Laktāma

 Laktāma
 Laktāma - zāles, lai stimulētu laktāciju.

Farmakoloģiskā darbība

Maisījums laktāmiem, jo ​​tās sastāvā ir ieteicama kā papildu pārtikas zīdītājas agrā laktācijas, ja rodas problēmas ar veidošanās piena.

Izveidots sagatavošanu, pamatojoties uz govs pienu, jo tas satur prolaktīna garšaugi: anīss, fenhelis, ķimenes, nātru, kukurūzas, sojas, kokosriekstu, palmu eļļas, vitamīni: tokoferols, riboflavīns, askorbīnskābes, nikotīnamīds, pantotēnskābe un folskābe, tiamīna hidrohlorīds, retinols, minerālvielas, cinka sulfāts, vara, dzelzs, kalcija karbonāts, nātrija hlorīds, kālija citrāts, kālija hlorīds, mangāna jodīda, kālija un tuarin, pektīna, sūkalu olbaltumvielu.

Enerģijas vērtība no maisījuma - 175 kcal uz 200ml dzēriena, 9, 0 g proteīns, 20, 9g ogļhidrātu, 6, 2 g tauku, 0, 7g šķiedra.

Produkta veids

Laktāms pēcdzemdību ražot pulvera veidā.

Lietošanas indikācijas maisījuma laktāmus

Laktāma iecelt sievietes zīdīšanas periodā ar problēmām ar piena ražošanu, kas rodas dažādu iemeslu dēļ: agrā laktācijas, sakarā ar hormonālu traucējumu, stresa un tā tālāk.

Ir pierādīts, ka, izmantojot laktāms var apturēt bērnu mākslīgā lure maisījums, kas tika uzsākta sakarā ar nepietiekamu zīdīšanas mātei un atgriezties pilnu krūti.

Instrukcijas laktāmiem: kā izmantot

Nekavējoties sagatavot dzērienu pulveri laktāma pirms lietošanas. Viens 40g daļa no pulvera samazinās, kas viršanas pour 170ml silta (40-45 ° C) ūdeni.

 Laktāma ar prolaktīna garšaugiem
 Spriežot pēc pārskatiem Laktamile sieviešu pieņemt to, tas ir pietiekami, lai uzlabotu zīdīšana patērēt 1-2 porcijas dzēriena vai sausā pulvera dienā. Palielinot piena tiek novērota dažos gadījumos jau pēc pirmās porcijas.

Keep sagatavotus aukstu dzērienu laktāmu var būt ne vairāk kā vienu dienu. Atklāšana paketes ar pulveri - ne vairāk kā trīs nedēļas.

Neskatoties uz dabiskā sastāva maisījuma norādījumiem laktāma norādīja, ka nepieciešami norādījumi un pediatrs iecelšana pirms viņa uzņemšanas.

Blakus efekti

Nav nopietnas blakusparādības reģistrē maisījuma. Ir atsauksmes par Laktamile, izraisīt izsitumus bērniem. Nav pierādīta tieša saikne ar izmantošanu dzēriena, taču nav izslēgti iespējamie alerģiskas reakcijas mātei vai bērnam, jo ​​jums ir paaugstināta jutība.

Kontrindikācijas

Tas neņem laktāmu par māsu sievietēm paaugstināta jutība, neiecietība laktāzes.

Яндекс.Метрика