Kosmopor

 Sterils pārsējs līme Kosmopor
 Nesenā pagātnē, paredzamas ārstēšana dažādu traucējumu ādas pievieno lietošanu ievērojamu summu mērci - vilna, marle, pārsēji. Medicīna no 21.gadsimta izmanto sarežģītākus modernus produktus, no kuriem viens - Kosmopor.

Iezīmes piemērošanas pārsēju Kosmopora

Raksturīgā Kosmopor sterils pārsējs līmi ar kodolu mīksta neausta materiāla (poliestera). Visvērtīgākā ir īpašums Kosmopora kā layering.

Pirmais slānis Kosmopora faktiski mīksts neaustais substrāts. Tās materiāls ir svarīgs un būtisks spēja neievēro tieši uz brūces virsmas.

Otrās kārtas funkcija Kosmopora ir nodrošināt drenāžas efektu. Tas tiek panākts ar īpašu starpliku sastāv no dabas kokvilnas (viskozes) spilventiņu izmantošanu, kas ir pārklāta ar mikroskopisku plastikāta sietu. Tas attiecas acu brūces, bet nav stick uz to. Turklāt, režģis ir gan aizsardzības un absorbējoši īpašības. Viens grams sorbenta pad ir spēja turēt apmēram deviņus gramus šķidruma.

Trešais slānis ir plāns Kosmopora papīra laineris apstrādāti ar silikonu. Tā ir sava veida izplatītāja atdalāmiem brūču šķidrumiem - asinis, ichor uc

Īpaša pārklājums izgatavots no celulozes, ceturto kārtu Kosmopora. Šis pārklājums ir īpašums atvairot mitrumu un aizsargā gan mērci un brūci no svešas objektu un vides rezultātiem.

Kosmopor droši piestiprināts pie ādas, izmantojot sintētisku gumijas līmi, kas savā sastāvā nesatur kolofonija. Izmantojot neaustais substrāts var darbināt uz kustīgajām daļām ķermeņa un ekstremitātēm.

Vietā fiksācijas mērces Kosmopora praktiski nav nevēlamas ādas reakcijas, kas var izskaidrot, izmantojot hipoalerģiska poliakrilāta līmi. Lietojot Kosmopora, saskaņā ar instrukcijām un medicīnisko palīdzību, nevis atzīmēja kādas blakusparādības. Tas padara to ideāli, lai ārstētu konkrētu slimību grūtniecēm, jaundzimušajiem, aprūpes un alerģijas.

Starp citu, pārsējs no Kosmopora nodrošināt normālu gaisa caurlaidību, dziedzeru izdalījumi, kā arī pilnu nesāpīgu noņemšanu pie mērci izmaiņām.

Indikācijas Kosmopora un izmēri pārsēji

Radziņi Kosmopora plaši izmanto traumas un ķirurģijas praksē. Īpaši efektīva pēcoperācijas mērces no Kosmopora ja asiņošana vai izdalījumi.

Arī, pozitīvi rezultāti tika novēroti, lietojot Kosmopora ārstēšanā izgulējumu, kas saistīts pie gultas pacientiem ar venozās čūlas un iekaisums.  Galvenais piemērošana pārsēji Kosmopor - Traumatoloģijas un ķirurģijas

Pieteikums Kosmopora ir pamatota arī mājās dažādos brūcēm un traumām. Ja to izmanto atsevišķi, vispirms noteiktu lielumu attiecīgajā lieluma brūces mērci. Plauktos aptiekās un Farmmarket Kosmopor Pieejamie izmēri:

  • 7 * 5 cm 2,
  • 15 * 6 cm
  • 10 * 8 cm,
  • 15 * 8 cm,
  • 20 * 8 cm,
  • 20 * 10 cm
  • 25 * 10 cm
  • 35 * 10 cm.

Atveriet paketi Kosmopora jānorāda ražotājs vietā. Uzmanīgi ārā nepieciešamību likvidēt vienu papīra lapu un pievienot pārsējs aptver brūci un nospiediet maigi gludu. Tad noņemiet papīra pamatnes un brauciet tāpat otro daļu Kosmopora. Pad tādējādi būtu pilnībā ietver brūces. Radziņi Kosmopora izmaiņas individuālā režīmā, bet ne retāk kā reizi trīs dienās.

Kosmopor: labākie Eiropas tradīcijas

Kosmopor ir starptautiskās tirdzniecības un patentētas zāles ir pieejamas tirgū ar nosaukumiem Kosmopor E un Kosmopor STERIL; Protams, pirmais produkts ir sterils, un tā ir paredzēta, ja ir vajadzīga sterilitāti.

Ražotājs produktiem ir Vācijas uzņēmums Hartmann, jau daudzus gadus vadošo Eiropas tirgū kā ražotājs, vairāk nekā 2, 5 tūkstoši inovatīvu medicīnas un higiēnas preces.

Яндекс.Метрика