Kuriozin

 Kuriozin gel

Kuriozin - sagatavošana ārējai lietošanai, ir spēja atjaunoties audus un uzlabot procesus šūnu uzturu un pretmikrobu aktivitāte.

Farmakoloģiskā darbība

Mikrobu, antiseptiskas un atjaunojošas īpašības dēļ Kuriozin rīcība cinka hialuronāta, kas ir kombinācija hialuronskābes un cinka.

Hialuronskābe - svarīgs elements saistaudu, ir spēja sadarboties ar citām molekulām, kas spēlē nozīmīgu lomu daudzu bioloģisko procesu. Tā, piemēram, spēja saistīt hialuronskābi ar ūdeni, lai lielā mērā nosaka ādas elastību. Hialuronskābes in audu patoloģijām summa tiek samazināta, tādējādi palēninot atjaunošanās procesu.

Application Kuriozin var piesātina šūnas ar hialuronskābi, tādējādi uzlabojot vietējo mikrocirkulāciju un padarīt dabisko dzīšanas procesu.

Cinka ir viens no komponentiem Kuriozin, pretiekaisuma un pretmikrobu efekts.

Indikācijas

Kuriozin ražots formā gēla un šķīdumu, kas ir paredzētas izmantošanai ārā. Pārskatot Kuriozin dažkārt var atrast atsauces uz šā preparāta veidā ziedēm. Kā likums, Kuriozin ziede sauc gēls, tādējādi ieviešot daudzus pacientus pārprast.

Kuriozin gēls ieteicams lokālai ārstēšanai pinnes. Kuriozin risinājums parakstītas inficētais, slikti sadzīšana brūces, fistulas, gultas čūlas, čūlas uz apakšstilba, kā arī lai paātrinātu dzīšanu citu ādas bojājumu.

Lietošanas instrukcijas Kuriozin

Kuriozin želeju pēc rūpīgas tīrīšanas ādas, piemērot kārtiņu uz ādas virsmas, 2 reizes dienā.

Pirms piemērot risinājumu Kuriozin bojāto virsmu jāizskalo ar 3% ūdeņraža peroksīda vai fizioloģisko šķīdumu. Piesakies risinājumu Kuriozin guide iesaka 1 dienā, ņemot vērā, ka atbilst maksimālajai devai 1 pilienu narkotikas, lai redzētu 2 .

 Kuriozin risinājums
 Parasti Kuriozin šķīdums tika piemērots tieši uz brūces, un tiek izmantots šī sieta, kas ir samitrinātu sagatavošanā, un pēc tam pārklāta ar brūces. Tā kā nav marles saites var izmantot. Ar nav daudz raudāja brūces pieņemamu risinājumu Kuriozin izmantot 2 reizes dienā.

Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts, pamatojoties uz smaguma un slimības formu, ko.

Ir no jauna jāatzīmē, ka Kuriozin ziede pašlaik nav pārstāvētas zāļu formām narkotikas.

Blakus efekti

Atsauksmes Kuriozin liecina, ka dažkārt agrīnajā izmantošanu narkotiku atkarības ārstēšanas izraisa dedzināšanas sajūta un sajūta saspringts ādas (želeja), bet šīs nepatīkamas sekas drīz pāriet paši. Retos gadījumos, zāles Kuriozin var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas Kuriozin

Ja paaugstināta jutība pret cinku hialuronāts Kuriozin nav piešķirts.

Tā kā dati par drošību narkotiku pieejamo, grūtniecības un zīdīšanas Kuriozin rokasgrāmatā laikā rekomendē lietot ar piesardzību.

Papildus Informācija

Temperatūra glabāšanas risinājums un gēls - 15-30 0 Kuriozin C. Uzglabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика