Kombispazm

 Kombispazm

Kombispazm - apvienot zāles lieto, lai mazinātu vai mazinātu sāpes dažādu izcelsmi.

Farmakoloģiskā darbība

Kombispazm ir pretsāpju, pretdrudža, spazmolītiskais, miotropnymi (samazina perifēro asinsvadu pretestību) un holinoliticheskimi (bloki ietekmi iesaistīto nodošanu uzbudinājums ar nervu sistēmas neirotransmitera) īpašības.

Struktūra ietver Kombispazm paracetamolu un dicyclomine hidrohlorīds. Darbība ir saistīts ar spēju paracetamola Kombispazm ietekmēt siltuma regulēšanas centrus un paralizēt sintēze prostaglandīnu, aktīvi iesaistās alerģisku un iekaisuma procesus.

Izmantojot dicyclomine Kombispazm palīdz novērst spazmas gludās muskulatūras gremošanas traktā, banku likšana vai likvidēt sāpes izraisija spazmas, samazina bronhu izdalījumos, kuņģa, siekalu dziedzeri un sviedru dziedzeri.

Indikācijas Kombispazm

Piesakies Kombispazm ceļvedis iesaka samazināt vai atvieglojums:

 • galvassāpes;
 • zobu sāpes;
 • neiralģija;
 • muskuļu sāpes;
 • radikulītu un reimatiskas sāpes;
 • nieru kolikas;
 • menstruāciju sāpes.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Kombispazm nav indicēts: tahikardija, urīnceļu obstrukcija, myasthenia (muskuļu noguruma), glaukomas, paaugstināta jutība pret paracetamolu vai dicyclomine. Kontrindikācijas Kombispazm laktācijas periodā sievietes un bērnus līdz 7 gadiem. Grūtniecēm zāles ir dota uz stingru nosacījumu.

Esiet piesardzīgs Kombispazm būt palielinātas prostatas, urinācija apcietināšanas, sastrēguma sirds mazspēju, tahikardija, čūlainais kolīts, zarnu nosprostošanās, labdabīgas hiperbilirubinēmijas, aknu vai nieru darbības traucējumi.

Lietošanas instrukcijas Kombispazm

 Kombispazm tabletes
 Tabletes Kombispazm paredzēti norīšanas. Atkarībā no rakstura un intensitātes sāpes pieaugušajiem un pusaudžiem, kas vecāki par 15 gadiem, zāles var ņemt 1 līdz 4 reizes dienā.

Ieteicamā vienas devas Kombispazm pieaugušajiem - 1-2 tabletes.

Bērni 13-15 gadi narkotiku noteikts 1 tablete 1 līdz 3 reizes dienā. Bērniem 7-13 gadu Kombispazm Lietotājs ir ieteicams lietot ½ tablete 1-2 reizes dienā.

Maksimālā dienas deva pieaugušajiem - 6 grami (12 tabletes) bērniem - 150 mg / kg. Intervāls starp devām Kombispazm jābūt vismaz 4 stundas. Ja divu nedēļu šīs narkotikas lietošanu laikā, vai blakusparādības parādījās tika sasniegts terapeitiskais efekts Kombispazm uzņemšana būtu jāpārtrauc.

Blakus efekti

Kaitīgā ietekme Kombispazm viedokļus un klīniskie pētījumi ietver:

 • slāpes, sausa mute, rīšanas grūtības;
 • jutīgums pret gaismu, paplašinātas acu zīlītes ar spēju redzēt objektus skaidri, zaudējumu paaugstināts intraokulārais spiediens;
 • asinsrite, bradikardija, aizcietējums, grūtības urinēšanas, apjukums, drudzis;
 • agranulocitoze, neitropēnija, leikopēnija, trombocitopēnija;
 • sausa āda, izsitumi uz ādas.

Atsauksmes Kombispazm norādīt lietas uzlabot kuņģa-zarnu trakta gremošanas reflukss (kuņģa skābes iekļūšanu un kuņģa sulas barības vadā, izraisot grēmas), lietojot narkotikas. Arī Kombispazm var samazināt fiziskās un garīgās reakcijas, kas nepieciešami darbības mehānismu un braukšanas.

Papildus Informācija

Kombispazm ir piemērots lietošanai uz 3 gadiem, ar nosacījumu, ka tiek uzglabā tumšā, sausā vietā, kur temperatūra atbilst 15-25 0 NO.

Яндекс.Метрика