Ksidifon

Farmakoloģiskās iedarbības ksidifon

 Orālai ksidifon risinājums
 Ksidifon attiecas uz klīniskās un farmakoloģiskās grupas preparāts, kas regulē apmaiņu ar fosfora un kalcija organismā. Izmantojiet to, lai novērstu pārmērīgu kalciju no kauliem, tādējādi samazinot iespējamību osteoporozi. Arī ksidifon, pacientu atsauksmes apstiprināt, spēj novērst patoloģisko pārkaļķošanās mīksto audu.

Turklāt, tas novērš kristāla veidošanās ksidifon, apkopošanu un izaugsmi kristālu kalcija sāļu, kas ir ar urīnu. Narkotiku novērš atkārtotu akmeņu veidošanos, jo tā saglabā šķīdumā, kalcija joniem, un arī novērš jebkādu iespēju veido nešķīstošus kalcija sāļus. Kad intersticiāls nefrīts ksidifon ir mērens pretiekaisuma iedarbība.

Tāpat kā citi atdalīšanas reaģenti, ksidifon ir jauka funkcija, kas ļauj jums, lai paātrinātu izdalīšanos smago metālu. Starp citu, narkotiku nepārkāpj noteikto mikroelementu līdzsvaru.

Reviews ksidifon apstiprināt tās efektivitāte kombinētā terapijā, ārstējot astmas. Tomēr darbības mehānisms šajā gadījumā nav pilnībā izprasts.

Produkta veids

Zāļu forma ksidifon - bezkrāsains 20% šķīdums, bez smaržas, kas tiek izmantots, lai sagatavotu par 2% šķīduma, kas paredzēta perorālai ievadīšanai.

Indikācijas ksidifon

 Ksidifon - zāles, ko lieto, lai ārstētu nieru slimības
 Instrukcija ksidifon aicina šādas norādes, par narkotiku lietošanu:

  • nierakmeņi vai citu nieru slimība;
  • hipervitaminoze D;
  • Hiperparatireoze un saistītais intersticiāls nefrīts;
  • osteoporoze;
  • bronhiālā astma.

Arī narkotiku lieto, lai paātrinātu procesu, noņemot lieko smagos metālus no organisma.

Kontrindikācijas

Nelietojiet ksidifon:

  • grūtniecības un zīdīšanas laikā;
  • kad hipokalcēmija;
  • ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Instrukcijas ksidifon: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām ksidifon, tā ir paredzēta perorālai ievadīšanai, kas izpaužas kā 2% šķīduma pusstundu pirms ēšanas. Par šādu risinājumu ir jāatšķaida 20% pamata risinājums ar 9 daļām vārīta vai destilēta ūdens.

Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 10 gadiem, var iecelt welcome šis risinājums 2-3 reizes dienā ar 300 mg. Bet bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem ir noteikta tikai 200 mg, uzņemšanas būtu arī jāveic 2-3 reizes dienā.

Bērniem līdz 3 gadiem devu aprēķina pēc likmes 10 mg / kg ķermeņa svara.

Blakus efekti

Uzņemšanas laikā ksidifon var rasties dažādas blakusparādības. Tādējādi, gremošanas sistēmas var reaģēt uz to izmantošanu narkotiku kuņģa-zarnu trakta traucējumi. Tas ir arī iespējams vielmaiņas traucējumi.

Nosacījumi un noteikumi

Zāles jāuzglabā tumšā vietā temperatūrā, kas nav mazāka par 0 ° C, ne vairāk kā 3 gadus. Atšķaidītā veidā šķīdums jāuzglabā ledusskapī ne ilgāk kā vienu mēnesi.

Яндекс.Метрика