Koprinus

 Koprinus kapsulas
 Koprinus - ārstēšanai alkoholisma.

Farmakoloģiskā darbība

Ražošanai līdzekļu Koprinus, milzīgs tieksmi pēc alkohola lietošanas Koprinus sēne, kas atrodama vielu KOPRIN ar atbilstīgu rīcību.

Koprino, nokļūst organismā, tiek saglabāta aknās, tai nav ietekmes uz ķermeņa pirms iebraukšanas alkohola asinīs. Ja tā notiek, tad vielas bloķē ražošana fermenta, kas paredz alkohola apstrādi, kuru dēļ etanola uzkrāto saindēšanās sākas. Kā rezultātā, cilvēks jūtas slikti, un pamazām sāk justies nepatiku pret alkoholu: tā veidojas negatīva reflekss.

Produkta veids

Koprinus darbības kapsulas.

Indikācijas Koprinusa

Zāles lieto, lai ārstētu hronisku alkoholismu, iereibušiem alkoholiķiem.

Instrukcijas Koprinusa: kā izmantot

 Koprinus - zāles lieto, lai ārstētu alkoholismu
 Ieteicamā deva Koprinusa - 4 kapsulas dienā. Tas palīdz tikai tad, ja persona veic alkoholu, tas ir, viņš saņēma 4 kapsulas, kad viņš dzēra pirmo reizi dienas laikā, un, ja paredzamā nākotnē alkohola lietošanu.

Par katru personu, laika negatīvās reflekss individuāli - no viena līdz četriem mēnešiem. Vienkārši jāapzinās, ka, ja attieksme pret personu laikā pārtrauc dzeršanu, tabletes Koprinus nedod, un ja sāk dzeramo atkal atsākt medikamentus.

Ir atsauksmes par Koprinuse, kas ņem nesistemātiski alkoholisma laikā. Šajā gadījumā ieteicams 3-4 ārstēšanas mēnešiem, kuru laikā zāles tiek veikti ar neregulāru alkohola lietošana: divas kapsulas 2 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas.

Ņemiet vērā, ka Koprinus palīdz ar alus alkoholismu, vienlaikus norādot, ka reflekss noliegums alkohola ražoti labāk. Ir gadījumi, kad sistemātiska alus pārvērtās epizodiska. Terapeitiskā shēma ir vieni un tie paši - 4 kapsulas dienā. Dažos gadījumos, jūs varat veikt 6 kapsulas, bet tikai ar ārsta recepti.

Lai ārstētu pacientu, viņam nezinot, ir iespējams atklāt Koprinus kapsulu un ielej tās saturu uz pārtiku. Labi rezultāti tiek novēroti, kad zāles tiek pievienota pārtikai ar sēņu mērci vai aromatizēta ar sēņu garšu, tāpēc lielāka varbūtība, ka pacients nav aizdomas neko.

Blakusparādības Koprinusa

Sajaucot alkoholu un Koprinusa dod šādas sekas: sirds sāk pukstēt, tur ir vemšana, slāpes, caureja, drudzis, ādas apsārtums, apgrūtināta runa, var sagraut vīziju.

Pāris stundas simptomi izzūd, bet, ja alkohols ir atkal pagājis, viņi atsāka.

Nav atsauksmes par Koprinuse kas noveda pie pārdozēšanas nopietnas sekas, bet nolaidība iecelšanu ārsta un pārsniegt noteiktās devas nav ieteicama, jo iepriekšminētie blakusparādības var palielināties.

Kontrindikācijas

Koprinus lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Яндекс.Метрика