Kolhikum

 Narkotiku kolhikum.
 Kolhikum - līdzeklis pret podagru.

Farmakoloģiskā darbība

Reibumā veidošanos balto asinsķermenīšu kolhikum samazinās iekaisumu, ražošana urīnskābes sāļu - tā sapratu protivopodagricakih efektu narkotiku.

Tika arī konstatēts, ka kolhikum nomāc šūnu dalīšanos un kavē amiloidozi.

Augsta efektivitāte narkotiku novērota akūta podagras. Ievērojami uzlabojumi ir novērota pirmajās 12 ārstēšanas stundām (vairāk nekā 75% no studiju pacientu).

Turklāt zāles novērš akūtas lēkmes ģimeniskā Vidusjūras drudzis, pozitīvu ietekmi uz dzīves ilgumu pacientiem ar primāro Amiloidozes AL.

Sistēmiskā sklerodermija dēļ kolhikum izteikti samazinās ādas sausumu un ādas mīkstināšanai.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - kolhicīnu ietverto sēklām rudens Colchicum, veido pamatu kolhikum.

Produkta veids

Tabletes.

Indikācijas

Kolhikum instrukcijas izmantošanai akūtu uzbrukumiem podagru, ģimenes Vidusjūras drudzis.

Instrukcijas kolhikum: kā izmantot

 Narkotiku kolhikum.
 Lai atvieglotu akūta podagras uzbrukuma sākumā ārstēšanai paredzētā 1 mg kolhicīna, un pēc tam, kad katrs 1-2h līdz 0, 5-1, 5 mg līdz sāpes samazinās. Tiek atzīts, ka dienas deva nedrīkst pārsniegt 8 mg. Re-uzņemties narkotikas par līdzīgu shēmu var būt tikai trīs dienas.

Lai novērstu Akūtas podagras lēkmes veikt 0, 5-1, 5 mg narkotiku katru dienu trīs mēnešus. Tas ir atļauta, un narkotiku katru otro dienu. Kā preventīvs pasākums, lai apvienotu kolhikum urikozūriskiem preparātiem, kas palielina izdalīšanos urīnskābes.

Terapijas laikā regulāri hematoloģija kontrolēt, lai kontrolētu vispārējo stāvokli pacients.

Blakus efekti

Kolhikum var izraisīt sāpes kuņģī, leikopēniju, slikta dūša, caureja, vemšana. Dažos gadījumos, jo narkotiku attīstīta neiropātija, miopātiju, agranulocitoze, anēmija, matu izkrišana.

Ja blakusparādības no kuņģa un zarnu trakta pieaugumu, samazināt devu vai pārtraukt ārstēšanu.

Kontrindikācijas

Kolhikum neņem gadījumā nepietiekamības aknu / nieru, ar izteiktu nomācot asinis kaulu smadzenēs, paaugstinātu jutību, kā arī grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā.

Saskaņā ar pacientiem, kas lieto šo narkotiku gados vecākiem cilvēkiem, kuri cieš no kaheksija, smagi traucējumi, kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmas uzraudzību.

Netiek ietekmēta no mediju uzmanības koncentrācija.

Efektivitāte kolhikum samazināt citostatiķi. Miopātijas risks palielinās, ja tā saistīta ar ciklosporīnu kolhikum, trombocitopēnija vai leikopēnija izraisa vienlaicīgu uzņemšanas nesteroidami zāles ar citām zālēm, kas izraisa mielodepressiu.

Яндекс.Метрика