Konium

 Ziede Konium
 Konium - augu bāzes līdzeklis, ko izmanto dermatoloģijā, onkoloģija.

Farmakoloģiskās iedarbības Koniuma

Pie sirds narkotikas ir homeopātiskas tinktūra izgatavots no plankumaino Hemlock, kas ir pretkrampju, nomierinošs, pretiekaisuma, pretsāpju iedarbība.

Tika konstatēts, ka infūzijas uz auga izšķīst audzējiem, palīdz ar palielināti limfmezgli, ir diurētisku efektu, noņem galvassāpes, dedzināšana, trauksme, atjauno menstruālo ciklu.

Kā daļu no ziedes Konium - vazelīnu, bezūdens lanolīnu, tinktūra velnarutks.

Produkta veids

Ražot ziedes un homeopātiskās granulas Konium.

Indikācijas

Konium lieto, lai ārstētu labdabīgu cistisko fibrozi mastīta, mastodīnija.

Labas atsauksmes par Koniume, ko izmanto, lai atvieglotu premenstruālo sindromu.

Instrukcijas Konium: kā izmantot

 Homeopātiskās granulas Konium
 Granulas Konium 8 gabalos (precīzāka deva norāda ārstu) novieto zem mēles, izšķīst. Ņemt granulas tādējādi 5 lpp / dienā. Terapija ilgst apmēram 8 nedēļas.

Ziede Konium par instrukcijām, mastīts vai mastodīnija uz ādas virs krūšu bojājuma vietā viens p / dienā, vēlams naktī. Piesakies ziedi ar joslā ieteikto. Ārstēšana ilgst 2-3 mēnešus, 1. nedēļas ziedes piemēro katru dienu, pēc tam tā tika izmantota divu p / nedēļu laikā.

Blakus efekti

Konium dažreiz izraisīt alerģiju.

Ar pārdozēšanas narkotiku var samazināt spiedienu. Augs ir indīgs velnarutks, tāpēc neatbilstība dozēšanas shēmu, saindēšanās simptomi ir nepieciešams, lai izsauktu ātro palīdzību, pirms ierašanās ārstu dzert siltu ūdeni, vemšanu, dzēriens aktivēto ogli: viena tablete uz 10 kg ķermeņa svara. Ja saindēšanās ir smaga, jūs varat dzert 30 tabletes ogļu uz 10 kg svara.

Simptomi vieglas saindēšanās būt slikta dūša, siekalošanās, caureja, vemšana. Gadījumos, kad ir nopietnas saindēšanās var attīstīties augošā paralīzi: tirpst kājas jutās auksts ķermenis zaudē ādas jutību, palielina astma, elpas trūkums, paātrina sirdsdarbību, muskuļu raustīšanās.

Ir atsauksmes par Konium ziede izraisīt dermatītu.

Kontrindikācijas Koniuma

Ja Jums ir paaugstināta jutība, grūtniecība, barošana ar krūti, nevar veikt Konium. Ir vēlams dot granulas bērniem līdz 18 litriem, jo ​​ir grūti aprēķināt atbilstošu devu.

Piesardzības pasākumi Pieņemts gipotoniki.

Яндекс.Метрика