Kordinorm

Kordinorm ir selektīvs bēta1 blokatori bez simpatomimētisko un membrānas stabilizēt īpašībām iekšēju aktivitāti.  Kordinorm 5 mg

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar izdoto Kordinorm kā baltas tabletes norādījumiem, apvalkotas, ar aktīvās vielas daudzums 5 un 10 miligramiem. Tabletes ir apaļas un Kordinorm izliekta forma.

Aktīvā viela Kordinorma - bisoprolola fumarāts. Kā papildu vielu tabletes Kordinorm satur arī mikrokristāliskā celuloze, kroskarmelozes nātrija sāls, mannīts, magnija stearāts, titāna dioksīds, hipromeloze, makrogols 6000.

Farmakoloģiskās iedarbības Kordinorma

Saskaņā ar instrukcijām, Kordinorm bloki mazās devās β 1 -adrenoceptors sirds, tādējādi samazinot veidošanos cAMP no ATP, kas stimulē kateholamīnu un samazina strāvu kalcija jonu šūnu iekšpusē. Bisoprolola samazina miokarda skābekļa patēriņu, negatīvi BATM, Drome, Chrono-un inotropisks ietekmi, kavē uzbudināmību un vadītspēju, palēnina AV-vadīšanu. Samazina sirds ritma slodzes laikā un miera stāvoklī. Kordinorm ir antiaritmisko, antihipertensīvie un pretstenokardijas rīcību. Samazināts plazmas renīna aktivitāte.

Ja jūs palielināt devu bisoprolola, tiks dota beta 2 adrenoblokiruyuschee rīcība.

Pirmajā dienā pēc dzeršanas Kordinorma nedaudz pieaudzis PR (kopējais perifērā pretestība) dēļ likvidēšanu stimulāciju β 2 adrenoreceptoru un savstarpēju pieaugums darbībā α-adrenoreceptoru receptoriem. Kopā perifēro asinsvadu pretestību atgriežas sākotnējā līmenī pēc 1-3 dienām, un laikā ilgstošas ​​lietošanas samazinās.

Saskaņā ar instrukcijām, Kordinorm ir hipotensīvo efektu, samazinot SOK un aktivitāti renīna-angiotenzīna sistēmu, stimulēšana perifērijas kuģiem. Tas ir ļoti svarīgi, lai tiem slimu kaķu sākotnējās hipersekrēcija no renīna.

Antiaritmisko efekts bisoprolola ir saistīts ar likvidēšanu aritmogēnās faktori, piemēram, tahikardija, pastiprināta aktivitāte simpātiskās nervu sistēmas, palielinājās nometne, hipertensija.

Antiangināla Kordinorma rodas sakarā ar samazināšanās miokarda skābekļa patēriņa dēļ palēnināta sirdsdarbība un samazināt kontraktilitāti, uzlabojot apasiņošanu un miokarda diastolā pagarināšanu.

Turpretim neselektīva beta blokatori, bisoprolola, iecēla vidū devu terapiju, ne tik izteikta ietekme uz satur β 2 adrenoretseptory orgāni: aizkuņģa dziedzeris, gludās muskulatūras, artērijas perifērija, bronhu, dzemdes un skeleta muskuļu audu. Bisoprolola izteikts mērenās devās neietekmē ogļhidrātu metabolismu un netiek saglabāti organismā nātrija.

Ja jūs lielas devas bisoprolola, tiks nodrošināta bloķēšanas ietekmi uz abu β adrenoreceptoru apakštipu.

Farmakokinētika

Kuņģa-zarnu trakta bisoprolola absorbē 80-90%. Vienlaicīga lietošana Kordinorma ar pārtiku par absorbciju nav wagging. Maksimālā koncentrācija asinīs 1-3 stundu laikā.

Aptuveni 35% no bisoprolola saistās ar plazmas olbaltumvielām. Tas ir zems iekļūst spēja caur placentu un mātes pienā.

Puse deva Kordinorma metabolizējas aknās, veidojot neaktīvu metabolītu veidā, otra puse izdalās nemainīga.

