Laktatsid Femina

 Emulsija Laktatsid Femina
 Laktatsid Femina - sērija intīmai higiēnai, samazinot skābju-sārmu līdzsvaru ģenitālijām.

Farmakoloģiskā darbība Laktatsid Femina

Medijos Laktatsid Femina satur 1% pienskābi, kas atbalsta ādas aizsargbarjeru uz ādas un gļotādām ārējo dzimumorgānu, kā arī laktozi, zemesriekstu sviests, piena olbaltumvielas un citas palīgvielas.

Pateicoties tā sastāvā Laktatsid Femina novērst niezi, smakas, kairinājums, sāpes un citas nepatīkamas sajūtas, celt vulvas, ko izraisa zāles, citiem personīgas higiēnas un tā tālāk.

Spriežot pēc pārskatiem Laktatsid Femina sērijas produktiem nav kairināt, nav sausa āda, un to papildu pozitīvā iezīme ir tas, ka tie kavē attīstību patogēno mikroorganismu un novērstu iekaisumu sieviešu dzimumorgānu.

Ziepes un spirti Laktatsid Femina nav.

Produkta veids

Laktatsid Femina ražots formā:

  • Gel;
  • Moussa;
  • Šķidrumi;
  • Emulsija;
  • Salvetes personīgo higiēnu.

Indikācijas

Šie fondi intīmā higiēna ir ieteicams lietot menstruāciju laikā un par to pabeigšanas, kad sports, sekss, siltumu, pēc vizītes publiskā pirts vai peldbaseinu.

Laktatsid Femina Instrukcijas norādīja, ka visi produkti šajā sērijā var iekļauta kompleksajā terapijā iekaisumu sieviešu dzimumorgānu - lai stabilizētu skābju-sārmu līdzsvaru.

Labas atsauksmes par izmantošanu šīs sērijas novēršanai iekaisumu pēc antibiotiku terapiju, vienlaikus ņemot hormonālo kontracepciju, pēc nelielas ginekoloģisko intervencēm menopauzes laikā.

Instrukcijas Laktatsid Femina: kā izmantot

Emulsijas un šķidruma koncentrēts pietiekami, tāpēc pirms mazgāšanas tos atšķaidīts 1: 2 un apstrādāts ar gļotādu un ādas ārējo dzimumorgānu, un pēc tam nomazgāt.

 Femina Mousse Laktatsid
 Gel un putas ir gatavi-to-dzert bez koncentrētie līdzekļi par personīgo higiēnu.

Salvetes Laktatsid Femina ieteicama gadījumos, kad nav iespējams dušā, piemēram, uz ceļa. Jāizskalo ar ūdeni pēc pieteikums dzimumorgānu audos nav nepieciešama.

Visi sērijas produktiem, bez izņēmuma, var izmantot katru dienu personiskai higiēnai, papildina citus mazgāšanas līdzekļus nav nepieciešams. Pirms pudeļu izmantošanu ar ieteikto kratīt līdzekļiem.

Blakus efekti

Vai nav novērotas blakusparādības, pēc tam, izmantojot šo narkotiku.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas līdzekļu personīgās higiēnas Laktatsid Femina ne. Tos var lietot grūtniecības laikā. Nav nozīmīga zāļu mijiedarbība ir reģistrēti.





Яндекс.Метрика