Laktofiltrum

 Laktofiltrum
 Laktofiltrum - zāles, ko lieto, lai atjaunotu zarnu mikrofloru.

Farmakoloģiskā darbība

Laktofiltrum - zāļu narkotiku, sorbenta, normalizē zarnu mikrofloru, veicina toksīnu izvadīšanai no ķermeņa, stimulē imūno sistēmu.

Kā daļu no preparāta ir lignīnu (fiziska enterosorbent) prebiotic laktulozi.

Lignīns ir sarežģīts, netoksiska organisks savienojums iegūstama, apstrādājot koksnes sastāvdaļas, kas var saistās un saglabāt organiskās, neorganiskās savienojums, EXO endotoksīna, smagie metāli, patogēnus, alkohola, alergēni, narkotikas, lieko vielmaiņas produkti (histamīna, bilirubīna, holesterīna, serotonīna, urīnviela). Lignīnu netiek iesūcas asinīs, dienā no zarnām laikā tiek parādīts, tas neietekmē kustīgumu, zarnu sekrēciju.

Laktuloze - sintētisks prebiotic (viela, kas stimulē aktivitāti, izaugsmi no dabas zarnu mikrofloras bieza), veicina augšanu bifidobaktēriju, lactobacilli resnajā zarnā. Uz laktulozes formu Pienskābes, skudrskābes, etiķskābes skābes, kas nomāc izplatīšanos patogēno baktēriju apstrādes laikā.

Produkta veids

Laktofiltrum tabletes.

Indikācijas laktofiltrum

Piešķirt Laktofiltrum ar norādi: traucējumi zarnu floru, kairinātu zarnu sindroms, ciroze, hepatīts, alerģijas, hronisks kolīts (iekļauta kompleksajā terapijā).

Pozitīvas atsauksmes par Laktofiltrum lieto, lai ārstētu gremošanas traucējumi, dizentērija, salmoneloze, lai stiprinātu imunitāti sezonas epidēmijas saaukstēšanās laikā.

Piemēroti arī Laktofiltrum pinnes, matu izkrišana, saindēšanās, vīrusu infekcijām.

Kontrindikācijas

Laktofiltrum Apmācības ir kontrindicēta: zarnu nosprostojumu, asiņošana kuņģa-zarnu, paaugstinātu jutību, galactosemia. Ar aprūpes lietošanai pacientiem ar zarnu atony, kuņģa-zarnu trakta čūlas pasliktina.

Pieteikums Laktofiltrum grūtniecības laikā nav pilnībā zināmi.

Sakarā ar to farmakoloģiskās iedarbības Laktofiltrum spēj saistīt narkotikas un samazināt to efektivitāti, tāpēc lietot narkotikas ar sorbenta, ievērojot stundu intervālu.

Lietošanas instrukcijas laktofiltrum

 Laktofiltrum tabletes
 Parādīts Laktofiltrum iekšējai lietošanai - 1s. Pirms zāļu vai pārtikas. Pacientiem, kuriem ir apgrūtināta rīšana tableti, bērni, to var slīpēti.

Attiecībā uz šīm norādēm Laktofiltrum ievadīts devās pa: pieaugušajiem, bērniem, 12l pēc. - Trīs p / dienā divas līdz trīs tabletēm; 8-12l bērniem. - Vienu, divas tabletes trīs p / dienā; 3-7l bērniem. par 1. tablete trīs p / dienā; Bērni 1-3g. - Pie 0 5. tabulā. trīs p / dienā.

Laktofiltrum Instrukcijas norādīja, ka ārstēšana parasti ilgst 2-3 nedēļas. Ja nepieciešams, ārstēšanu var atkārtot.

Laktofiltrum pinnes pārņemt divas nedēļas, rezultāts parasti ir manāms nedēļas laikā.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm Laktofiltrum var izraisīt vēdera uzpūšanās, alerģijas, caureja.

Яндекс.Метрика