Korilip

 Taisnās zarnas svecītes Korilip
 Korilip - apvienojumā sagatavošanos cocarboxylase, riboflavīns un liposkābe ar tonizējošu efektu.

Struktūra un sastāvs

Korilip nāk formā taisnās zarnas svecītēm. Katra svecīte satur 0, 025 g hidrohlorīds cocarboxylase, 0, 002 un 0 g riboflavīns, 012 g liposkābe. Papildus pamata vielām, sveces satur palīgvielas sastāvdaļām (kakao sviests vai grūti tauku 0, 95 g). Svecītes Korilip ir torpedo formas un dzeltena.

Korilip veikta blisteros ar 5 svecēm. Kartona kastē ir 2 ķēžu iepakojumu kopā ar instrukcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības Korilipa

Saskaņā ar instrukcijām Korilip attiecas uz produktiem, kas uzlabos vielmaiņas procesus organismā. Tās rīcība nosaka to, ka daļa no sastāvdaļām.

Cocarboxylase (Koenzīms) ir iesaistīts metabolismā ogļhidrātu, netiešā ietekme uz sintēzi nukleotīdu, olbaltumvielu, lipīdu, un aktivizē audu vielmaiņu. Kokarboksilazu izmanto korekcijai metabolo acidozi, hipoksija un citu šūnu vielmaiņas traucējumiem. Šīs zāles lieto cilvēka nieru, aknu, sirds - asinsvadu sistēmu, un hroniskas saindēšanās.

Riboflavīns (B vitamīns 2 ) Ir iesaistīts sintēze hemoglobīns, tas palīdz uzturēt normālu redzes funkcijas un acs un saglabā stāvokli gļotu ādas. Riboflavīns ir iesaistīts regulēšanā oksidēšanas - reducēšanās reakcijas, un procesos olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu.

Liposkābe ir svarīga loma, veidojot enerģijas, regulē ogļhidrātu un lipīdu vielmaiņu, kā arī ir aknas efektu (aizsargā aknu šūnas no negatīvajām ietekmēm), uzlabo toksīnu izvadīšanu no organisma.

Visi šie komponenti ir sinerģiska kombinētā (jauktā) rīcību, kas izraisījusi dažādu patoloģisko un fizioloģisko valstis uzlabo audu vielmaiņu.

Indikācijas

 Korilip - gatavošanas, ir spirdzinošs efekts
 Saskaņā Korilip norādījumus var lietot vienu pašu vai kombinācijā ar citām narkotikām (papildus pamata ārstēšanai). Šis preparāts ir ieteicams lietot bērnu ārstēšanai dažu patoloģisku valstu.

Korilip rāda šādus patoloģiskus stāvokļus:

  • hroniska hipoksija (skābekļa trūkums) no audiem;
  • vīrusu un bakteriālās infekcijas;
  • hroniskas slimības un intoksikācija;
  • samazinājās imunitāti dažādu raksturu;
  • atveseļošanās (reģenerācija) pēc smagas slimības;
  • nepietiekams uzturs (nepietiekams uzturs).

Bērni Korilip Instrukciju var izmantot saskaņā ar intensīvas fiziskās un garīgās slodzes periodos strauju izaugsmi, ar stresu. Arī šīs zāles nav ieteicams kā nostiprinot aģents epidēmijas vīrusu elpceļu slimības laikā.

Kontrindikācijas Korilipa

Paaugstināta jutība pret šīs narkotikas sastāvdaļām. Iekaisuma procesi jomā taisnās zarnas vai taisnās zarnas asiņošana.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Tā kā visas sastāvdaļas Korilipa izraisīt normalizācijas enerģijas metabolismu šūnās un audos (tā saucamā vielmaiņas efekts), šīs narkotikas lietošana grūtniecības laikā, lai mazinātu sarežģījumus un patoloģiju gadījumos, šajā pozīcijā. Korilip var lietot grūtniecības pirmajā trimestrī (kad lielākā daļa narkotiku ir kontrindicēta) laikā. Šis preparāts var izmantot iepriekš grūtniecību. Metabolisma terapija Korilipom grūtniecības laikā ir parādīta dažādu patoloģiju (fetoplacental mazspēju intrauterīna augšanas aizturi, un citi.).

Nav datu par iekļūšanu narkotikas nonāk mātes pienā.

Dozēšanas un administrēšana Korilipa

Korilip ievadīts taisnajā zarnā (taisnās zarnas). Iepriekš jāatbrīvo no kontūras iepakojuma svecītēm un ievadiet to anālo atveri.

Zīdaiņiem un bērniem līdz 1 gada Korilipa devām ir 1 ½ svecīte vienu reizi dienā.

Bērniem 1-6 gadiem, deva narkotikas - viena svece naktī. Bērniem no 6 līdz 12 gadiem ieteicamā deva Korilipa 1-2 darbu skaitu dienā.

Ārstēšanas ar šīs narkotikas ilgums ir 10 dienas. Ieteicams veikt atkārtotus kursus terapijas Korilipom (protams prasa 3-4) ar 3 nedēļu intervālu.

Kā uzskata Korilip efektīvi palīdz bērnus ar dažādām patoloģijām, dzimušiem zīdaiņiem, un bieži slimo bērni.

Blakusparādības Korilipa

Alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, nieze, bronhu spazmām un dispepsijas simptomi ir reti. Ja jums ir alerģija ir nepieciešams, lai apturētu narkotiku un nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību. Kā uzskata Korilip labi panes visu vecumu pacientiem.

Mijiedarbība Korilipa ar citām zālēm

Nav pierādījumu par nelabvēlīgu mijiedarbību ar citiem medikamentiem. Saskaņā ar instrukcijām Korilip ieteicams kompleksā ārstēšanā.

Īpaši lietošanas instrukcijas

Lai noteiktu ārstēšanas ilgums Korilipom izmantot kā kritēriju (papildus klīnisko izvērtējumu pacienta) cytochemical rādītāji fermenta aktivitāti perifēro asiņu leikocītu (piemēram, glicerofosfāts un sukcināta dehidrogenāzes).

Яндекс.Метрика