Lantsid

 Lantsid
 Lantsid attiecas uz klīniskās un farmakoloģiskās grupas narkomānijas-inhibitoru (H + -K + -ATFâzes), Un anti-čūla narkotikas.

Starptautiskais nosaukums narkotikas - lansoprazolu.

Farmakoloģiskās īpašības Lantsida

Kā īpašu inhibitors protonu sūkņa Lantsid sniedzot bloķējošo ietekmi uz sālsskābes sekrēciju tās beigu posmā, tādējādi samazinot bazālo un stimulēja sekrēciju neatkarīgi no stimulu. Lantsidu raksturīga augsta lipofilitātes kas atvieglo tās iekļūšanu kuņģa parietālo šūnu. Fokusēšana tur, viņš ir cytoprotective ietekme uzlabo skābekļa kuņģa gļotādas un palielina sekrēciju bikarbonātu.

Palēninājums likme bazālo un stimulēja sālsskābes sekrēciju atkarīgs no devas šīs narkotikas: pH līmeņa palielināšanos vienu vai divas stundas pēc pieņemšanas 15 mg un pēc divām vai trim stundām pēc zāļu ieņemšanas 30 mg. Deva 30 mg nomāc ražošanu sālsskābes pie 80-97%.

Landits neietekmēja motoriku kuņģa-zarnu traktā.

Nomācošā ietekme redzams no pirmajās četrās dienās pieaugumu pēc ārstēšanas uzsākšanas Lantsidom. Pabeidzot skābuma vēl uz 39 stundām paliek pie indeksu, kas nepārsniedz 50% no bazālo līmenī. Sekrēcija netiek palielināta.

Normalizācija sekrēcijas aktivitātes sasniedza 3-4 stundas pēc pabeigšanas ārstēšanas kursu.

Ilgāka Lantsid rīcība ir par pacientiem, kas piemīt Zolindžera-Elisona sindromu. Tas arī iezīmēja augšanas nomākums Helicobacter pylori (tas ir saistīts ar veidošanos kuņģa gļotādas konkrētajā IgA), un palielināt aktivitāti H. pylori citas narkotikas. Kā rezultātā saņemšanas Lantsida palielina koncentrāciju pepsinogen asinīs un nomāc ražošanu pepsīns.

Lantsid ir efektīva ārstēšanas metode čūlu, kas izstrādāta kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas 12, kas ir izturīgs pret histamīna H 2 receptoriem.

Dienas deva ir 30 mg, ko lieto 4 nedēļas, 85% pieļauj par dziedināšanu čūlu 12. tiperstnoj zarnās.

Pirmā, kas saņem 15 mg lansoprazola, palielina kuņģa pH, par pirmo divu stundu laikā, un narkotikas devā 30 mg - jau pirmajā stundā. Par ietekmi, vairāk nekā 24 stundas ilgums. Apstāšanās Lantsida nerada jo skābuma palielināšanos kuņģī. Sālsskābes sekrēciju pēc ievadīšanas vairāku devu narkotiku normalizēsies uz laiku no 2 līdz 4 dienām.

Atlaidiet forma un sastāvs Lantsida

Lantsid narkotiku nāk kā cieto želatīna kapsulu piepildīta ar granulas (granulu) no balts vai gandrīz balts.

Aktīvā viela, ko lieto lansoprazols, kurā ir viena kapsula 15 mg.

Lantsid Pieejams plāksnītēs pa 10 gabaliem. Kartona ir 3 blisteri.

Indikācijas Lantsida

Ieceļ kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla (akūtā fāzē), ar refluksa ezofagītu, Zolindžera-Elisona sindroma, stresa čūlas, kuņģa-zarnu trakta, dispepsija, čūlainais nepiesprādzējoties raksturs.

Kontrindikācijas

Aizliegts Lantsid izmantošanai:

  • zīdīšana;
  • klātbūtnē kuņģa un zarnu trakta ļaundabīgo audzēju;
  • laikā grūtniecības sākumā (pirmajā trimestrī);
  • paaugstinātā individuālās jutības pret narkotiku.

Ārkārtīgi piesardzīgi Lantsid paredzētais aknu mazspēja ar 2. un 3. grūtniecības trimestrī, pacienti vecāki un jaunāki par 18 gadiem.

Narkotiku pieder grupai narkotiku kuru darbība uz ķermeņa sieviete grūtniecības laikā nav pētīta.

Instrukcijas Lantsida: metodes izmantošanu

Tāpat kā lielākā daļa no viņa vienaudžiem, Lantsid iekšķīgi pirms ēšanas (optimāli - pirms brokastīm). Kapsulas ir jānorij nesakošļājot.

Klātbūtnē 12 čūlu un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu uzsver onetime narkotiku administrē par dienu devā 30 mg. No 4-8 nedēļas ilgums.

Kuņģa čūlas un erozijas un čūlainā ezofagītu izrakstīt vienu reizi dienā, pacientiem ar devu 30 mg. No 4-8 nedēļas ilgums. Ja nepieciešams, devu var dubultot (līdz 60 mg / dienā).

Atviļņa ezofagītu prasa ikdienas administrēšanu 30 mg Lantsida 4 nedēļas.

Ar Zolindžera-Elisona sindroma narkotiku dozēt individuāli tā, ka šķērslaukums skābes ražošana nepārsniedza 10 mmol / stundā.

Helicobacter pylori izskaušana Lantsid veikt kopā ar antibiotikām (klaritromicīnu, amoksicilīnu). Dienas deva - 60 mg (30 mg ievadīšanai divreiz dienā). Kursu ilgums - ne mazāk kā 7 dienu laikā.

Ja nav čūlainais dispepsija daba Lantsid veikt devu 15-30 mg / dienā 2-4 nedēļas.

 Lansobel - analogā Lantsida
 Vecums no pacienta un viņa norāda, aknu mazspēja ir iemesls iecelšanu pusi devu narkotiku. Terapijas laikā, dienas deva ir 30 mg, bet nav lielāks par to.

Pārdozēt

Instrukcijas Lantsida norāda, ka šajā brīdī, ja es pārdozēšana nebija.

Features uzņemšana Lantsida

Pēc ārstēšanas kursa, saskaņā ar norādījumiem Lantsidu, tas ir absolūti nepieciešams, lai veiktu endoskopija, kas varētu novērst ļaundabīgo audzēju raksturu. Tas ir saistīts ar to, ka ārstēšana veicina slēpjas simptomus un kavējumus laikus pareizu diagnozi.

Analogus Lantsida

Ar analogiem Lantsida ietver Akrilanz, Gelikor, Lanzap, Lanzaptor, Lanzabel, Lansofed, Loenzar-sanovel Epikūrs, lansoprazolu un tā tālāk.

Яндекс.Метрика