Laksigal

 Laksigal
 Laksigal - narkotiku ar caureju veicinoša iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Laksigal iekļūšanu organismā, iedarbojoties mikroorganismiem, kas dzīvo zarnās sāk satraukt nervu šķiedras zarnu sieniņām un tādējādi paātrina tā virzīšana saturs samazina uzsūkšanās pakāpi ūdens, elektrolītu.

Aktīvā viela Laksigala - picosulphate nātrijs, ietekme, kas izstrādā, izmantojot 12 stundu laikā pēc ievadīšanas.

Produkta veids

Pilieni iekšējai lietošanai.

Indikācijas

Laksigal parakstītas aizcietējumiem, kas saistīts ar zemo aktivitāti zarnās.

Efektīva narkotiku proktīta, hemoroīdi, anālās plaisas un citas slimības, kurās tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu nesāpīgu pagājušo izkārnījumos.

Labas atsauksmes par Laksigale, kas tiek izmantota, gatavojoties zarnu operācijas, radioloģijas, un viņa instrumentālo studijām - atbrīvojumam no zarnu izkārnījumos.

Instrukcijas Laksigala: kā izmantot

Caurejas piliens Laksigal ieteicams lietot pirms gulētiešanas.

Bērni 4-10 litri. Jūs varat dot 6-12 pilienus, un bērnus un pieaugušos pēc 10l - 12-24 pilieni.

Atkārtota līdzekļu izmantošanu var, ar devu var palielināt vai samazināt, neskatoties uz to efekts tika sasniegts pēc pirmās devas Laksigala.

Laksigala Norādījumos norādīja, ka nedrīkst vairāk nekā 10 dienas nekontrolētā un pašārstēšanās.

Blakus efekti

 Devas forma Laksigala - pilieni iekšējai lietošanai
 Ir atsauksmes par Laksigale, uzņemšanas, kas noveda pie dehidratācija, zems asinsspiediens, sāpes vēderā, caureja, elektrolītu līdzsvara traucējumus, ūdens, vājums, ko izraisa krampjus.

Iespējams narkotiku pārdozēšana, bet piedzīvo blakusparādības.

Nemainīgā pieteikuma Laksigala devās, kas pārsniedz terapeitisko, ir išēmija no gļotādas resnās zarnas, nierakmeņi un attīstīt hiperaldosteronisma (Enhanced ražošanu hormona aldosterona virsnieru garozas, pavada vājumu muskuļos, augsts asinsspiediens), ietekmē nieru kanāliņos,

Ārstēšanai pārdozēšanas mazgāti kuņģa, medikamentiem, kuru labo šķidruma un elektrolītu līdzsvaru, noteikt spazmolītisķiem.

Kontrindikācijas Laksigala

Laksigal kontrindicēts nožņaugti trūce, akūtu peritonītu, zarnu nosprostojumu, peritonīts, sāpes vēderā nezināmas izcelsmes, klātbūtne asiņošanu kuņģa-zarnu traktā, metrorāģija, spastiska aizcietējums, smaga dehidratācija, cistīta, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Nedod Laksigal bērniem līdz 4 gadiem, grūtniecēm periodā trīs grūtniecības mēnešos.

Māsu sievietes Laksigal noteikti piesardzīgi, nopietnu veselības problēmu dēļ.

Laikā, kad ārstēšanas var novērot paaugstinātu jutību pret sirds glikozīdi, kombinācijā ar diurētisku līdzekli pilieniem un kortikosteroīdi var sākt elektrolītu līdzsvara traucējumi.

Caureju efekts narkotiku samazina antibiotikas.

Яндекс.Метрика