Kratal

 Kratal
 Kratal - narkotiku ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Kratal - augu izcelsmes, antiaritmiskas, antioksidants, neuroprotective, nomierinošas efekts.

Pieteikums Kratal palīdz samazināt spiedienu un uzlabotu kontraktilitāti, sūknēšanas funkciju miokarda, asins apgādi un kādā stāvoklī sirds muskuli. Zāļu stabilizējas sirdsdarbība, baro sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo izmantošanu skābekli organismā, samazinot trombozes risku.

Ir novērots, ka pēc ārstēšanas pacientiem paaugstina efektivitāti, uzlabo emocionālo stāvokli, samazina uzbudināmība.

Aktīvās sastāvdaļas narkotiku - taurīns, augu ekstrakti mātere, vilkābele, padarot to nav toksiska un ir pozitīva ietekme ne tikai uz sirds muskuļu un nervu audu un aknām, un nierēs.

Narkotiku gandrīz pilnībā uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Maksimālā koncentrācija no aktīvajām sastāvdaļām ir sasniegts divas stundas pēc lietošanas.

Attēlots Kratal galvenokārt caur nierēm ar urīnu. Half-life ilgst 6-8ch līdzekļus.

Produkta veids

Kratal tabletes.

Indikācijas

Pieteikums Kratal indicēts ārstēšanai distonija neurocirculatory, veģetatīvā asinsvadu. Efektīvs līdzeklis un kompleksā terapijā hroniska sirds išēmiskā slimība, post-starojuma sindromu.

 Kratal tabletes
 Lietošanas instrukcijas Kratal

Saskaņā ar instrukcijām Kratal veikt 1-3 p / dienā, vienu, divas tabletes, pirms ēšanas. Ārstēšanas kurss ilgst apmēram trīs līdz četras nedēļas.

Blakusparādības

Kratal var izraisīt dispepsija, alerģiskas reakcijas, jo jums ir paaugstināta jutība aģents.

In Pārdozēšanas Kratal atzīmēti miegainība, alerģijas, gremošanas traucējumi. Lai novērstu to, simptomātiska ārstēšana, medikamenti apgāza.

Kontrindikācijas Kratal

Saskaņā ar instrukcijām Kratal kontrindicēta nepanesības gadījumā nozīmē laktācijas, grūtniecības laikā. Mazuļi nevar būt līdzeklis, lai piešķirtu.

Ārstēšanas laikā, jāatzīmē, ka narkotiku ietekmē reakcijas ātrumu, koncentrācija (ja iespējams, vajadzētu atturēties no automašīnas vadīšanas, darba aprīkojums, sarežģītas mehānismi) un uzlabo anti-išēmisko iedarbību kalcija antagonistu, blokatori, citiem antihypoxants, neuroprotective.

Яндекс.Метрика