Korvalment

 Korvalment

Korvalment - nomierinošas (nomierinošs), zāles, ko var izmantot kā pretvemšanas.

Farmakoloģiskā darbība

Korvalment ir ārstējošā iedarbība ir galvenokārt tādēļ, ka tā sastāvā pagaidām ir mentols, kas ietekmē mutvārdu gļotādu nervus, tad atbilde ir paplašināta koronāro asinsvadu. Palielina arī sintēzi kinins, histamīna, endorphins, enkephalins, paplašina asinsvadus citu peptīdu. Nomierinošas noteikumu, ka daļa isovaleric skābi.

Likvidējot išēmisko simptomi pēc pieteikšanās Korvalment ir vāja.

Pieteikums Korvalment efektīvs gaisa, jūras slimības - narkotiku darbojas kā pretvemšanas.

Sagatavošanās darbība sākas 1-3 minūšu laikā un ilgst 15-30min.

Produkta veids

Korvalment atbrīvot zem mēles kā mīkstās kapsulas.

Indikācijas Korvalment

Saskaņā ar instrukcijām Korvalment norādītas cardialgia, histērija, slimības sindroms, nervozitāte, nav smags insultu.

Kontrindikācijas

Korvalment apmācības ir kontrindicēta: akūtu asinsrites smadzeņu patoloģijām, akūtu miokarda infarktu, smaga hipotensija. Ir neiespējami noteikt zāles bērniem, kas slimo ar cukura diabētu (sakarā ar cukura saturu transportlīdzeklī), ņem stenokardicheskie stingrā uzbrukumu.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība Korvalment iecelt īpašas norādes.

Pirmajās stundās pēc lietojat narkotikas jāatturas no transportlīdzekļa vadīšanas, sarežģītiem mehānismiem, - sakarā ar izskatu miegainība, reibonis.

Korvalment var tikt ņemti kopā ar vitamīniem, Riboxin, asparkamom (resursus, uzlabo vielmaiņu). Arī tad, kad lietojot zāles ir jāapzinās, ka tas var palielināt ietekmi zāļu pret hipertensiju, alkohola, anestēziju, opioīdu pretsāpju līdzekļiem un sedatīviem sekām psihotropo medikamentu.

Vienlaicīga ārstēšana ar Korvalment Neirotropiska zāles var izraisīt miegainību, depresija, nervu sistēmu.

Lietošanas instrukcijas Korvalment

 Korvalment kapsulas
 Kapsula Korvalment turēt izšķīst zem mēles. Lai paātrinātu darbību, jūs varat redzēt cauri kapsulā.

Daudzveidība administrēšanas narkotiku atkarīgs no tā, cik stenokardicheskie uzbrukumiem, kuru laikā veic vienu kapsulu.

Par slodzes stenokardijas ārstēšanā un citus nosacījumus Korvalment dienas devu var palielināt līdz sešām kapsulām (0 6gr). Terapija parasti ilgst ne ilgāk par nedēļu.

Blakus efekti

Application Korvalment var izraisīt sliktu dūšu, acu asarošana, diskomforta sajūta vēderā, reiboni. Ilgstoša terapija var izraisīt hipotensiju, izraisīt miegainību. Šīs blakusparādības ir īslaicīgs. Tā var arī attīstīties alerģija (tostarp nieze, izsitumi, angioneirotiska tūska).

Pārdozēšanas Korvalment raksturīgs zems asinsspiediens, nervu sistēmas depresija, slikta dūša, uzbudinājums, galvassāpes, sirdsdarbības traucējumi, neiecietība reakcijas (izsitumi, nātrene, angioneirotiskā tūska, nieze). Šīs blakusparādības izzūd pēc ārstēšanas beigām simptomātiskas ārstēšanas.

Яндекс.Метрика