Lerivon

Narkotiku Lerivon attiecas uz antidepresantiem un to izmanto, lai atvieglotu depresīviem traucējumiem dažādas izcelsmes. Starptautiskais nepatentētais nosaukums lerivon - mianserin (aka (mianserin) ir farmakoloģiski aktīvā sastāvdaļa narkotiku). Lerivon

Produkta veids

Lerivon pieejams tabletēs baltā krāsā, kurai ir plēves pārklājumu 30 mg vienā tabletē mianserin, 20 tabletēm iepakojumā. Sagatavojis pie iekārtu narkotiku zināmo Eiropas farmācijas "milžiem" - holandiešu "Organon". Pateicoties tam, starp citu, ieguvis īpašu planšetdatora pazīmes: vienā pusē tabletes ar ieplakām piestiprinājis "7 / ST", otra - "Organon».

Lasītājs var būt jautājums, ko citi izstrādājumi, kas satur būtības mianserin, šodien Krievijā nav reģistrēts. Tātad Lerivon mūsu valstī var uzskatīt par unikālu tā sagatavošanā.

Farmakoloģiskā darbība

Lerivon stimulē noradrenerģisko pārraidi nervu impulsus smadzenēs, bloķējot alfa-2 receptoru un novēršot reverse neironu sagūstīšanu neirotransmiteru norepinefrīna. Kāpēc visi tik "piesaistīti", norepinefrīna? Fakts, ka starpnieks ir dibinātājs adrenalīna, palielina aktivitāti smadzenēs (tas, starp citu, tiek saukta par "starpnieks nomoda"), kas ir būtiski cīņā pret depresiju. Turklāt tā ir afinitāte pret serotonīna receptoriem, kas ir arī pazīstams kā norepinefrīna, ir formas nosaukums: to sauc par "laimes hormonu".

Zāles ir iespēja noņemt trauksmi (tā sauktā anksiolītiķi efekts), kas ir atkārtoti apstiprināja šos pārskatus par lerivon.

Vēl farmakoloģiska iedarbība lerivon - sedācija (nomierinoša) - saistīts ar tās darbību saistībā ar alfa-1 adrenerģisko un histamīna H1 receptoriem.

Balstoties uz atsauksmēm lerivon, zāles ir labi panes vecāka gadagājuma cilvēkiem, tostarp ar sirds problēmām. Citiem vārdiem sakot, atšķirībā no tricikliskajiem antidepresantiem (amitriptillin, Melipraminum) tam nav toksisku ietekmi uz miokarda gadījumā pacientu ar devu pārspīlēts.

Indikācijas

Šajā nodaļā var aprobežoties ar vienu vārdu: depresija. Kodolīgi, bet precīzi atbilst patieso galamērķi narkotiku.

Noteikumi izmantošanas lerivon

Tabletes Lerivon lietot neatkarīgi no ēdienreizēm. Ja ir nepieciešams, tad noskalo ar ūdeni. Košļājamās tabletes nav tā vērts.

Attiecībā uz dozēšanas režīmā būs lietderīgi diferencēt atkarībā no vecuma pacientam:

 • pieaugušajiem sākas ar 30 mg dienā. Devu pakāpeniski palielina, līdz sākuma Visvairāk terapeitisko efektu. Tas nāk kā likums, atbildot uz saņemot 60-90 mg dienā;
 • vecākiem cilvēkiem sākas ar to pašu 30 mg (vai 1 tablete), bet rašanos klīniskā iedarbība parasti ir pietiekami, lai viņiem zemāks devu;
 • Lerivon bērni un pusaudži nevar tikt pieņemts.

Dienas summa narkotiku, saskaņā ar atsauksmēm par lerivon pacientu, tas ir ērtāk veikt laikā, tieši pirms gulētiešanas (atcerieties tās nomierinoša iedarbība, kas iepriekš tika rakstīts). Terapeitiskais efekts zāļu gaidāma 2-4 nedēļām. Negaidot gaidāmo efektu - palielināt devu. Ja nav rezultāts pēc palielinot devu ārstēšanas lerivon apstāties un uzņemt kādu citu medikamentu.

Ārstēšanas ilgums lerivon parasti 4-6 mēneši. Beidzas pēkšņi antidepresantu terapiju nav nepieciešams, tā, lai iegūtu abstinences simptomus.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas saņem lerivon ir:

 • neiecietība;
 • mānija;
 • smagi traucējumi, aknu;
 • bērnībā un pusaudža (līdz 18 gadiem).

Lerivon grūtniecības laikā

Neskatoties uz to, ka atsauksmes lerivon kā zāles, kas var kaitēt augļa vai jaundzimušā nav minēts, ieteicams lietot grūtniecēm tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams, lai to. Tie paši instrukcijas lerivon stāsta par viņa uzņemšanu laktācijas laikā.

Blakusefekts

No atsauksmēm lerivon tika iegūti pēc iespējamās blakusparādības:

 • sausums mutē;
 • garš aizcietējums;
 • Labvēlīgi traucējumi;
 • rašanos lieko ķermeņa svaru;
 • pārmērīga sedācija, kas stiepjas līdz pat ārstēšanas turpināšanai;
 • pietūkums;
 • granulocitopēnija (samazinājums granulocītu asinīs) un agranulocitoze (samazinājums neitrofilu līmenis asinīs).

Pārdozēšana lerivon identificē ar pastāvīgu sedāciju. Citi tipiski simptomi Pārdozēšanas (sirds aritmija, vemšana, krampji), ir reti. Selektīvā pretlīdzeklis kā tāds neeksistē. Šādās situācijās, vai kuņģa skalošanu un veikt citus pasākumus, standarta evakuēt ķermeņa lieko narkotiku. Lerivon tabletes

Brīdinājumi

Lerivon īstenoti stingri aptiekās ar recepti.

Kā jau minēts, (tas pats var atrast instrukcijā lerivon) narkotikas kategoriski nedrīkst lietot bērniem un pusaudžiem. Pieredze liecina, ka cilvēki šajā vecuma grupā spēj radīt Lerivon izpausmes pašnāvniecisku uzvedību.

Laikā saņemšanu narkotiku vajadzētu atturēties no darbībām, kas prasa pastiprinātu uzmanību (vadot transportlīdzekļus, strādā ar potenciāli bīstamām iekārtām).

Instrukcijas uzglabāšanas lerivon

Pirmkārt, jums ir izslēgt iespēju iegūt lerivon bērnu rokās. Kā uzglabāšanai, zāles var uzglabāt pietiekami plašā temperatūras diapazonā: 2 līdz 30 ° C. Lerivon uzglabāšana jāsargā no tiešiem saules stariem, relatīvais mitrums - ne vairāk kā 80%.

Uzglabāšanas laiks Lerivon - 5 gadi, pēc tam tā jāiznīcina.

Яндекс.Метрика