Indikācijas Kordinorma

• CAD (lai novērstu insultu);

• hipertensija.

Kontrindikācijas Kordinorma

Kordinorm ir kontrindicēta:

• šoks (ieskaitot kardiogēns);

• sabrukums;

• plaušu tūska;

• hroniska sirds mazspēja dekompensācija;

• akūta sirds mazspēja;

• sinoatriāla bloku;

• AV-blokāde II-III pakāpes (bez elektrokardiostimulatora);

• SSS;

• bradikardija (sirds ritms mazāk nekā 50 sitieniem minūtē);

• kardiomegāliju (kam nav pierādījumu par sirds mazspēju);

• Princmetāla stenokardija;

• hipotensija (... Sistoliskais asinsspiediens mazāks par 100 mm Hg Art, Jo īpaši, ja miokardnom infarkts);

• bronhiālā astma un HOPS vēsturē;

• vēlīnā perifērijas asinsrites traucējumi;

• Vienlaicīga MAO inhibitoru (izņēmums - MAO-B);

• Reino slimība;

• vielmaiņas atsedoze;

• feohromocitoma (bez alfa blokatoru līdzfinansējuma izmantošanu);

• paaugstināta jutība pret citiem beta blokatoriem;

• paaugstināta jutība pret jebkuru citu sastāvdaļu formulēšanā;

• bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadiem (nav noteikta drošību un efektivitāti).

Jāievēro piesardzība Kordinorm tiem, kam ir aknu mazspēja, hroniska nieru mazspēja, myasthenia gravis hipertireoze, cukura diabēts, depresija (ieskaitot vēsturi), psoriāze, vecumu.

Dozēšanas un administrēšana

Tabletes Kordinorm apēšanai tukšā dūšā, nesakošļājot, no rīta. Viena deva ir starp 2 un 5 līdz 5 miligramiem. Parasti sākumā ārstēšanas dienas deva ir 5 mg. Ja nepieciešams, dienas deva palielināta līdz 10 mg. Minimālā dienas deva pieaugušajiem ir 20 miligrami.  Kordinorm devā 10 mg

Blakusparādības Kordinorma

Pēc atsauksmēm, Kordinorm ir šādas blakusparādības:

Par daļu no centrālās nervu sistēmas: vāja valsts, smags nogurums, reibonis, bezmiegs vai miegainība, galvassāpes, murgi, depresija, halucinācijas, myasthenia gravis, nogurums, trīce.

No gremošanas trakta: slikta dūša, sāpes vēderā, vemšana, sausa mute, caureja vai aizcietējumi, traucējumi aknās, kas parādās tumšs urīns, dzeltena āda un sklēras, holestāze.

Elpošanas sistēma: aizlikts deguns, elpas trūkums.

Tā kā sirds un asinsvadu sistēmu: sirdsdarbība, sinusa bradikardija, traucējumu vadītspēju infarkts, aritmija, sāpes krūtīs, slikta miokarda kontraktilitāti, izstrādes vai komplikācija esoša sirds mazspēju (elpas trūkums, tūska potīšu un pēdu).

No asinsrades sistēmas: leikopēnija, agranulocitoze, trombocitopēnija.

Daļa no reproduktīvo sistēmu: no potences un libido zudums novājināta.

Pēc atsauksmēm, Kordinorm var radīt problēmas ar acīm, un sāpīga sausas acis, neskaidra redze, konjunktivīts.

Atsauksmes Kordinorme arī teikt, ka tas var izraisīt alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze un izsitumi, nātrene, un blakusparādības muskuļu un skeleta sistēmas: muguras sāpes, krampji teļš muskuļu, locītavu sāpes, muskuļu vājums.

Analogus Kordinorma

Analogi ir Kordinorma Aritel, Bidop, biol, Biprol, Bisokard, kroņa, Concor, Niperten un Tiresias. Arī labs analogs Kordinorma ir bisoprolola.

Яндекс.Метрика