Lamikon

 Lamikon Srey

Lamikon - līdzeklis pret sēnīšu infekciju.

Farmakoloģiskā darbība

Lamikon aktīvs pret patogēniem dermatomycoses liedzot krāsainu pret Raugi grupā Candida (īpaši to šķiedrveida, pelējuma sugas).

Produkta veids

Izgatavošanas Lamikon tabletes, ziede, aerosols Lamikon.

Indikācijas

Lamikon Instrukcijas norādīja, ka zāles ir parakstītas ārstēšanai ādas kandidozi, onihomikozes, ēdes ķermeņa, mikozes skalpa ar matiem.

Lietošanas instrukcijas Lamikona

Tabletes Lamikon parakstītas bērniem, kas sver vairāk nekā 40kg, pieaugušajiem lietot vienu tableti ar saturu no 0, 25g terbinafīns viens p / dienā. Bērniem, kuri sver 20-40kg administrē 0, 5 tabletes un vienu r / dienā.

Ārstēšana onihomikozes ilgst 1 5-3mes, ēdes ādas ar matiem, pēdu, rumpja, rokām -. 0, 5-1, 5mes ..

Ziede Lamikon pieaugušie, bērni pēc 12L. piemērots vienreiz, divreiz lpp / dienā. Uzklājiet ziedi uz ādu tīru un sausu, kārtiņu.

Spray Lamikon piemēro ārēji, kā uz tīras, sausas ādas tajos gadījumos, kad iespaidoja plašas ādas apvidiem. Uzklājiet uz sejas nevar strūkla.

Ārstēšanai multi-krāsainu liedzot ieteiktu tikai vietējo ārstēšanu.

 Lamikon - līdzeklis pret sēnīšu infekcijām
 Ar sakāvi sēnīti kājām, lai uzlabotu efektivitāti narkotiku būtu jāveic zeķes, zeķbikses (jo priekškājām), kurpes apstrādi.

Ja pacients tika konstatēts nieru slimība, viņš noteikti pusi devu narkotiku.

Ir atsauksmes par Lamikon, ka priekšlaicīga ārstēšanas pārtraukšana vairumā gadījumu atkārtoti, izraisa slimību, tāpēc ir ieteicams stingri ievērot noteikto ārstēšanu.

Blakus efekti

Līdzekļu izmantošanu var radīt smaguma sajūta, sāpes pakrūtē, slikta apetīte, slikta dūša, garša pārveidošana, caureja, traucēta žults plūsmu, nātrene.

Lamikon ziede var izraisīt pietvīkums, nieze, dedzinoša sajūta uz ādas.

Atsauksmes Lamikon pārdozēšanas dēļ tās ārīgai lietošanai nav reģistrēta, bet ļaunprātīga tabletes var izraisīt galvassāpes, sāpes pakrūtē, vemšana, slikta dūša, reibonis. Šajā gadījumā tas ir pierādīts saņem sorbenti kuņģa skalošana.

Kontrindikācijas Lamikona

Lamikon apmācības ir kontrindicēta akūtu, hronisku nieru, aknu slimības, paaugstinātu jutību, vēža patoloģijas, asins slimības, grūtniecības, vielmaiņas traucējumi, laktācijas, bērniem līdz 3 litriem.

Par fiziskās, psihomotorās reakcijas nozīmē nav spēkā.

Яндекс.Метрика