Kontrolok

 Kontrolok 20 mg
 Kontrolok - ārstēšana, kuņģa-zarnu trakta slimībām, kopā ar paaugstinātu skābumu.

Farmakoloģiskā darbība

Kontrolok - protonu sūkņa inhibitors. Tā aktīvā sastāvdaļa - pantoprazols, nospiežot sālsskābes sekrēciju kuņģī.

Skābā vidē pantoprazola nokļūst aktīvā formā noslēguma posma un nomāc ražošanu sālsskābes. Tādējādi Kontrolok samazina kuņģa skābumu un palielina atbrīvošanu gastrīna.

Kontrolok uzsūcas ātri sasniedz maksimālo koncentrāciju pat pēc tam, kad vienu pieteikumu. Piemērojot līdzekļus iekšā biopieejamību Kontrolok sasniedz 77%. Devā 20 mg sekrēciju efekts ir viena stunda, un tas sasniedz maksimālo caur 2-4ch.

Produkta veids

Kontrolok darbības tabletes 20, 40mg.

Indikācijas Kontrolok

Kontrolok Apmācības lieto, lai ārstētu: peptiska čūlas, divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, kuņģa čūlas, Zolindžera-Elisona sindroma, citi nosacījumi, ko izraisa hipersekrēcija, refluksa ezofagīts mērena, smaga grādu.

20 mg tabletēm Kontrolok lieto, lai ārstētu atviļņa slimība (un tās simptomus: grēmas, sāpes rīšanas laikā, mest skābes saturu), kas vieglas, lai novērstu refluksa ezofagītu, čūlas gremošanas traktā, ko izraisa nesteroidami.

Kontrolok tabletes 40mg lieto, lai ārstētu kuņģa-zarnu trakta čūlas, mērena un smaga atviļņa ezofagītu, Zolindžera-Elisona slimību, kompleksu ārstēšanu, tai skaitā antibiotikas, kā nogalināt Helicobacter pylori pacientiem ar kuņģa čūlu, ko izraisījis šo baktēriju.

Labas atsauksmes par Kontrolok izmanto, lai samazinātu recidīvu skaitu no divpadsmitpirkstu zarnas čūlas čūlas, kuņģa.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Kontrolok nedrīkst ordinēt, ja Jums ir paaugstināta jutība, neirotisks dispepsija.

Saskaņā ar lieto zāles, grūtnieces, ar krūti barojošām sievietēm, pacientiem ar aknu mazspēju uzraudzībā. Jūs nevarat piešķirt līdzekļus, lai bērni varētu 12L.

Lietošanas instrukcijas Kontrolok

 Kontrolok 40 mg
 Tabletes nedrīkst saspiest, norīt veselas, pieņemts stundu pirms ēšanas. Ja pagājis terapiju, lai novērstu Helicobacter pylori, veic vēl vienu tableti pirms vakariņām.

Ir atsauksmes par Kontrolok, ka čūla divpadsmitpirkstu zarnas čūla parasti notiek divu nedēļu laikā retos gadījumos - pat pēc divu nedēļu ilgas ārstēšanas.

Refluksa ezofagīts, kuņģa čūla un notika pēc 4 nedēļām, dažreiz - vēl četru nedēļu terapijas.

Pacienti ar aknu un nieru mazspēju vidū, stipras nevar izmantot Kontrolok izskaušanai H. pylori.

Ārstēšanai vieglas atviļņa slimības iecelt vienu 20 mg tableti / dienā.

Par ilgtermiņa terapija ir noteikts 20 mg / dienā. Lai novērstu atkārtošanos atviļņa ezofagītu ja paredzams saasināšanās Kontrolok ņemt 40mg dienā. Pēc tam, kad apstāšanās atkārtošanās deva tiek samazināta līdz 20 mg / dienā.

Lai novērstu divpadsmitpirkstu zarnas čūlas čūla izprovocēja ņemot neselektīviem nesteroidov pie Kontrolok instrukcijas, ņem vienu 20 mg tableti dienā.

Kombinētajā pacientu ar kuņģa čūlu, divpadsmitpirkstu zarnas čūlas ar H. pylori baktērijas tiek izmantotas, lai iznīcinātu šādas ārstēšanas režīmiem:

  • divi p / dienā veikt 0, 04gr Kontrolok, amoksicilīns 1 g, 0, 5g klaritromicīna;
  • Divi PA / nakts ņemt 0, 04gr Kontrolok, 0, 5g metronidazolu, 0, 5g klaritromicīna;
  • divi p / 0 dienā, 04gr Kontrolok, amoksicilīns 1 g, 0, 5g metronidazolu

Ar monoterapiju pacientiem, kuri bijuši negatīvi par Helicobacter, izmantot vienu 40 mg p / dienā. Dažreiz liecība, vai gadījumā, ja terapijas neveiksmes nozīmē noteikto 80 mg dienā.

Ārstēšanai smagas un vidēji smagas pakāpes refluksa ezofagīta atbilstoši instrukcijām Kontrolok noteiktajām 40 mg / dienā. Dažos gadījumos, dubultā noteikto dienas devu.

Zolindžera-Elisona slimības, citas hypersecretory valstis sākt ar 80 mg devu Kontrolok. Pēc tā palielināšana vai samazināšana atkarībā sniegumu kuņģa sekrēciju. Ja piešķirto deva 80 mg / dienā, tas ir sadalīts divos posmos. Ārstēšanas ilgums nav ierobežots laikā, tas ir atkarīgs no terapeitisko rezultātu.

Pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem uzņemšanos 40mg Kontrolok viens w / divām dienām. Terapija tiek pārtraukta, ja konstatēta pastiprināta aktivitāte fermentus.

Vecāka gadagājuma pacientiem un pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, palielināt devu Kontrolok vairāk nekā 40 mg nevajadzētu būt (ja vien integrēta ārstēšana, lai iznīcinātu H. pylori).

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Kontrolok, ka tas izraisa vēdera uzpūšanās, caureja, sāpes pakrūtē, slikta dūša, aizcietējums, galvassāpes, redzes traucējumi, reibonis, alerģiskas reakcijas uz ādas, traucējumi aknu šūnās, mialģija (darbojas pēc terapijas pārtraukšanas), intersticiāls nefrīts , depresija, trauksme, dezorientācija, halucinācijas.

Arī lietošana Kontrolok var izraisīt drudzi un perifēra tūska, anafilaktiskas reakcijas, paaugstināts aknu enzīmu (notika pēc ārstēšanas beigām).

Яндекс.Метрика