Levosin

 Levosin ziedes
 Levosin - antibakteriāls narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Levosin - kombinēts līdzeklis izmantošanai ārpus telpām, ir pretiekaisuma, antibakteriāla, pretsāpju, reģenerējoša iedarbība.

Sagatavošana ietver sulfadimetoksin, hloramfenikols (hloramfenikols), metiluratsil trimekain. Levosin ziedes bāzi - Ūdenī šķīstošā polietilēnglikola.

Hloramfenikols ir aktīvs pret streptokokiem, meningokokiem, stafilokoku, gonoreja, E. coli, Haemophilus influenzae, Salmonella, Shigella, Klebsiella, serratsy, Yersinia, Proteus, spirochetes.

Sulfadimetoksin ietekme uz Shigella, zarnu nūjiņu, Haemophilus influenzae, mēris, holēra Vibrio, Clostridium, patogēnu Sibīrijas čūlas, difterijas, uz hlamīdijām, Toxoplasma.

Metiluracila pretiekaisuma iedarbība, paātrina šūnu reģenerāciju.

Trimekain - toksisks vietējā anestēzija, ko raksturo spēcīga un ilgi darbojas nekā prokaīnu. Uzbudināmība trimekain nav.

Polietilēna - paplašina un uzlabo antibakteriālas sastāvdaļas narkotiku.

Ir atsauksmes par Levosin, tādējādi samazinot tūsku, brūces tīrīšanas pēdējo divu vai trīs dienu lietošanas.

Produkta veids

Izgatavošanas Levosin ziede caurules un burkas.

Indikācijas Levosin

Saskaņā ar instrukcijām Levosin izmanto, lai dziedinātu strutojošu brūces, kas ir pirmais posms brūču dzīšanu (nekrotiskās).

Kontrindikācijas

Levosin lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība. Dati par drošību lietošanu grūtniecības laikā, zīdīšanas nav.

Negatīvas atsauksmes par Levosin, ko lieto kopā ar citām zālēm nav pieejami.

Lietošanas instrukcijas Levosin

 Levosin
 Ziedi lieto, lai apaugļot marles sterilas salvetes, kas ir piemēroti, lai brūces virsmai (vai brīvi aizpildīt to). Uzlikt ziedes ieteicams pēc izņemšanas no mirušo audu brūču ar ūdeņraža peroksīdu.

Varbūt no Levosin izmantošanu, ieviešot to dobumā piepildīta ar pus caur drenāžas cauruli. Pirms šīs procedūras veikšanu, ziede uzsildīts līdz 35-36grd.

Kleita brūces katru dienu, lai pabeigtu savu attīrīšanu.

Blakus efekti

Application Levosin var radīt uz ādas izsitumi (alerģiskas reakcijas dēļ neiecietību narkotikas).

Bieža un ilgstoša lietošana ziedes var izraisīt blakusparādības vai uzlabot tos. Ja tā notiek, ziede jāpārtrauc un simptomātiska ārstēšana.

Яндекс.Метрика