Kollalizin

 Packing narkotiku Kollalizin.
 Kollalizin - fermentu preparāta izmantošanai oftalmoloģijā, dermatoloģija.

Farmakoloģiskā darbība

Kollalizin - nozīmē vietējai lietošanai, kas ir saskarē ar bojātās acs virsmas izraisa iznīcināšanu kolagēna un tādējādi proteolītisku aktivitāte - iznīcina audzēja izplatīšanos saistaudu (keloīdo audu).

Produkta veids

Kollalizin novadīts kā liofilizāta atšķaidīšanai, kuru ievada konjunktīvas vai apstrādā ādu.

Indikācijas

 Narkotiku Kollalizin ampulas.
 Kollalizin efektīvs simblefarone - slimība, kuras konjunktīvas no acs ābola konjunktīvas salīmētas ar vecumu, ar keloīdu rētas uz ādas plakstiņu, konjunktīvas rētas veidojas pēc apdegumiem.

Saskaņā ar instrukcijām, jūs varat piešķirt Kollalizin pie radzenes apduļķošanās, stiklveida asiņošana, mazinās (striktūras), asaru kanāliem.

Pozitīvas atsauksmes par Kollalizine, ko izmanto, lai novērstu ādas rētas.

Instrukcijas Kollalizina: kā izmantot

Pirms lietošanas, liofilizāts daudzumā no 100 vai 500 KE atšķaidīts ar nātrija hlorīda, prokaīnu vai ūdens injekcijām.

Iegūtais šķīdums tika ieviests smaile, stiklveida, rētas un citi bojājumi, izmantojot fonoreza elektroforēzes uzklāj uz ādas, kad tas ir nepieciešams.

Pirms ārstēšanas ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka pacients parasti pārnes šķīdumu. Šim testa devas tiek ievadīta zem konjunktīvas slimajā acī - 1 KE un divas dienas skatīties pacientam.

Ja jūs plānojat izārstēt rētas uz ādas, padarot ādas testus: piemēro terapeitisko devu un skatīties reakciju vai divas dienas.

Ārstēšanu var sākt, ja Jums nav alerģija pret Kollalizin.

Blakusparādības Kollalizina

Ir atsauksmes par Kollalizine, izraisa čūlu uz radzeni, dažādas alerģiskas reakcijas.

Ja veidojas uz radzenes čūla, ārstēšana jāpārtrauc un pacientam ir izrakstījis antibiotikas, zāles, kas veicina dzīšanu: morfija hinīns metiluracila.

Lai novērstu sekas alerģijas uzlikt aukstu, noteikto prethistamīna līdzekļus, steroīdus, kalciju.

Kontrindikācijas

Norādījumi Kollalizin kontrindicēta gadījumos, kad nav pilnīga epitelizāciju radzenes pēc ciešanas apdegums, ja slimība ir sarežģīta simblefaron radzenes čūla, defekti sklēras, asins koagulācijas jo stiklveida asinsizplūdums klātbūtnē, kas aizņem mazāk nekā pusi skaļumu stiklķermenī pie paaugstināta jutība.

Яндекс.Метрика