Lespenefril

 Lespenefril
 Lespenefril - augu izcelsmes preparāta.

Farmakoloģiskā darbība

Terapeitiskā darbība Lespenefril izpaudās ar pieaugumu urīna plūsmu, izdalīšanās nātrija, kālija, holesterīna (ateroskleroze slimniekiem) no organisma, samazinot slāpekļa asinīs (jaunattīstības azotēmiju) nieru mazspēju.

Produkts ir balstīts uz augu lespedezy capitatum. Papildus sastāvdaļas: anīss būtība, alkohols, ūdens.

Produkta veids

Lespenefril ražo suspensiju, alkohola tinktūra. Analogus Lespenefril - Ornitsetil, Lespeflan, ornitīnu, Flaronin.

Indikācijas

Lespenefril Apmācības noteiktajā hronisku, akūtu giperazotemicheskih nefrīts (nieru slimību, ko izraisa overabundance slāpekļa asinīs), azotēmiju citas izcelsmes, ārstēšanai, profilaksei aterosklerozi.

Lietošanas instrukcijas Lespenefril

Lespenefril parasti ņem 1-2l. tēja dienā. Smagos gadījumos, ārstēšana tiek uzsākta ar 2-3 (ne vairāk kā 6) tējkarotes dienā. Kā balstterapijas katru otro dienu ņemt 0, 5-1 tējas karoti gatavojoties 15.d. Inside Lespenefril pieņemts pirms ēšanas, sajauc ar ūdeni.

 Analogā Lespenefril - Lespeflan
 Intramuskulārai, intravenozi Lespenefril sajaukts ar nātrija hlorīda.

Izņēmuma kārtā par narkotiku uzņemot hronisku nieru mazspēju, mērenu veidā, papildinot citas terapijas procedūras.

Narkomānijas ārstēšana parasti ilgst 3-4ned. Atkārtota ārstēšana ir iespējama tikai c / o 2-3ned.

Blakus efekti

Lespenefril var izraisīt alerģiju, jo individuālā nepanesība. Retos gadījumos, zāles var izraisīt reiboni, vājumu, tahikardija, galvassāpes.

Sakarā ar alkohola saturu nozīmē, ka tas var novest pie pārdozēšanas. Šajā gadījumā, do kuņģa skalošana simptomātiska terapija.

Kad neiecietība var doties uz ekvivalentu Lespenefrin, vadoties tikai pēc ārsta iecelšanu un instrukcijām par to izmantošanu.

Kontrindikācijas Lespenefril

Saskaņā ar instrukcijām Lespenefril netiks ņemti zīdīšanas laikā, grūtniecība, neiecietība nozīmē. Neiecelt vienlaicīgi nozīmē nospiedošs nervu sistēmas zāles insulīnu, hipoglikemizējošus zāles iekšķīgi (sulfamochevina un tā atvasinājumi, metformīns), disulfirāmu un tamlīdzīgi līdzekļi.

Nedot bērniem, kas jaunāki Lespenefril 14L.

Pirms ārstēšana būtu jābrīdina transportlīdzekļu vadītājiem, ka viens tēja karote ir 2 rīkus, 8 ml etanola. Ir nepieciešams apsvērt narkotiku ar citām narkotikām kombināciju.

Яндекс.Метрика