas ceļu slimībām. Viena kapsula Koldakt Flew Plus satur 25 mg fenilefrina, mazina aizlikts deguns un iesnas, 8 mg hlorfenamīns izciršanas anti-alerģiskas efektu, un 200 mg paracetamola ir pretdrudža un pretsāpju īpašības.

Indikācijas Koldakt

Piesakies Koldakt guide iesaka mērķi simptomātiskai ārstēšanai saaukstēšanās, ko raksturo alerģijas no ķermeņa, pietūkums augšējo elpceļu, iesnas, kakla sāpes, acu asarošana.

Arī efektīva Koldakt, atsauksmes apstiprināt, ja vazomotoros un alerģisks rinīts.

Koldakt Flew Plus ir indicēts simptomu iekaisuma elpošanas sistēmas: traheīts, sinusīts, rinīts. Flew Koldakt Plus palīdz samazināt siena drudzis simptomus (Rhinoconjunctivitis izraisa alerģisku reakciju pret ziedputekšņiem), alerģisks rinīts, SARS, gripa, saaukstēšanās.

Kontrindikācijas

Koldakt nav indicēts:

  • paaugstināta jutība;
  • feohromocitoma;
  • hipertensija;
  • tireotoksikoze;
  • prostatas hiperplāzija;
  • kakta glaukomu;
  • diabēts;
  • hroniska sirds mazspēja.

Piesakies Koldakt norādījums nav ieteicama sievietēm, lai dzemdētu bērnus un laktējošām, narkotiku kapsulu veidā ir kontrindicēta bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.

Flew Koldakt Plus nav jāņem, papildus iepriekš minētajām kontrindikācijām pacientiem ar smagu koronāro artēriju ateroskleroze, aortas aneirisma, nesen pārtrauca miokarda infarktu, nestabilu stenokardiju, un vienlaikus ņemot tricikliskos antidepresantus vai monoamīnoksidāzes inhibitorus.

Lietošanas instrukcijas Koldakt

 Koldakt Flew Plus
 Koldakt un Koldakt Flew Plus ir pieejams kā ilgstošas ​​darbības kapsulas, kas pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem: 1 gab. ik pēc 12 stundām.

Kad SARS un gripas Koldakt rokasgrāmata iesaka lietot 1-3 dienu laikā, sinusīts - 6-12 dienas. Alerģisks rinīts ietver narkotiku ārstēšanu 3-6 dienas, un hroniskas iesnas - par mēnesi.

Pieteikums Koldakt Plus Flew ir iespējams arī kā anestēzijas (ne ilgāk kā 5 dienas) un pretdrudža (ne vairāk kā 3days) fondiem.

Koldakt Broncho sīrups saaukstēšanās slimību, ko raksturo klepus ar sarežģītu krēpas, jāņem vienas nedēļas laikā 3 reizes dienā: 5 ml (bērnu 2-5 gadi), un 10 ml (bērnu 6-12 gadi), 20 ml (vecāki par 12 un pieaugušajiem).

Blakus efekti

Koldakt atsauksmes raksturot kā labi panesama. Retos gadījumos var būt izpausme blakusparādībām, piemēram, sausuma gļotādu, miegainība, apetītes zudums, vemšana, slikta dūša, galvassāpes, gremošanas traucējumi, augsts asinsspiediens, trīce, urīna aizture, viltus stenokardiju, alerģiskas reakcijas pasliktināšanos.

Papildus Informācija

Uzglabāšana un Koldakt Koldakt Flew Plus istabas temperatūrā ļauj šīs zāles joprojām ir spēkā 3 gadus no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика