Lamisil

 Lamisil tabletes
 Lamisil - pretsēnīšu zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Lamisil attiecas uz grupas allylamines, ir fungistatiskos, fungicīda darbība. Izmantot instrumentus, lai ārstētu nagu sēnīti, matu, ādas, ko izraisa šādu patogēnu: Candida, epidermofītiju floccosum, pityrosporum orbiculare, Microsporum canis dermatophyte (grupas trihofītiju).

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - terbinafīns, ir raksturīga strauja rīcība. Spriežot pēc pārskatiem Lamisil, stāvoklis uzlabojas caur 3-5sut., Un pacients atveseļojas pēc 3-5ned.

Produkta veids

Atbrīvošanas Lamisil ziede, aerosols, krējums, tableti Lamisil.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Lamisil ir redzams krāsains šindeļus, mikozes uz galvas ādas un ādas, rauga ādas bojājumi, onihomikozi.

Lietošanas instrukcijas Lamisil

 Lamisil ziede
 Lamisil krēms (vai krējums) tiek izmantots, viens, divi p / dienā. Uzklājiet produktu uz ādas tīras un sausas. Ja sēne pārsteidza ādas krokās (starp pirkstiem, cirkšņos, zem krūtīm), un šī iemesla dēļ ir pievienots intertrigo, apstrādes vietā ir klāta ar marli.

Instrukcijas ir uzskaitīti Lamisil apstrādes ķēde: ar herpes otrubevidnom, onihomikozes, ādas kandidozi Lamisil ziedi tiek piemērots viens vai divi p / dienā, ar starppirkstu mikozes, cirkšņa - viens p / dienā.

Visas indikācijas parasti ilgst 2-5ned, jo onihomikozes - 6-12ned (precīzāk definēti ārstēšanas kursu, kas vajadzīgs, lai pilnībā atjauninātu nagu laiku). Pārtraukt terapiju pirms laika nav iespējams, jo liela varbūtība atkārtotas attīstības sēnītes.

Ja pēc divu nedēļu ārstēšanas, nav rezultāts, jums vajadzētu norādīt diagnozi.

Aerosols tiek izmantots, lai veicinātu plašu ādas bojājumu apstrādi.

Lamisil tabletes ir paredzētas pieaugušajiem viens p / dienā - 250 mg narkotiku.

Blakus efekti

Atsauksmes par Lamisil pārsvarā pozitīvas, bet gadījumā, ja individuālās jutības pret aģents var dedzināšana, apsārtums, nieze, nātrene. Narkotiku lietošana tiek pārtraukta, ja intensitāte palielinās izsitumi.

Arī zāles var izraisīt sliktu dūšu, caureju, vemšanu, aknu slimības, dispepsija, paaugstināts transamināžu.

Dati par pārdozēšanu ziede, krēms Lamisil nav, bet izmantot tabletes, kas pārsniedz ieteicamo devu, var izraisīt galvassāpes, vemšana, reibonis, slikta dūša.

Šajā gadījumā, standarta režīmu piemēro: detoksicēt, novērst simptomus.

Kontrindikācijas Lamisil

Lamisil ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība, bērni līdz 12L., Grūsnības, laktācijas laikā.

Vienlaicīga lietošana narkotiku (deva ir jākoriģē) ar perorālo kontracepcijas, daži antidepresanti, ciklosporīnu. Ir vēlams apvienot narkotiku Hepatotoksisku aģentiem, etanola - palielināts risks traucējumi aknās.

Яндекс.Метрика