Laferon

 Laferon sveces

Laferon - pretvīrusu un imunomodulatora zāles, kas stimulē nespecifiska aizstāvībai.

Farmakoloģiskā darbība

Laferon darbojas kā interferonu, nodrošinot pretvīrusu, imūnmodulatori un, mazākā mērā, pretaudzēju iedarbību.

Kad deguna administrācija Laferon ir spēcīga pretvīrusu iedarbība gripas, rhinoviruses, adenovīrusu un citām slimībām, stimulējot reakciju nonspecific aizsardzības un normalizējot dinamiku iekaisuma procesu.

Laferon iedarbojas tieši uz starpšūnu patogēniem, aptur to augšanu un vairošanos.

Kombinētajā terapijā, ārstējot hronisku infekcijas un iekaisuma slimību Laferon var būtiski samazināt devu antibiotikām, ko izmanto, tādējādi samazinot to sistēmisko toksicitāti un ievērojami samazinot ārstēšanas ilgumu.

Produkta veids

Laferon ražots veidā:

 • Taisnās zarnas svecītes (sveces Laferon) 500 tūkstoš līdz 5 miljoniem SV aktīvās vielas, 5 un 10 sveces iepakojumā;
 • Pulveris injekciju, 100000-18000000 SV aktīvās vielas, ampulās vai flakonos.

Indikācijas Laferon

Laferon no instrukcijas, ko izmanto kā monoterapijā vai kombinētā terapijā ar dažādu vīrusu un baktēriju vai vīrusu infekciju:

 • Multiplā skleroze;
 • Sepse vai septisko slimības vīrusu dabā;
 • Vīrusu B akūtu vai hronisku hepatītu;
 • Uroģenitālā hlamīdijas vai hroniskas;
 • Balsenes papillomatosis;
 • Ļaundabīgi audzēji, tajā skaitā nieru šūnu karcinomas, krūts, urīnpūšļa, ādas un acu melanomu, mieloma, Kapoši sarkomu;
 • Ļaundabīgas hematoloģiskas slimības, tai skaitā mieloleikozi, ļaundabīga ne-Hodžkina limfomas;
 • Bojājumi nervu sistēmu;
 • Herpes infekcijas dažādu lokalizācijas, tostarp aukstumpumpas, dzimumorgānu infekcijas, jostas roze, keratokonjunktivīta.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Laferon kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Lietošanas instrukcijas Laferon

Sveces Laferon izmanto rektāli. Medicīnas kursi noteikti individuāli atkarībā no slimības.

Zīdaiņiem ārstēšanā infekcijas un iekaisuma slimību ar sepse, pneimonija, SARS, meningīts, augļa infekcija tiek izmantota 5 dienu laikā Laferon 250 tūkstoši SV divreiz dienā. Ja nepieciešams, to var atkārtot pēc piecām dienām.

Bērniem vecumā no 1-7 gadiem kompleksā terapijā vīrusu un baktēriju infekcijām Laferon izmanto sveces tajā pašā devā 10 dienas. Vecākiem bērniem un pieaugušajiem - 10 dienu laikā 500 tūkstoši SV ietvaros divas reizes dienā. In individuālu shēmu var veikt uzturošo terapiju visu gadu.

Ārstējot gripas, masaliņām, masalām, epidēmisko parotītu, vējbakas un SARS bērniem Laferon lietošanas instrukcijā 5 dienas divreiz dienā. Bērni 1-7 gadi - devā 250 tūkstoši IU, vecākiem bērniem - 500 tūkstoši SV. Smagos gadījumos viena deva var dubultot.

Ārstēšanai rotavīrusa infekcijas ārstēšanai, kas ir 5 dienas. Sveces Laferon ievada 1 reizi dienā bērniem līdz 1 gadam devā 250 tūkstoši IU, bērnu 1-3 gadu - 500 tūkstoši SV 1 reizi dienā bērniem 3-7 gadu vecumā - un 500 tūkstoši SV divreiz dienā.

 Laferon

Pieaugušajiem, ārstēšana no uroģenitālā trakta slimībām lieto reizi dienā Laferon 1 miljonu SV 10 dienas.

Ārstējot dzemdes kakla displāziju 10 dienu ikdienas lietošanai Laferon 3 miljoni SV ietvaros.

Jūs varat arī veikt rehabilitācijas terapiju bērniem 1-14 gadu vecumam, kuri ir pakļauti atkārtotām elpošanas un LOR slimību vīrusu un baktēriju infekcijām, izmantojot sveces Laferon saskaņā ar īpašo sistēmu divus mēnešus.

Blakus efekti

Laferon atbilstoši instrukcijas ieteiktajās devās reti izraisa blakusparādības.

Kad taisnās zarnas blakusparādības retāk nekā, ja to lieto parenterāli.

Pirmajās dienās ārstēšanas reizēm ir simptomi līdzīgi gripu. Tās parasti iet par to pašu vai šajos gadījumos var ņemt devās paracetamolu vecumam.

Būtu arī jāņem vērā, ka ilgstoša lietošana lielās devās Laferon instrukcijām var izraisīt miega traucējumus, izmaiņas asins sastāvā, asinsspiediena svārstības. Ar devu samazināšanu, šie efekti tiek samazināti vai pilnībā.

Formā supozitoriju par Laferon instrukcijām var izmantot zīdaiņiem, ieskaitot priekšlaicīgs. Šādos gadījumos, 500 tūkstoši svecītes. Sadalīt divās daļās IU uz vienu devu.

Nav pietiekamu pētījumu par narkotiku grūtniecības laikā tika veikti. Tādēļ lietošana Laferon atļauta pēc 28 grūtniecības nedēļām uz stingriem nosacījumiem, kas noteikti ārsts.

Sveces Laferon var izmantot kopā ar hormoniem, antibiotikām un citotoksisko līdzekļu, ko izmanto, ārstējot vīrusu un baktēriju, vīrusu, vēža un autoimūnām slimībām.

Uzglabāšanas nosacījumi

Laferon atbrīvots bez ārsta receptes. Pulveris injekciju šķīduma un sveces Laferon uzglabā 2-8 ° C, glabāšanas - 3 gadi.

Яндекс.Метрика