Korizaliya

 Korizaliya
 Korizaliya - homeopātiskā ārstēšanai rinīta.

Farmakoloģiskā darbība

Korizaliya lieto, lai samazinātu intensitāti iekaisums, pietūkums, apsārtums deguna gļotādas, smagumu šķaudīšanu, rinoreja.

Ir atsauksmes par Korizaliya, ka pēc ārstēšanas izteikta uzlabošanās iesnas.

Produkta veids

Korizaliya tabletes.

Indikācijas

Korizaliya saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas simptomātiskai ārstēšanai pacientiem, kas cieš no elpošanas ceļu akūtu slimību, kuras pavada šķaudīšana, aizlikts deguns, bagātīgs izpildi gļotas no deguna dobumā.

Labas atsauksmes par Korizalii piemēroti ārstēšanai alerģiskā rinīta.

Lietošanas instrukcijas Korizalii

Tabletes ir paredzēti zem mēles lietošanai. Dalīties vai sasmalcināt tableti nevar turēt to zem mēles, lai izšķīdinātu. Ēšanas un dzeršanas pusstundu pēc zāļu lietošanas nav ieteicams - lai sasniegtu maksimālu terapeitisko efektu.

Korizaliya tabletes bērniem līdz 6 litriem. var būt iepriekš izšķīdina ūdenī.

Rokasgrāmatā ir Korizaliya šo devu ārstēšanai: pirmā diena ārstēšanas veikt vienu tableti katru stundu, pēc vairāk nekā četras dienas, lietojiet vienu tableti ik pēc divām stundām.

Ja pacienta stāvoklis strauji uzlabojās ar 2.diena, jūs varat veikt vienu tableti 3-4 p / dienā.

Parasti ārstēšana ilgst Korizaliey 5D. Pieļaujamā dienas deva - 12 tabletes.

 Korizaliya tabletes
 Ja dažu dienu ārstēšanas laikā, ievērojamas terapeitisks efekts nav noticis, sazinieties ar ārstējošo ārstu, ja nepieciešams, mainīt narkotikas

Blakus efekti

Atsauksmes Korizaliya pārsvarā pozitīvas. Dažos gadījumos tika ziņots, alerģiskas reakcijas uz zālēm, kas saistīti ar individuālo nepanesību.

Dati par pārdozēšanu nav līdzekļu.

Kontrindikācijas Korizalii

Korizaliya nevar iecelt aģentus neiecietības, pacientiem ar alerģiju uz fruktozes, saharozes-izomaltoznoy mazspēju malabsorbciju glikozes-galaktozes.

Korizaliya bērniem līdz divu gadu laikā ir kontrindicēta. Ar aprūpi un speciālām norādēm parakstītas zāles grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā.

Iespēja kontrolēt automašīnu, sarežģītu mehānismu, iesaistīties aktivitātēs, kas prasa koncentrēšanos, nozīmē, ka nav spēkā.

Яндекс.Метрика