Lavomax

 Lavomax
 Lavomax - narkotiku - imūnmodulators.

Farmakoloģiskā darbība

Lavomax imunomodulatora aģents ir pretvīrusu līdzeklis, stimulē interferonu organismā.

Aktīvā viela Lavomax - tilorona provocējot trīs veidu interferona sintēzi zarnās, aknās, limfocītu, neitrofilo leikocītu.

Pieteikums Lavomax stimulē kaulu smadzeņu šūnas, tas palielina antivielu ražošanu. Narkotika ir aktīvs pret izraisītājiem no elpceļu infekcijām, vīrusiem, paragripas, gripu, hepatītu, herpes.

Pēc iekšējai lietošanai Lavomax labi uzsūcas no kuņģa un zarnu trakta, nemainīgs izdalās ar izkārnījumiem, urīnu. Half-life ilgst divas dienas.

Produkta veids

Lavomax tabletes. Analogā Lavomax - Amiksin.

Indikācijas Lavomax

Lavomax saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz profilaksi, ārstēšanu vīrusu infekcijas: citomegalovīruss infekcijas, A hepatīts, B, C, herpes infekcijas, gripa, akūtas elpceļu infekcijām.

Labas atsauksmes par Lavomax piedalās ārstēšanā encefalomielīta, hlamīdiju infekciju elpošanas, uroģenitālās.

Lavomax var lietot bērniem pēc 12L., Profilaksei, ārstēšanai gripas, akūtas elpceļu infekcijas.

Kontrindikācijas

Ja paaugstinātas jutības Nelietojiet zāles bērniem līdz 12 litriem, zīdīšanas laikā, grūtniecību.

Kad jūs doties uz analogo Lavomax vajadzētu pārbaudīt savus norādījumus, kā kontrindikācijas var atšķirties.

Lietošanas instrukcijas Lavomax

Veikt Lavomax pēc ēšanas, noskalo ar ūdeni.

Lai novērstu hepatīta vīruss, ņemot 125 mg no narkotiku viens p / nedēļā. Ārstēšana 6 nedēļas.

Lai ārstētu šāda veida hepatīta Lavomax pieteikumu tiek nodota shēmas: in 1.dienas ņemot narkotikas divreiz 125 mg. No 2. dienā ņemot 125 mg ik pēc divām dienām. Visā ārstēšanas kursa Pacientam jāieņem 10 tabletes.

Ārstēšanai B hepatīta tipa ar 1. un 2. dienu terapijas p / dienā, ņemot 125 mg Lavomax pēc - ik pēc divām dienām pat 125 mg. Visā terapijas kursa Jāņem 16 tabletes. Ja nepieciešams ilgstoša ārstēšana B hepatīta pirmajā 24h. Ņem 125 mg divas reizes, un otrajā dienā ņemt 125 mg ik pēc divām dienām. Terapeitisks kurss - 20 tabletes.

Hronisks B Norādījumus Lavomax hepatīta ārstēti saskaņā ar shēmu: pirmajās divās dienās 250mg dzert ik pēc divām dienām - 125 mg. Pēc 20 tabletes tiks veikti, pāriet uz uzturošo terapiju - viena 125 mg p / wk.

Akūts C hepatīts tiek apstrādāta, ņemot vērā 1. un 2. dienu terapijas 125 mg Lavomax viena rinda / dienā, 125 mg ik pēc divām dienām. Kopā ņem 20 tabletes.

Hronisks C hepatīts ir apstrādāta, ņemot pirmo 2D. 250mg un ik pēc divām dienām - 125 mg. Pēc 20 tabletes 125 mg ņem vienu p / nedēļā.

Lai ārstētu akūtu elpceļu slimībām, gripa, pieaugušajiem veikt pirmo 2D. p / dienā 125 mg ik pēc divām dienām pa 125 mg. Kopā par ārstēšanas kursa ņemot 6 tabletes.

Gatavojoties ikgadējiem epidēmijas lietojat 125 mg Lavomax viens p / nedēļā. 6 nedēļas.

Labas atsauksmes par Lavomax, ko izmanto, lai ārstētu citomegalovīrusu, herpes infekcija. Pirmajā 2d. veikt vienu 125 mg p / dienā, ik pēc divām dienām - pie 125 mg. Kopā gaitā pacientam jāveic 20 tabletes Lavomax.

Ja hlamīdiju infekcijas pirmajās divās dienās viens p / dienā, ņemot 125 mg un 125 mg pat ik pēc divām dienām. Ārstēšanas kursa laikā  Amiksin - līdzīgi Lavomax
 veikt 10 tabletes.

Kad neyrovirusnyh slimības Lavomax uz saņemtajiem norādījumiem daudzumā no 125-250mg p / dienā, pēc pārslēgšanās uz 125 mg ik pēc 48 hrs. Ārstēšana parasti ilgst 2-4ned.

Par gripas ārstēšanai, elpošanas orgānu slimības bērni pēc akūtas 12L. dot 125 mg P / dienā 1., 2., 4. dienu laikā pēc slimības sākuma. Gaitā veikt 375 mg. Ja jums ir kādi sarežģījumi bērnus 12L. ņemt 125 mg pie 1., 2., 4., 6. dienās slimības. Kopā gaitā būtu jāņem 500mg.

Blakus efekti

Atsauksmes Lavomax pārsvarā pozitīvas.

Dažos gadījumos ir alerģiskas reakcijas, drudzis, nelielas kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi. Gadījumā, ja blakusparādības, apturētu narkotiku, apsveriet iespēju pāriet uz analogo Lavomax.

Яндекс.Метрика