Kromogeksal

 Kromogeksal pilieni
 Kromogeksal - antialerģiska narkotiku lieto ilgstošai ārstēšanai astmas un alerģisko rinītu un hronisku vai akūtu konjunktivīts.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela kromogeksal ir spēcīga anti-alerģiskas efektu.

Sistemātisku izmantošana bronhiālās astmas ārstēšanai, nomāc agrīnas un vēlīnas stadijas, alerģiskas reakcijas, samazina iekaisuma simptomus elpošanas sistēmā.

Kromogeksal novērš bronhu spazmas, kas var izraisīt dažādas izraisa - stresu, aukstu gaisu vai fizisko stresu, kā arī saskari ar alergēnu.

Kromogeksal iedarbojas pakāpeniski. Vidēji mēnesī nāk sistēmiska iedarbība, kas izpaužas samazināšanos biežums astmas lēkmes, bet, lai novērstu narkotiku krampji var atgriezties.

Produkta veids

Kromogeksal ražots veidā:

  • Kromogeksal deguna aerosols. Viena deva satur 2 līdz 8 mg kromoglitsievoy skābes. Palīgvielas - nātrija hlorīds, benzalkonija hlorīds, nātrija dihidrogēnfosfāts, EDTA, sorbitols, nātrija monohydrogenphosphate, destilēts ūdens. Plastmasas pudeles ar dozatoru 15 ml (satur 85 devas) un 30 ml (170 devas);
  • 2% acu pilieni kromogeksal. 10 ml flakoni;
  • Šķīdums ieelpojot ar atsevišķiem flakonos, kas satur 2 ml.

Indikācijas kromogeksal

Kromogeksal deguna lieto, lai ārstētu un novērstu sezonas alerģisko rinītu vai hroniska izcelsmi.

Kromogeksal šķīdums inhalācijai saskaņā ar norādījumiem, tiek izmantots kā profilaksei:

  • Bronhiālā astma, alerģija un nealerģiska etimoloģija;
  • Endogēnās formas astma, kas ir, ko izraisa stress, slodze, stress vai infekcijas.

Pilieni kromogeksal lieto ārstēšanai un profilaksei akūtas un hroniskas alerģiskas keratokonjunktivītu - Spring keratokonjunktivītu, siena drudzis, un citi.

Kontrindikācijas

Kromogeksal apmācības ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret kromoglitsievoy skābi vai citu komponentu narkotiku.

Par inhalācijām risinājums kromogeksal kontrindicēts bērniem līdz 2 bērniem.

Lietošanas instrukcijas kromogeksal

 Kromogeksal

Ārstēšanai un profilaksei rinīta spray kromogeksal piemērot 1. devu līdz četras reizes dienā katrā nāsī.

Devu var palielināt līdz 6 reizes dienā. Pēc sākuma uzlabot biežumu var samazināt kromogeksal aerosolu.

Eyedrops kromogeksal piemēro vienu pilienu, lai katrai acij līdz 4 reizes dienā konjunktīvas maisiņā. Pudele pēc uzklāšanas būtu nekavējoties slēgti.

Pilieni un deguna kromogeksal pēc pazušanas simptomu var izmantot kontakta laiku ar alergēnu faktoriem - sēnītes sporas, mājas putekļu vai ziedputekšņu.

Risinājums izmanto inhalācijām četras reizes dienā, izmantojot visu flakona saturu. Maksimālā biežums dozēšanas - 6 reizes dienā. Lai atvērtu pudeli, pietiekami, lai izjauktu off augšpusē vienotā iezīmēta flakonā. Par ieelpošana var izmantot dažādus inhalatori, piem, ultraskaņas.

Ņemiet vērā, ka kromogeksal instrukcijas bronhiālās astmas ārstēšanai ir efektīva ilgtermiņa lietošanai, bet nomāc akūtus lēkmes.

No astmas kurss ir ne mazāks par vienu mēnesi. Arī izvairīties no pēkšņa narkotikām, un ir vēlams, lai pakāpeniski samazinātu piemēroto devu nekā nedēļu.

Blakus efekti

Lietojot deguna aerosola kromogeksal var izraisīt vieglu kairinājumu degunā. Ļoti reti var parādīties galvassāpes, mēles, kairinājumu deguna gļotādas.

Pēc ieelpošanas risinājumu kromogeksal var izraisīt nelielu klepu un vieglu kairinājumu rīkles un trahejas.

Lietojot pilieni kromogeksal iespējamo sajūtu siltumu acīs, svešķermeņa sajūta, pietūkums konjunktīvas (hemozis), īstermiņa neskaidra redze palielināts asins plūsmu uz konjunktīvas (konjunktīvas hiperēmija).

Visas blakusparādības, lietojot zāles parasti ir īss mūžs, viegli pārvadāt un izzūd pēc zāļu atsaukšanu.

Tie pārdozēšana kromogeksal jebkādā zāļu formā nav aprakstīti.

Saskaņā ar instrukcijām kromogeksal nedrīkst apvienot ar vienlaicīgu lietošanu narkotiku bromheksīns un Ambroksols.

Kromogeksal jālieto piesardzīgi grūtniecības laikā, īpaši grūtniecības pirmajā trimestrī un laktācijas laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi

Kromogeksal atbrīvots bez ārsta receptes. Uzglabāšanas laiks ingalatsy risinājums, acu pilieni un aerosoli kromogeksal - 3 gadi. Atvērtu pudeli var uzglabāt līdz 6 nedēļām.

Яндекс.Метрика