Kordafleks

 Kordafleks - narkotiku hipotensīvo efektu
 Kordafleks - zāles, kas, no grupas antihipertensīviem līdzekļiem, ko izmanto, lai ārstētu hipertensiju. Aktīvā viela - nifedipīnu.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar izdotajām formā Kordafleks instrukcijas retard tabletes (ilgstošās), 10 un 20 mg.

Turklāt nifedipīna tabletes sastāvs ietver blakuspakalpojumu komponentus (magnija stearāts, polivinilbutirāls, talks, kroskarmelozes nātrija sāls, hidroksipropilceluloze, laktozes monohidrāts, MSC).

Iepakojumā 100 tabletes.

Farmakoloģiskās iedarbības Kordafleksa

Šīs zāles ir antihipertensīva un pretstenokardijas (pretsāpju) ietekme. Kordafleks saistīts ar kalcija kanālu antagonistu un lēnu nodošanu kalcija jonu pāri šūnu membrānām sirds muskuļa un asinsvadu gludās muskulatūras.

Indikācijas

Kordafleks indicēts hipertensijas (ieskaitot hipertensīvo krīzi banku likšana), ar išēmisko sirds slimību profilaksi un atvieglojumu stenokardijas lēkmju. Šīs zāles lieto hroniskas sirds mazspējas. Kordafleks parādīts kā daļa no kompleksa terapijas Reino sindromu.

Kontrindikācijas Kordafleksa

Paaugstināta jutība pret nifedipīnu vai citu sastāvdaļu narkotiku, pirmajā grūtniecības trimestrī. Arī saskaņā Kordafleks instrukcijas nevajadzētu lietot pirmajos 8 dienu laikā pēc akūta miokarda infarkta laikā.

Dozēšanas un administrēšana

 Kordafleks tabletes
 Izvēle no devas tiek darīts individuāli ārstējošais ārsts. Parasti Kordafleks ievada 10 mg trīs reizes dienā (dienas deva 30 mg).

In akūtu lēkmi stenokardijas rašanās (vai hipertensijas krīze) tabletes formulējums nepieciešamību košļāt un turēt muti, lai pabeigtu uzsūkšanos.

Minimālais intervāls starp devām Kordafleksa instrukciju vismaz 2 stundas.

Deva 20 mg parasti dota pieaugušajiem ar pastāvīgu hipertensiju ilgstošai lietošanai. Šajā gadījumā 20 mg zāļu jāņem 1-2 reizes dienā. Kā uzskata Kordafleks efektīvi samazina asinsspiedienu un darbojas uz ilgu laiku.

Blakusparādības Kordafleksa

Kad jūs saņemat šīs zāles var rasties šādi simptomi: galvassāpes, piesarkums sejas, siltuma sajūta, paātrināta sirdsdarbība,

reibonis, hipotensija. Kā uzskata Kordafleks var izraisīt līdzīgus simptomus, agrīnu ārstēšanu, un tie ir vieglas un izzūd dažu dienu laikā. Ļoti reti narkotika pēc ilgstošas ​​lietošanas var izraisīt iekaisuma izmaiņas smaganu (gingivīts), pacientiem vecākiem cilvēkiem reti svinēja ginekomastija. Visas no šīm valstīm ir paši pārtraucot narkotiku. Retas blakusparādības, piemēram, pagaidu glikozes līmeņa pieaugumu.

Pārdozēt

Pārdozēšana Kordafleksom izraisa saindēšanos, un šādi simptomi: reibonis, galvassāpes, retrosternālas sāpes, hipotensija (zems asinsspiediens), tahikardija (paātrināta sirdsdarbība), bradikardija (palēnināta sirdsdarbība), depresija no darbības sinusa mezglā .  Smagas pārdozēšanas gadījumā, iespējams, bezsamaņa, aritmijas .  Kordafleksa specifisks antidots neeksistē .  Ārstēšana mērķis ir novērst simptomus .  Ar agrīnā diagnostika pārdozēšana terapija sākas ar kuņģa skalošanu un iegūstošā enterosorbents (aktivēto ogli) .  In Pārdozēšanas Kordafleksa atsauksmi ātri palīdz uzlabot pacienta stāvokli ieviešanu 10% kalcija hlorīda (vai glikonāts) .  Gadījumā, ja sirds mazspējas simptomi liecina par sirds glikozīdi ieviešanu (strophanthin, digoksīns) .  Arī, ja pārdozēšanas Kordafleksom pierādīts, lai pārbaudītu cukura līmeni asinīs un elektrolītu (kalcijs, kālijs) .

Mijiedarbība Kordafleksa ar citām zālēm

Kordafleks instrukciju palielina efektu citiem antihipertensīviem līdzekļiem. Gadījumā, ja vienlaikus izmantot to ar hinidīnu, jāievēro piesardzība, jo var būt izmaiņas elektrokardiogrammā (pagarināšana intervāla QT, kambaru aritmijas notiek).

Ir arī zināms, ka narkotikas uzlabot efekts ACE blokatori Kordafleksa.

Brīdinājumi

Pieteikums Kordafleksa jālieto ārsta uzraudzībā ar personisku pieskārienu. Ir izvēlēts uzņemšana režīms no narkotiku atkarībā no efektu un slimības smaguma pakāpes.

Gadījumā, smagu sirds slimību ārstēšanā jāsāk ar preparātiem citu farmakoloģisko grupu. Ārstēšanas laikā Kordafleks var kombinēt ar sirds glikozīdiem.

Piesardzības pasākumi vajadzētu izmantot šo narkotiku pacientiem ar smagu sirds mazspēju.

Sākumā pieteikuma Kordafleksa jābūt uzmanīgiem, vadot transportlīdzekļus un apkalpojot mehānismus.

Яндекс.Метрика