Laktovit

 Laktovit Forte

Laktovit - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Laktovit satur vitamīnus (folskābe, Ciānkobalamīns) un lactobacilli Bacillus coagulans, Lactobacillus sporogenes (pret kuņģa skābā vidē, augsta temperatūra), ir daļa no normālas zarnu mikrofloru.

Lactobacilli eksponēt aktivitāte pret patogēniem, stiprina imūnsistēmu, atjaunot zarnu gļotādā un tās kustīgumu.

Folijskābe ir svarīgi fragments pieņemšanas procesā nukleīnskābēm, aminoskābes, purīnu, Pirimid īna, aizsargājot embriju no ārējiem kaitīgo faktoru par leikopoēzi, eritropoēzi.

Ciānkobalamīns (B12) stimulē ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku apmaiņu, piedalās attīstībā nukleīnskābes ir pozitīva ietekme uz funkcionalitāti, aknu un nervu sistēmu.

Produkta veids

Produkts tiek ražots kapsulās.

Visplašāk izmanto narkotika Laktovit Fort satur 15mkg ciānkobalamīns, folijskābe 0, 0015gr, pienskābes baktēriju sporām 120000000.

Indikācijas

Pieteikums Laktovit parādīts kolīts čūlains, dysbiosis dažādu izcelsmi, lai ārstētu iekaisuma slimību dzimumorgānus vienotajai ārstēšanai stropu, bērnu diatēze, ekzēma, atopiskais dermatīts.

Labas atsauksmes par Laktovit ko izmanto, lai sagatavotu grūtniecēm dzemdībām gadījumos, ja pārkāpums tīrības maksts izdalījumi.

Lietošanas instrukcijas Laktovita

 Laktovit - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību
 Saskaņā ar instrukcijām Laktovit sajaukt 40min. pirms ēšanas. Bērni līdz divu gadu laikā, ir par 1. kapsula vienu p / dienā, bērniem līdz 14L. - Divas kapsulas. Pieaugušie var lietot 2-4 kapsulas dienā.

Ja terapeitiskais efekts netiek sasniegts, var piemērot Laktovit uzturošo devu (puse standarta devu) - 1, 5-2mes.

Karstie dzērieni, lai noskalotu kapsulu nav ieteicama.

Blakus efekti

Negatīvas atsauksmes par Laktovit nav reģistrēts.

Kontrindikācijas Laktovita

Laktovit Instrukcijas norādīja, ka zāles nav jāņem nepanesības gadījumā folijskābes, laktozi, ciānkobalamīnu.

Grūtniecības laikā ieteiktās devas laikā, zāles var ņemt.

Laktovit Forte var lietot kopā ar antibiotikām, bet jāpatur prātā, ka daļu no līdzekļiem, folijskābes nav savienojama ar pirimidīna, fenitoīns, sulfasalazīns, perorālo kontracepcijas līdzekļu, para-amino salicilskābes.

Яндекс.Метрика