Korvitol

 Korvitol 100

Korvitol - nozīmē regulēšanai asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Korvitol attiecas uz grupu blokatori bēta1 adrenerģiskos receptorus, satur metaprolola veidā.

Korvitolu nav savdabīga simpatomimētisks aktivitāte, tas ir membrānu stabilizējošas efektu. Pieteikums Korvitol samazina sirds ritmu spēku, samazina pārraides ātrumu impulsu uz atrioventrikulāro mezglu. Arī metoprololu samazina renīna aktivitāte nedaudz pieaug vienmērīgu muskuļu tonusu.

Korvitol pēc iekšējās pieteikums labi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā, tā biopieejamība ir 50%.

Maksimālā koncentrācija aktīvās vielas, izmantojot līdzekļus, sasniedzot 1 5-2ch pēc zāļu ieņemšanas.

Produkta veids

Produkts tiek ražots tablešu veidā.

Indikācijas Korvitola

Korvitol saskaņā ar instrukcijām, kas norādīti ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām: hipertensija, sirds išēmiskās slimības (ieskaitot profilaksei atkārtots infarkts, akūtu miokarda), aritmija.

Efektīva izmantošana Korvitola brīdina migrēna aģentus.

Kontrindikācijas

Korvitol lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts laktāzes deficītu, malabsorbcijas sindromu glikozes-galaktozes, paaugstināta jutība, hipotensija, bradikardija, sirds mazspēja progresē, šoka stāvoklī.

Nelietojiet līdzeklis pacientiem ar atrioventrikulāro blokādi, Sinuatriālā 2-3 grādiem, vājo sinusa sindromu.

Tas ir arī kontrindicēta pacientiem ar Korvitol bronhu spazmas, metaboliskā acidoze, smagu patoloģiju no perifēro apgrozībā.

Jūs nevarat piešķirt Korvitol vienlaikus ar monoamīnoksidāzes inhibitoriem (izņemot MAO inhibitorus B grupa), bērniem līdz 16 litriem., Pacientiem ar smagām aknu slimībām.

Jāievēro piesardzība, lietojot Korvitol gados vecākus pacientus laikā stingru diētu, cukura diabēts, ar 1. pakāpes atrioventrikulāro blokādi, myasthenia gravis, feohromocitoma, stenokadiey Prinzmetala, depresija, smagu nieru mazspēju, aknu darbības traucējumiem, psoriāze, smagas reakcijas neiecietības pagātnē.

Piemērošanas laikā Korvitol vajadzētu izmantot galēju piesardzību, vadot transportlīdzekli, citu bīstamo iekārtu vadību.

Pirms operācijas, pacienti, kas saņem Korvitol vajadzētu brīdināt anesteziologs.

Lietošanas instrukcijas Korvitola

 Korvitol tabletes
 Veikt Korvitol tikai mutiski, pēc ēšanas, jūs nevarat sasmalcināt tableti (tikai sadalīt gabalos, ja nepieciešams), norīt to veselas.

Saskaņā ar instrukcijām Korvitol hipertensija un stenokardija dzert vienu vai divas p / dienā vai 50 mg vienu p / dienā - 100 mg. Dienas deva ir dažos gadījumos pieauga līdz 200 mg, kas veikti divos posmos. Kad saņemat šo devu Korvitol saglabātu asinsspiediena kontrolei.

Kad aritmija dzēriens pie 100mg Korvitol vienas, divu p / dienā.

Akūta miokarda noteikts 5 mg intravenozās metoprololu. Ja saglabāšana ir normāli, ik pēc divām minūtēm vairāk nekā tajā pašā devu ievadītās metroprolola, tādējādi tās kopējo skaitu līdz 15 mg (ne vairāk kā 5 mg vienu administrāciju). Pēc 15min, ja negatīvās reakcijas uz narkotiku nav, viena deva 50 mg perorāli Korvitol. Pēc vairāk nekā divas dienas ik pēc 6 stundām, ņemot 50 mg narkotiku. Ja intravenozas injekcijas veidā, kas mazāks par 15 mg, pirmais perorālā deva ir 25 mg.

Kad ārkārtas ārstēšana ir beidzies, ņem divas 100mg Korvitol p / dienā. Vai ārstēšana akūtas sirdslēkmes slimnīcā, pastāvīgi pārbaudot spiediena līmeni un EKG.

Lai novērstu migrēnas veikt 100 mg, ir viens vai divi, p / dienā.

Pieļaujamā dienas deva - 400 mg.

Pielāgot devu gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar nieru mazspēju nav nepieciešama, un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem, deva metoprolola tiek labota. Ja ir vajadzība pēc terapijas pārtraukšanas, tas tiek darīts, pakāpeniski samazinot devu - lai novērstu attīstību abstinences sindromu.

Blakus efekti

Application Korvitol var izraisīt ortostatisko hipotensiju un arteriālas, sirds aritmijas, sirds mazspējas simptomi, nepatiesu stenokardiju, tūska, atrioventrikulāro vadīšanu slimības, Reino sindroms.

Pacienti ar smagu perifēro asinsrites traucējumi var attīstīties gangrēna.

Arī pēc Korvitol var attīstīties leikopēnija, rinīts, trombocitopēnija, aizdusu, bronhu spazmas, galvassāpes, reibonis, emocionāla nestabilitāte, parestēzija.

Tā kā zāļu terapija var traucēt miegu, koncentrēšanās, var parādīties depresija, apjukums, halucinācijas, murgi, slikta dūša, sāpes pakrūtē, vemšana, sausa gļotādu, izkārnījumos traucējumi. Tā var arī pasliktināt redzi un dzirdi, pieredze troksnis ausīs, konjunktivīts, sausās acs gļotādas alerģijas.

Retos gadījumos, pēc Korvitol tika ierakstīti hepatīts, krampji, mialģija, artrīts, attīstību vai pasliktināt cukura diabētu, artralģija, svara pieaugums, izmaiņas libido, no potences pasliktināšanos.

Яндекс.Метрика