Kordiamin

 Kordiamin ampulas

Kordiamin - narkotiku stimulē nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Kordiamin - narkotiku analeptic, ko raksturo jaukta rīcību: refleksīvi uzbudina vazomotoros un elpošanas centri, stimulē nervu sistēmu.

No farmakoloģiskās iedarbības mehānisms ietver divas daļas: centrālās un perifērās. Centrālā mehānisms - tieša ietekme uz vazomotorajiem centrā serde smadzeņu, kas ir tās sākuma un palielinot spiedienu. Mehānisms ir saistīts ar distālās dziļums palielinās elpošanas likmi.

Sirds un asinsvadu sistēmas pieteikumā kordiamin nekādas ietekmes.

Produkta veids

Izgatavošanas Kordiamin pilieni iekšējai lietošanai, tabletes.

Indikācijas kordiamin

Piešķirt Kordiamin ar norādēm: asfiksija (ieskaitot jaundzimušos), šoks dažādas izcelsmes, sabrukuma, saindēšanās, narkotikām, barbiturātu, miegazāles, citus nomācošs centrālās nervu sistēmas narkotikām, asinsrites patoloģiju infekcijas, neinfekciozas asinsrites patoloģija (ieskaitot. h. hronisku samazināšanos asinsvadu tonusu), elpošanas mazspēja, ģībonis.

Kontrindikācijas

Kordiamin kontrindicēta instrukcijas: bērnu hipertermiju, epilepsija, pacientu nosliece uz krampjiem, ar krampjiem anamnēzē, ja Jums ir paaugstināta jutība līdzekļi zīdīšanas, grūtniecības laikā.

Lietošanas instrukcijas kordiamin

K  Kordiamin pilieni iekšķīgai lietošanai
 APLI Kordiamin pieaugušie iecelt 15-40kap. divi vai trīs p / dienā. Bērniem tiek dota kritumu, saskaitot gadu - pilienu viena dzīves gadā. Veikt bērni piliens Kordiamin kā divas vai trīs p / dienā.

Subkutāni, intravenozi, intramuskulāri Kordiamin instrukcijas pieaugušajam administrē 1-2ml divas vai trīs p / dienā. Pieļaujamā pieaugušo vienreizējās 2ml devas dienā - 6 ml. Mazuļi Kordiamin ievada divas vai trīs p / d - 0, 1-0, 75ml (arī atkarībā no vecuma). Tas deva jāievēro, zemādas, intravenoza, intramuskulāra administrēšanu narkotiku bērniem.

Ievada intravenozi lēni.

Kordiamin kā norāda "saindēšanās pretsāpju līdzekļus, miega un narkotiskās" ievadīt devā 3-5ml.

Lai mazinātu sāpes zemādas un intramuskulāro injekciju pirms to ievadīšanas var injicēt Prokaīna.

Blakus efekti

Application Kordiamin var izraisīt kloniski un kloniski-toniku (palielinot devu) lēkmes.

Tāpat tika atzīmēts, izskatu pēc ārstēšanas skalošanu sejas, augšējā ķermeņa, muskuļu raustīšanās, slikta dūša, sāpes injekcijas vietā, vemšana, alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика