Ladisan

 Ladisan - tetracikliskiem antidepresants struktūra
 Ladisan - antidepresants.

Struktūra un sastāvs Ladisana

Ladisan izlaida divu zāļu formu:

 • Apaļas apvalkotās tabletes, kas satur 25 vai 50 mg aktīvās vielas - maprotilīns hidrohlorīds. Papildu tablete sastāvdaļas ir: kukurūzas ciete, laktozes, kalcija fosfāts, talks, želatīns, koloidāls silīcija dioksīds, krāsvielas, hipromeloze, polisorbāts-80. Par plāksnītēs pa 10 tabletēm.
 • Bezkrāsains caurspīdīgs šķīdums intravenozām infūzijām un injekcijas. 1 ml šķīduma satur 5 mg maprotilīnu metânsulfonâta. Balsta komponenti risinājuma ir: ūdens injekcijām, metānsulfoskābe un mannīta. Bezkrāsains stikla ampulas 5 ml.

Farmakoloģiskās iedarbības Ladisana

Saskaņā ar instrukcijām Ladisan - narkotiku, kas pieder grupai serotonīna atpakaļsaistes inhibitoru un noradrenalīna. Farmakoloģiskā darbība maprotilīns (tetracikliskiem antidepresants struktūra) ir apturēt reverse neironu serotonīna un norepinefrīna neirotransmiteru presinopticheskimi membrānas neironos smadzeņu garozā.

Šīs zāles ir atšķirīgs optimāla kombinācija par visu galveno īpašību antidepresantiem. Pieteikums Ladisana pacilājoša, veicina izzušanu ierosinātā stāvokļa un bailes, mazina psihomotoro atpalicību un dažādas somatiskās patoloģijas, raksturīga maskē depresiju.

Efektīva Ladisan diezgan ātri, un terapeitisko efektu var novērot tikai pēc dažām dienām pēc ārstēšanas uzsākšanas. Turklāt, atsauksmes, Ladisan ļoti labi panes organismā, tāpēc tiek plaši izmantots ambulatorajā praksē.

Indikācijas Ladisana

Saskaņā ar norādījumiem, Ladisan ir noderīga dažādiem depresijas:

 • somatogenic (simptomātiska, bioloģisko);
 • endogēnas (kāpināšana, ciklisks, periodiska);
 • depresija menopauze;
 • psihogēnisko (neirotisks, reaktīva depresija izsīkums);
 • maskējušies formas depresija.

Piešķirt Ladisan un citu depresīvi traucējumi, kopā ar šādiem simptomiem:

 • apātija;
 • uzbudināmība vai disforija;
 • sajūta, bailes.

Pēc atsauksmēm, Ladisan pozitīva ietekme uz somatisko un psihosomatiski traucējumi, kas rodas uz fona bailēm vai ciešanām.

Brīdinājumi

Ar aprūpi izrakstīt zāles, pacientiem ar aknu vai nieru slimības, ar paaugstinātu intraokulāro spiedienu, urinēšanas traucējumi (piemēram, prostatas slimībām).

Ar ilgstošu lietošanu Ladisana pacientiem būtu regulāri jāuzrauga EKG un sirds darbību. Tas īpaši attiecas uz pacientiem, kuri cieš no sirds un asinsvadu slimībām, kā arī gados vecākiem pacientiem. Pacientiem, kuriem ir nosliece uz ortostatisko hipotensiju, vajadzētu regulāri pārbaudīt savu asinsspiedienu, lietojot narkotikas.

Ņemiet vērā, ka, tāpat kā citas psihotropo medikamentu lietošana Ladisana mazina toleranci pret alkoholu.

Pēc atsauksmēm, Ladisan tablešu veidā var negatīvi ietekmēt garīgās un fiziskās reakcijas, it īpaši, ja zāles apvienojumā ar alkoholu vai narkotikām, kam depresīvi iedarbība uz centrālo nervu sistēmu.

Lietojot risinājumu Ladisana iespējams spēcīga negatīvā ietekme uz psiho-fiziskās reakcijas, tāpēc periodu ārstēšanu, pacienti ir aizliegts vadīt un darboties potenciāli bīstamas iekārtas.

Dozēšanas un devu režīms Ladisana

Devas narkotikas tiek izvēlēti individuāli katram pacientam atkarībā no slimības smaguma pakāpes. Ļāva palielināt vai samazināt devu vakarā, samazinot vai palielinot dienas devu. Tāpat ir iespējams veikt dienas devu vienā solī, vēlams vakarā. Sasniedzot pozitīvu efektu jūs varat mēģināt samazināt devu narkotiku, bet izpausme atkārtotiem depresijas pazīmēm ieteicams, lai atgrieztos uz iepriekšējo devu.

Pills Ladisana veikta iekšā. Vēlams tos izmanto ambulatoro ārstēšanu depresija 25 mg līdz apmēram trīs reizes katru dienu vai pēc 25-75 mg devu vakarā. Ja depresija ir smaga un ārstēšana norit slimnīcā, dienas devu var palielināt līdz 150 mg.

Risinājums ir galvenokārt parakstītas svezhevyyavlennyh gadījumos smagu depresiju vai attīrīšanas tabletes Ladisan nenesa vēlamo rezultātu. Dienas deva intravenozas pilienu pagatavošanai ir 25-100 mg. Lai pagatavotu šķīdumu, kas nepieciešama, lai izšķīdiniet ampulas ar 1-2 250 ml šķīdumu glikozes vai nātrija hlorīda un lēnām ievadīta vairāk nekā divas stundas. Ja pacientam ir jāievada lielāku devu narkotiku, infūzijas palielinājās līdz trim stundām.

Raksturīgi, ka pēc pirmajām divām nedēļām ārstēšanas lieto Ladisanom infūziju terapiju pacientam tiek nodota iekšķīgo ārstēšanu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Ladisan kontrindicēta šādos gadījumos:

 • Paaugstināta jutība pret galvenā aktīvā sastāvdaļa - maprotilīnu;
 • akūts miokarda infarkts;
 • krampji;
 • Pirmais grūtniecības trimestris;
 • sirds aritmija.

Pieteikums Ladisana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Pirmajā grūtniecības trimestrī, narkotiku lietošana ir stingri aizliegta. Parasti grūtniecības laikā nav ieteicams uzņemt Ladisana, izņemot ārkārtas iemeslu dēļ, vai arī, ja nav alternatīvas.

Jo aktīvā sastāvdaļa narkotiku nokļūst mātes pienā, lietošana narkotiku brīdī zīdīšanas jāpārtrauc.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Ladisan pirmajās dienās tās izmantošanas var izraisīt nogurumu un antiholīnerģiski efekti (aizcietējumi, sausa mute, reibonis, traucējumu izmitināšanu). Retos gadījumos ir tahikardija, un zems asinsspiediens. Var būt ādas reakcijas, kas saistītas ar paaugstinātu jutību pret maprotilenu pieprasot pārtraukt.

Pārdozēt

Saskaņā ar instrukcijām, Ladisan var izraisīt pārdozēšanu. Simptomi attīstās aptuveni četras stundas pēc zāļu lietošanas, sasniedzot pēc dienas maksimumu.

Pārdozēšanas simptomi var būt:

 • traucējumi sirds un asinsvadu sistēmas (aritmija, tahikardija, sirds mazspējas, hipotensijas);
 • uzbudinājums vai depresija centrālās nervu sistēmas (nemiers, krampji, miegainība, muskuļu rigiditāte, koma, stupors).

 Ladisan ietekmē psihosomatiski un somatiskās traucējumi, kas rodas, ņemot vērā arī bailes un ciešanas
 Retos gadījumos, pārdozēšana var izraisīt vemšanu, cianoze, drudzis, anūrija, oligūrija, midriāze, pastiprināta svīšana.

Pārdozēšanas gadījumā simptomātiska ārstēšana ir nepieciešama, lai veiktu.

Uzglabāšanas nosacījumi Ladisana

Ladisan kā risinājumu un tabletes jāuzglabā istabas temperatūrā sausā vietā nav pieejami bērniem. Derīguma termiņš ir 5 gadi.

Яндекс.Метрика