Kortef

 Pretiekaisuma līdzeklis Kortef
 Kortef - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Kortef ir sintētiskais analogs dabīgā endogēnā hormons, ko izdala virsnieru dziedzeri. Tā ir pretiekaisuma iedarbība, ir efektīva, lai endogēnā hormona deficīts ietekmē imūno reakciju.

Produkta veids

Izgatavošanas pulveris, šķīdums, suspensija Kortef.

Indikācijas Kortefa

Kortef izmanto, lai noņemtu pacientu no toksisku, traumatisku, apdegums, kardiogēnu, operatīvā šoku gadījumos, kad standarta terapija antishock neizdevās.

Efektīva narkotika novērst simptomus alerģiskām reakcijām, anafilaktisko šoku un asins pārliešanas, tas tiek izmantots, lai novērstu iekaisumu un rētas šajā apdegums cauterizing šķidrumiem.

Kortefa Instrukcijas norādīja, ka tā var iecelt smadzeņu tūskas, ko rada operācijas, audzējs, radiācijas vai ķīmijterapijas, vai uz kāda cita pamata; bronhiālā astma smaga; reimatoīdā un podagras artrīts; akūts hepatīts; akūta virsnieru mazspēja; tireotoksicheskom Stroke; aknu koma, bursīts, osteoartrīts, epicondylitis, tenosinovīts, tumši sarkanā vilkēde, akūtas reimatiskas sirds slimības, polimiozīta.

Dermatoloģijā Kortef lieto dermatītu herpetiformis bulozas, smagu seborejas, eksfoliatīvs, kontaktu un atopiskā, smagas psoriāzes, Mycosis fungoides, multiformo eritēmu ar smagu stadijā, pemfigus.

Oftalmoloģijā Kortef parakstītas alerģisks konjunktivīts, keratīts, acu slimību, kad inficēti ar herpes zoster, alerģiskas radzenes čūlas, iekaisums priekšējā segmenta acs, iridociklīts, varavīksnenes iekaisums, limfadenopātija, acs neirīts, mugurējās uveīts un horioidita.

Onkoloģijā Kortef lieto leikēmiju bērniem, limfomas un leikēmiju pieaugušajiem.

In Pulmonoloģija izmanto medikamentu, lai ārstētu berilioze, aspirācijas pneimoniju, LOEFFLER sindroms, kas nav ārstējama ar palīdzību no citām narkotikām, plaušu tuberkulozes: Kortef apvienojumā ar narkotiku tuberkulozi.

Instrukcijas Kortefa: kā izmantot

 Kortef tabletes
 Par neatliekamās aprūpes akūtiem stāvokļiem jāstājas Kortef intravenozi. Sākas ārstēšanu ar devu 100 vai 500 mg, kam seko narkotikas lieto atkal katru 2-6ch tik ilgi, cik nepieciešams, lai stabilizētu stāvokli, parasti ne ilgāk kā 2-3 dienas.

Kortef depo ievada formā blokādi: in ceļa, gūžas un plecu locītavas izdurt 25-50mg (vai 100 mg akūtos apstākļos), jo starpfalangu, elkonis un plaukstu locītavas izdurt 10-20mg. Procedūra tika atkārtots ik pēc 1-3 nedēļām, dažos gadījumos - reizi 3-5 dienās.

Zīdaiņi ar ievešanu locītavu Kortefa rāda šādas devas: vecumā 3-12mes - 25mg, 1g-6L - 25-50mg, 6-14l - 50-75mg.

Ja Kortefa jāievieš muskulī, pieļaujamā dienas deva ir 125-250mg, ja iekšpusē, sākotnējā deva ir 20-240mg.

Ārstēšanai akūtās fāzes multiplās sklerozes ievada 800 mg / dienā nedēļā un 320mg / dienā mēneša laikā.

Pārtraukt ārstēšanu ar Kortef pakāpeniski, pretējā gadījumā slimība var pasliktināties.

Blakusparādības Kortefa

Ārstēšanas laikā ar Kortef laikā var rasties muskuļu vājums, augsts asinsspiediens, šķidruma aizturi un nātriju, osteoporoze, samazināts muskuļu masu, kālija zudumu, cīpslas pārrāvums, skriemeļu lūzumi garo kaulu, nekrozi augšdelma galvas, ciskas kaula, meteorisms, čūlainais ezofagītu, pankreatīts , lēna reģenerācija brūces virsmas, vājinot ādu, apsārtums ādu uz sejas, svīšana, petehijas, palielināts intrakraniālais spiediens, galvassāpes, krampji, reibonis, Kušinga sindroms, menstruālā cikla traucējumi, slēpti diabētu un palielina vajadzību pēc insulīna, augšanas aizkavēšanās bērni, glaukoma, paaugstināts acs iekšējo spiedienu, mugurējās subkapsulāra kataraktu, ezoftalm.

Kontrindikācijas

Kortef neņem klātbūtnē sistēmiskas sēnīšu infekcijas, paaugstinātu jutību.

Izmantojiet ārstēšanai Kortef grūtniecības laikā vai kamēr baro bērnu ar krūti, ir iespējama tikai pēc ārsta konsultācijas. Ja zāles tika ievadītas ar grūtnieci, bērnam pēc piedzimšanas ir jāpārbauda klātbūtnē virsnieru mazspēja.

Fenitoīns, fenobarbitāls, rifampīnu var palielināt klīrensa ātrumu Kortefa un samazināt ātrumu izdalīšanās aktīvās vielas ketokonazols un Oleandomicīna.

Kortefa Papildu instrukcijas norādīja, ka tas ietekmē darbību antikoagulantu, tāpēc ir nepieciešams, lai uzraudzītu sniegumu asins recēšanu.

Esiet piesardzīgs iecelt Kortef vienlaikus ar aspirīnu pacientiem ar gipoprotrombinemiey.

Яндекс.Метрика